تنها | بلاگ

تنها

ساخت وبلاگ
انزجار از آدمخواري شورشيان سوري

سایت بی بی سی فارسی(BBC Persian)، وابسته به نظام سطلنتی انگلیس نوشت: «انتشار ویدئویی که نشان می دهد یکی از فرماندهان نیروهای مخالف دولت سوریه قلب سربازی مرده را از سینه خارج و به دندان می کشد با واکنش‌های جهانی روبرو شده است.»

به نوشته دویچه وله، سازمان دیده‌بان حقوق بشر و ائتلاف ملی سوریه با ابراز تأسف از این اقدام منزجرکننده، آن را محکوم کرده‌اند.

ائتلاف اصلی مخالفان بشار اسد در سوریه اعلام کرده که ابوصقار (کسی که گفته می شود فرمانده گروهی از مخالفان در شهر حمص است) را "زندانی و محاکمه" می‌کند. ائتلاف مخالفان دولت سوریه اعلام کرد که "در صورت صحت این رویداد" آن را قویا محکوم می کند. این ائتلاف همچنین تاکید کرد که متهم در برابر دادگاهی عادل محاکمه خواهد شد.

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 689 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49

یک شورشی سوری قلب یک سرباز را از بدنش خارج کرده و آنرا می‌خورد


بی بی سی : روز يكشنبه ویدئویی در اینترنت منتشر شده است که در آن یک شورشی سوری قلب یک سرباز را از بدنش خارج کرده و آنرا می‌خورد. وی در این ویدئو خطاب به نیروهای بشار اسد می‌گوید: "به خدا قسم که ما جان و قلب شما را خواهیم خورد.

براي دانلود كليك كنيد

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 659 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49


دوستی و محبت علی بن ابیطالب علیه السّلام


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 607 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49

دانلود مجموعه آموزشی پرورش قارچ در منزل + يك پيشنهاد


آموزش پرورش قارچ خوراکی - اورجینال


((براي دانلود كتاب آموزش پرورش قارچ خوراكی و مقالات مرتبط به ادامه مطلب مراجعه كنيد))

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 663 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49

طرزکاشت قارچ در اطاق پرورش قارچ

پساز آماده شدن کود آنرا به داخل سالن انتقال داده و روی سطح هر ردیف به ضخامت 15سانتی متر کود را گسترده و سطح آنرا کاملا مسطح می نمایند و این عمل را بایستی خیلیبه سرعت و بدون آنکه کود حرارت خود را از دست بدهد انجام داد. پس از تکمیل و انجامکار کلیه درها و منافذ را بسته و مدت چهار روز کود را بحالت خود واگذار کنید تادرجه حرارت کود و محیط اطاق بالا برود و حدود 54 تا 60 درجه برسد و این حرارت بهمدت 30 -48 ساعت ثابت باقی بماند، بعد از آن درجه حرارت کود پائین آمده و به 54درجه می رسد. این عمل را عرق کردن محیط کشت می نامند در حقیقت در این حرارت قسمتاعظم از محیط در اثر حرارت زیاد ضد عفونی شده و لارو حشرات و غیره از بین می روند.

از اینتاریخ به بعد تا مدت 5 روز درجه حرارت محیط بستر 10 - 12 درجه پائین می آید تاآنکه درجه حرارت به 23 الی 24 درجه می رسد. این درجه حرارت برای کاشت قارچ مناسبخواهد بود.


يك پيشنهاد ويژه در مورد پرورش قارچ خوراكي

به آدرس زير مراجعه فرماييد


كلمات جستجو شده پرورش قارچ خوراكي در موتورهاي جستجو :

پرورش قارچ صدفی و قارچ دکمه ای در منزل با روش جدید برای اولین بار در دنیا-تولید بذر قارچ-دانلود رایگان كتاب پرورش قارچ خوراكی-برنامه پرورش قارچ-دانلود پرورش قارچ-دانلود برنامه پرورش قارچ-دانلود نسخه جدید پرورش قارچ-دانلود برنامه ی پرورش قارچ-دانلود برنامه جدید پرورش قارچ-دانلود نسخه جدید برنامه پرورش قارچ-برنامه توپ پرورش قارچ-دانلود برنامه توپ پرورش قارچ-دانلود برنامه زیبا پرورش قارچ-دانلود نسخه قبلی برنامه پرورش قارچ-دانلود کرک برنامه پرورش قارچ-رمز برنامه پرورش قارچ-کیجین برنامه پرورش قارچ-نسخه جدید برنامه پرورش قارچ-سایت برنامه پرورش قارچ-سایت پرورش قارچ-برنامه جدید پرورش قارچ-نقد برنامه پرورش قارچ-خرید برنامه پرورش قارچ-خرید نقدی پرورش قارچ-download پرورش قارچ-download program پرورش قارچ-danlod barname پرورش قارچ-خرید پرورش قارچ-خرید سی دی پرورش قارچ-خرید سی دی اصلی پرورش قارچ-خرید رایگان سی دی پرورش قارچ-خرید رایگان پرورش قارچ-خرید سی دی رایتی پرورش قارچ-خرید سی دی بازی پرورش قارچ-خرید سی دی فیلم پرورش قارچ-خدید سی دی کارتون پرورش قارچ-خرید سی دی انمیشن پرورش قارچ-خرید CD پرورش قارچ-خرید CD بازی پرورش قارچ-خرید CD نرم افزار پرورش قارچ-خرید CD کارتون پرورش قارچ-خرید CD انمیشن پرورش قارچ-خرید DVD پرورش قارچ-خرید DVD بازی پرورش قارچ-خرید DVD نرم افزار پرورش قارچ-خرید DVD آموزش پرورش قارچ-خرید DVD انمیشن پرورش قارچ

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 647 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49


جريان انحرافي در كلام حجت الاسلام قرائتي

حجت الاسلام قرائتي اخيرا ضمن حضور در برنامه تلويزيوني سمت خدا گفته است: مي‌گويند ما خودمان مستقيما با امام زمان رابطه داريم، يک آدم منحرفي است مي‌گويد من حکمم از امام زمان است. ادعاهايي مي‌کنند يک کساني را نايب امام زمان(عج)، مديريت امام زمان(عج)، نمي‌دانم نظارت امام زمان (عج) همچين خودشان را به امام زمان (عج) مي‌چسبانند... ميگيم آقا! شما تو حوض خانه خود شنا نکرده‌اي حالا ادعا مي‌کنيد در اقيانوس اطلس شيرجه مي‌روي؟!

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 652 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49

دلیل نبش قبر حجر بن عدی


شبکه های فارسی زبان وهابی که هیچ گونه توجیه ی برای نبش قبر صحابی پیامبر(ص) توسط گروهک های تروریستی سوریه نداشتند این کار را به ارتش سوریه و شیعیان نسبت می دهند.
یکی از این شبکه ها، شبکه نور است که با دلیلی واهی این ادعا را همزمان با دیگر شکبه های وهابی فارسی زبان مطرح کرده است.

این شبکه برای ادعای خود به پخش کلیپی می پردازد که از داخل مقبره صحابی پیامبر(ص) و پس از تخریب فیلم برداری شده است و در استناد به این کلیپ می گوید:« در این ویدئو دیدیم که یکی از نظامیان ارتش آزاد گفت ارتش جنایتکار بشار اسد یکی دیگر از راهکارهایش این است که نبش قبر می کند برای رسیدن به گنج ها و پول هایی که احتمالا در این قبرها بوده و اینها [ارتش آزاد] هم در حال جلوگیری از این مسئله هستند و اینکه نگذارند قبرهای بیشتری نبش شود» این در حالی است که بجز ترجمه صحبت های ادعایی ارتشیان آزاد در این ویدئو کلیپ هیچگونه دلیلی برای اثبات در این کلیپ وجود ندارد.

آیا صرف فیلم برداری دلیلی برای نسبت دادن این کار به ارتش سوریه و یا هر گروه و شخصی می تواند باشد؟ آیا همان جنایتکارانی که با نبش قبر صحابه این عمل ضد دینی را رقم زدند، پس از نبش قبر نمی توانستند این کلیپ را ضبط کرده و این جنایت را به ارتش سوریه نسبت دهند؟

پر واضح است این گونه به اصطلاح استدلال ها علاوه بر توهین به فهم بینندگان اندک این شبکه، حکایت غریقی است که برای نجات خود به هر خس و خاشاکی چنگ می زند.

جالب اینجا است که در همین برنامه، ارتباط تلفنی با "ملازاده" صاحب شبکه وهابی وصال برقرار شد، وی عکس های منتشر شده از عاملان این جنایت را به ارتش سوریه نسبت می دهد در حالی که در همین برنامه مجری شبکه نور با پخش کلیپ از همان افراد آنان را افراد " ارتش آزاد" معرفی می کند! که این نشانگر دروغ بودن این ادعا است.

شبکه های وهابی که همواره خود را منتسب به اهل سنت معرفی می کنند پس از بی حرمتی به حجر بن عدی، صحابی پیامبر(ص) بجای محکومیت این عمل ضددینی و دفاع از صحابی جلیل القدر پیامبر(ص)، به رد صحابی بودن وی، انتساب این عمل به شیعیان و ارتش سوریه پرداختند.

این تهمت ها علیه شیعیان و ارتش سوریه در حالی است که "جبهه النصره" رسما این جنایت را بعهده گرفت و خبر آن را "پیروزمندانه!" در فضای مجازی منتشر کردند.

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 718 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49

حمله به مقبره حضرت زینب کبری سلام الله علیها با هدف ایجاد جنگ مذهبی در سوریه !

دستگاه جاسوسی عربستان ماموریت جدید تروریستهای وهابی را تعیین کرد:

حمله به مقبره حضرت زینب کبری سلام الله علیها با هدف ایجاد جنگ مذهبی در سوریه !

بعد از شکست سنگین همه گزینه های پیش روی توطئه چینان علیه ملت سوریه ، گزینه ایجاد جنگ داخلی و مذهبی در این کشور به تروریستهای تکفیری محول شد

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 603 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49

ميلاد باسعادت امام محمد باقر عليه السلام مبارك باد


برخیز نگارا که بهار طرب آمد

عید عجم و چشن نشاط عرب آمد

از کثرت انوار یکی روز و شب آمد

پایان جمادی شد و ماه رجب آمد

*********************************


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 633 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49

jjjjjj تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 697 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

درجه 1Nokia N9 طرح اصلی**دوربین 3 مگاپیکسل

قابلیت نصب نرم افزار**کاملا مشابه اصلی   

تمام صفحه لمسی

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 644 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

CN3 کسب درآمد از اینترنت/اورجینال/

CN3 کسب درآمد از اینترنت/اورجینال/


حداقل درآمد ماهیانه : 500،000 تومان

حداکثر درآمد ماهیانه : 1،000،000 تومان

با استفاده از این سی دی شما قادر خواهید بود در مدت زمان مناسبی به درآمد اینترنتی برسید و تا پایان عمر از این درآمد بهره ببرید. این برنامه با تمامی برنامه ها و سی دی هایی که تاکنون دیده و یا شنیده اید و یا در مورد کسب درآمد از اینترنت وجود دارند متفاوت است و برای کسب درآمد از آن هیچ نیازی به کار کردن با سایتهای کسب درآمد و یا هر سایت مشابه دیگری ندارید چون اصلا قرار نیست که شما با این سایتها و روشها به درآمد برسید.

-این روش به هیچ عنوان نیازی به (اینترنت پر سرعت) ندارد.

-این روش به هیج عنوان بصورت پی تی سی (دریافت پول در ازای کلیک) کار نمی کند.

-این روش به هیج عنوان بصورت پی تی آر (دریافت پول در ازای خواندن ایمیل) کار نمی کند.

-این روش به هیج عنوان بصورت پی تی اس (دریافت پول در ازای ثبت نام در سایتهای دیگر) کار نمی کند.

-این روش به هیج عنوان بصورت آفر (دریافت پول در ازای پر کردن فرمها و غیرووو) کار نمی کند.

-این روش به هیج عنوان بصورت نتورک (دریافت پول در ازای معرفی عضو جدید) کار نمی کند.

-این روش به هیج عنوان بصورت وبمستر (دریافت پول در ازای نمایش تبلیغات ) کار نمی کند.

-این روش به هیج عنوان بصورت پست (دریافت پول در ازای پست مطلب در فروم ها) کار نمی کند.

-این روش به هیچ عنوان نیازی به نرم‌افزارهای کسب درآمد (که ادعا می شود خودکار هستند) ندارد.

شما اصلا نیازی به استفاده از بانکهای اینترنتی مانند ایگولد ، پی پال و امثال هم ندارید زیرا درآمد ی که شما از این برنامه به دست می آورید مستقیما به حساب بانکی شما در ایران (مانند حسابهای سیبا و سپهر) واریز خواهد شد.

یکبار شروع کنید >>> برای همیشه از اینترنت پول در آورید

مطمئن ترین و پولساز ترین برنامه کسب درآمد از اینترنت

>>> >> فقط چند قدم تا ثروتمند شدن فاصله دارید << <<<

همین امروز شروع کنید و تا پایان عمر درآمد داشته باشید.

امروز شما فقط 3 گام با ثروتمند شدن فاصله دارید <<<

گام اول : تهیه سی دی

گام دوم : شروع کار

گام سوم : دریافت درآمد در حساب بانکی خود در ایران (حسابهای سیبا و سپهر

سی ان سه چیست ؟

کسب درآمد واقعی از اینترنت اصول دارد نه اینکه هر کسی که وارد اینترنت شد بخواهد با کارکردن با یک یا چند تا سایت کسب درآمد (که همشون هم کلاهبردارن) پولدار شود اگه اینجوری بود الان باید همه ملت پولدار شده باشن ... بین شما دوستانی که در حال مطالعه این صفحه هستید آیا محض رضای خدا یکنفرتان تا به حال موفق شده 10 هزار تومان از اینترنت به دست آورد؟ !!! ... منکه بعید می دونم !!!

آیا حاضرید شروع کنید؟؟؟

من و همکارانم هم چند سال پیش مثل شما شروع کردیم به کار کردن با سایتهای پی تی سی و ... . اما بعد از مدتی متوجه شدیم که از این کارها پولی در نمیاد برای همین خودمون کم کم دست به کار شدیم وتقریبا بعد از 7 ماه اولین درآمد اینترنتی خودمون روتجربه کردیم .. کمی که انرژی گرفتیم روشهای دیگه روهم تست کردیم تا اینکه موفق شدیم توی اینترنت یه درآمد ثابت پیدا کنیم !!! ما در این دو سال موفق شدیم درآمد خود را در چند ماه حتی به 1 میلیون تومان هم برسانیم که تمامی این درآمد از اینترنت به دست آمده بود (هنوز هم بعضی از فیشهایی که ما برای نمونه داخل اینترنت گذاشته بودیم توی بعضی از وبلاگها وجود دارد) و حالا با پولی که از همون روشها به دست آورده ایم به کارهای بزرگتر (و پرسودتری) دست زدیم که برای ما واقعا درآمدزا هستند.

و اکنون نوبت شماست که این فرصت استثنایی را از دست ندهید....!!!

ما این چند روش واقعی کسب درآمد از اینترنت را به صورت یک بسته آموزشی به نام سی ان سه درآورده ایم که قابل عرضه به شما می باشد . درآمد این روشها بین 300 الی 500 هزار تومان در ماه است (البته ماههای اول ممکن است درآمد شما تقریبا 150 تومان هم باشد اما در ماههای سوم و چهارم مسلما درآمد شما تا 500 هزار تومان در ماه افزایش خواهد یافت.)هر 3 روشی که در این بسته به شما آموزش داده می شود قبلا توسط ما تست و امتحان شده است (حداقل یکسال است که روی آنها کار می کنیم و 90% درآمدی که ما خودمان در یکسال گذشته از اینترنت به دست آورده ایم از همین سه روش است . من خودم شخصا شغل دیگری ندارم و برای کسب درآمد و امرار معاش ، فقط از همین سه روش استفاده می کنم و شغل دیگری ندارم پس مطمئن باشید که این سه روش واقعا درامد زا و قابل اطمینان هستند.

سی ان سه شامل چند روش موثر کسب درآمد از اینترنت است که قبلا توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و 100 درصد پولساز هستند... شما هم اگر این روشها را بدانید از همین الان می توانید در هر ماه درآمد ثابتی کسب کنید ... حتی بیش تر از درآمدی که پدران شما به دست می آورند !!! اگر شما به دنبال راهی جهت کسب درآمد از اینترنت می گرددید که با کمترین زمان بتوانید بیشترین درآمد را کسب کنید ، سی ان سه ، جوابگوی شما خواهد . مهم نیست که شما تا به حال چه روشهایی را برای کسب درآمد امتحان کرده اید و یا اینکه این روش به نظرتان امکانپذیر می باشد یا خیر ..... بلکه مهم این است که این شیوه و این بسته آموزشی کاملا درآمدزا هست .

مزایای سی ان سه:

1:کاملا 100% و واقعی

2:کسب درآمد ماهیانه و دائمی

3:بدون نیاز به عضو گیری و یا کلیک روی تبلیغات

4:واریز درآمد شما به حساب بانکی شما در ایران : سیبا – سپهر

5:بدون نیاز به ایگولد و بانکهای اینترنتی مثل آلرت پای ، پی پال و غیرووو

6:قابل استفاده برای همگان حتی کسانیکه با اینترنت آشنایی زیادی ندارند

7:بدون نیاز به کارکردن با سایتهای کسب درآمد – پی تی سی – وبمستر و حتی نرم‌افزارهای کسب درآمد

8:کسب درآمد به صورت آنلاین و آفلاین : یعنی حتی اگر پشت کامپیوتر نیز نباشید از درآمد شما کم نمی شود . بلکه درآمد نیز خواهید داشت

توضیحات تکمیلی فروشنده :

دوست عزیز ، ممکن است که شما تا به حال روشهای مختلفی را برای کسب درآمد از اینرنت استفاده کرده باشید . ممکن است از برخی از آنها پولی به دست آورده باشید و یا اینکه اصلا درآمدی به دست نیاورده باشید ...... مهم نیست که شما تا به حال چه روش و یا روشهایی را امتحان کرده اید ... با استفاده از سی ان سه ، شما می توانید خودتان رییس خودتان باشید و با کمی تلاش و انجام آموزشهای مربوطه ؛ که همگی به زبان فارسی می باشد به کسب درآمد از اینرنت بپردازید . مطمدن باشید که هر روش دیگری را که بخواهید امتحام کنید باز هم به سی ان سه نیاز خواهید داشت . بنابراین توصیه می کنیم که وقت خود را برای انجام روشهای بیهوده هدر ندهید و همین امروز روش صحیح کسب درآمد از داینترنت (که داخل سی دی سی ان سه آموزش داده شده است) را استفاده نمایید تا شما هم موفق به کسب درآمد مطمئن از اینترنت شوید .


اورجینال

شماره مجوز 155/82047
قیمت: 18,000 تومان


روش خرید: برای خرید CN3 کسب درآمد از اینترنت/اورجینال/، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید CN3 کسب درآمد از اینترنت/اورجینال/


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 602 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

جادوگر موبایل


جادوگر موبایل نام نسخه پکیج جامع و کامل از تمامی ابزارهای مورد نیاز تمامی مدل های گوشی های Nokia, Sony Ericsson, Samsung, انواع Pocket PC و حتی Apple iPhone و گوشی های رایج چینی است! که به جرات می توان گفت کامل ترین و به روزترین پکیج نرم افزاری مرتبط با انواع تمامی گوشی های همراه موجود در بازار است و تمامی نیازهای کاربران همه گوشی های رایج فعلی و ماههای آینده را یک جا رفع خواهد کرد !
این پکیج عظیم موبایل شامل 7 دی وی دی همراه با یک کتابچه راهنمای آموزشی برای علاقمندان عرضه خواهد شد !
----------------------------------
محتویات کامل پک جامع نرم افزاری جادوگر موبایل 2009 :
محتویات دی وی دی شماره یک این مجموعه :
- پک کامل نرم افزاری نوکیا سری 40، 60 -ویرایش اول و دوم
80،90 GSM Nokia 4 Super Nova
- پک کامل نرم افزاری نوکیا سری 60 ویرایش سوم
GSM Nokia 4 S60 v9.3 Supported
- پک کامل GPS Map شامل تمامی ابزارهای GPS، نقشه های مختلف شهرهای ایران و جهان و .....
----------------------------------------
محتویات دی وی دی شماره دو این مجموعه :
دیکشنری های متنوع موبایل برای گوشی های نوکیا
28 دیکشنری EN to EN
12 دیکشنری انگلیسی به سایر زبانها-عربی،آلمانی،فرانسه،اسپانیولی و....
دیکشنری های فارسی به انگلیسی و برعکس
دیکشنری های مترداف-متضاد ،پسوند-پیشوند،تجارت،پزشکی،افعال بی قاعده،عبارات مهندسی،علوم رایانه،اصطلاحات روزمره،حقوق،شیمی
- لغتنامه های Webster,Slovo ED,Element,Oxford
28 لغت نامه EN to EN به همراه تلفظ ، با بیش از 2 میلیون لغت
اطلس جامع بریتانیکا،لغتنامه های برتر انتشارات Cambridge و Oxford
سه ورژن مختلف از لغت نامه های عربی، کرواسی، چک، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، آلبانی، روسی، ترکی، سوئدی، رومانی، پرتغالی و لاتین .
آخرین Firmware های گوشی های نوکیا
----------------------------------------
محتویات دی وی دی شماره سه این مجموعه :
- بیش از 15 برنامه اختصاصی شرکت نوکیا برای آپدیت و مدیریت گوشی
Nokia Upgrade Pack
- آخرین نسخه از برنامه های آپگرید کردن گوشی های نوکیا به وسیله کابل
- آخرین درایور کابل های نوکیا
- آپگرید 14 گوشی نوکیا بوسیله ی کابل به همراه آموزش !
N70, N71, N73, N80, N90, N91, 8800, 6680, 6630, 6280, 6270, 6233, 6125,3230
-------------------------------------------
محتویات دی وی دی شماره چهار این مجموعه :
پک کامل نرم افزاری گوشی های سونی اریکسون GSM Sony Ericsson 4 تمامی نرم افزارها و ابزارهای مورد نیاز مدل های مختلف گوشی های سونی اریکسون
پک کامل نرم افزاری گوشی های پاکت پی سی GSM Pocket PC 3 تمامی نرم افزارها و ابزارهای مورد نیاز مدل های مختلف گوشی های Pocket PC
--------------------------------------
محتویات دی وی دی شماره پنج این مجموعه :
پک کامل نرم افزاری گوشی های چینی GSM Chinese Mobile - تمامی نرم افزارها و ابزارهای مورد نیاز مدل های مختلف گوشی های چینی
تمامی فایلهای فلش گوشی های چینی رایج در بازار
---------------------------------------
محتویات دی وی دی شماره شش این مجموعه :
پک کامل نرم افزاری گوشی های سامسونگ GSM Samsung - تمامی نرم افزارها و ابزارهای مورد نیاز مدل های مختلف گوشی های سامسونگ
پکیج جامع نرم افزارهای سیمبین مگا پک Symbian Mega Pack
تمامی Firmware های گوشی های رایج سونی اریکسون با منوی فارسی !
-----------------------------------------
محتویات دی وی دی شماره هفت این مجموعه :
نسخه قبلی جادوگر موبایل شامل:
1.هک موبایل از طریق SMS صد درصد عملی
2. هک موبایل از طریق بلوتوث
3. ایجاد لیست سیاه از مزاحمین و فرستادن بوق اشغال برای آنها
4. نرم افزار گرفتن تماس بطور ناشناس
5 .فارسی ساز گوشی های نوکیا سری کامل N و60 و سونی اریکسن سری کامل K - W - I -P
6 .تبدیل گوشی نوکیا سری 60 به N و سونی اریکسن سری K به W
7 .نقشه ایران و شهرهای آن.
8 .نرم افزار خواندن متن PDF در موبایل
9.نرم افزار دیکشنری کامل زبان انگلیسی به فارسی ،فارسی به انگلیسی و انگلیسی به انگلیسی بر روی موبایل برای سری کامل موبایل ها
10. نرم افزار تبدیل موبایل به وبکم
11. نرم افزار شارژ گوشی
12. کد های رمز گوشی و کد های سری کامل ریست گوشی ها
13. افزایش کیفیت صدا برای موبایل
14. نرم افزار ارتباط با یاهو مسنجر از طریق موبایل (ارسال و دریافت ایمیل)
15. نرم افزار آنتی ویروس با قابلیت آپدیت شدن از روی موبایل
16. بالا بردن سرعت اینترنت در موبایل تا سرعت 56k
17. بازیافت اطلاعات موبایل (شماره ها.sms)
18. فیلم برداری با موبایل با پسوندVCD.DVD
19.تقویم هجری شمسی به همراه اوقات شرعی 120ساله
20.تغییر صدا در حین مکالمه
21.نرم افزار ارتقاء برد بلوتوث به 500متر
22.نرم افزار مکالمه از طریق بلوتوث


و دهها نرم افزار کاربردی دیگر
*********************************************
توضیحات تکمیلی در مورد DVDها:

محتویات کامل پک جامع نوکیا سری 40، 60 ،80،90 :
- نقشه 28 شهر ایران و نقشه راههای ایران+نقشه رهیاب همراه تهران 87 و اتوبوس های BRT و شهرهای مکه و مدینه و دبی
- بازیابی اطلاعات مموری کارت و سیم کارت
- بیش از 60 کتاب الکترونیکی طلایی
- نرم افزارهای سودمند جاوا(بانک ملت، بانک صادرات،اطلاعات دارویی،یاهو مسنجر،تقویم هجری شمسی با امکانات یادآوری امور روزانه
- نرم افزار پیامک فارسی 200 کارکتری برای تمامی مدلها
35 مبدل جامع برای تبدیل تمامی فرمتهای ویدئویی و صوتی
- جدیدترین و زیبا ترین رینگ تون های سال بهمراه زنگهای اورجینال و نرم افزارهای ساخت زنگ
- ویدئو کلیپ های جدید ومتنوع
-- بیش از 700 تصویر متحرک برای گوش های سری 40
- بیش از 150 تم زیبا و برگزیده برای سری 40
150 تصویر پشت زمینه
- برنامه تم ساز پشتیبانی کننده گوشی های سری 40
ابزار های جاوا نسخه 2 Java 2nd Edition
- بیش از 80 برنامه اختصاصی برای Java 2nd Edition
- ساعت جهانی،ماشین حساب،رمزگذار فایل و...
- بیش از 200 بازی برگزیده مخصوص سری Java 2nd Edition
- بیش از 30 تم زیبا برای سری 40
ابزارهای جاوا نسخه 3 Java 3rd Edition
- بیش از 70 برنامه اختصاصی برای سری سوم جاوا
- بیش از 180 بازی برگزیده برای سری سوم جاوا
ابزارهای نوکیا سری 80 S80 !
- بیش از 100 برنامه مخصوص سری 80 نوکیا
- مدیریت تماسها،ماشین حساب مهندسی،کرنومتر،موتور جستجو ،برنامه قوی برای ضبط صدا،منشی تلفنی،رمزگذار فایلها و...
32 بازی جدید برای سری 80 نوکیاو18 تم اختصاصی با وضوح بالا
ابزارهای نوکیا سری 90 S90 !
50 برنامه مخصوص سری 90 نوکیا
3 آنتی ویروس قدرتمند،منشی تلفنی،رمزگذار فایل و...
18 تم اختصاصی و بیش از 30 بازی جدید
-
آموزش زبان انگلیسی
- Tofel,Interchange,Passages,Headway,News VOA
قابل استفاده در تمامی گوشی های موبایل
S60 7x,8x
- بیش از 500 بازی برای سری 7 و 8 سیمبیان
- ابزارهای تصویری،ابزارهای عکس،ابزارهای صدا،برنامه های سودمند،و برترین ابزارها

-دیکشنری های متنوع موبایل برای گوشی های نوکیا
28دیکشنری EN to EN
12 دیکشنری انگلیسی به سایر زبانها(عربی،آلمانی،فرانسه،اسپانیولی و....)
- دیکشنری های فارسی به انگلیسی و برعکس
- دیکشنری های مترداف-متضاد ،پسوند-پیشوند،تجارت،پزشکی،افعال بی قاعده،عبارات مهندسی
علوم رایانه،اصطلاحات روزمره،حقوق،شیمی
- لغتنامه های Webster,Slovo ED,Element,Oxford
- 28 لغت نامه EN to EN به همراه تلفظ ، با بیش از 2 میلیون لغت
- اطلس جامع بریتانیکا،لغتنامه های برتر انتشارات Cambridge و Oxford
------------------------------------
محتویات بسته جامع نرم افزاری گوشی های نوکیا سری 60 ویرایش سوم

-نرم افزارهای مدیریت گوشی از طریق کامپیوتر

- آخرین ورژن برنامه Nokia PC Suite (S60 9.3 And Before)
نرم افزار ساخت تم برای سری 60 نوکیا
- - بیش از 270 بازی برای S60 9.3 & S60 9.2
- بیش از 340 نرم افزار قابل نصب بر روی S60 9.3 & S60 9.2
- آنتی ویروس اورجینال KasperSky 2008 با قابلیت آپدیت،منشی تلفنی،دیدن فیلم بدون محدودیت زمانی با کیفیت DVD ، رمزگذار فایل و...
- بیش از 250 تم زیبا و استثنایی برای S60 9.3 & S60 9.2
80 تم اختصاصی برای گوش های N96,N78,N82,N81,N95 8G
620 تصویر پشت زمینه برای S60 9.3 & S60 9.2
-آموزش نصب و راه اندازی GPS گوشی های نوکیا
- نقشه بُرداری شهر تهران برای GPS در سه ورژن با تمام جزئیات و مقیاس بالا
- نقشه بُرداری GPS و کالیبره برای شهرهای اراک،اصفهان،ماهواره ایی اصفهان،تهران،گنبد،حرم امام رضا (ع)،راههای ایران(3ورژن)،کرج،مشهد،اورومیه،قزوین،قم،ساری،شیراز،تبریز
- جدید ترین ورژن Nokia Map Loader
- قابلیت دریافت نقشه 150 کشور دنیابرای GPS(مثل پک نوکیا 3 به تیتر مربوطه لینک شود)
Microsoft .Net FrameWork3
---------------------------------------------------
محتویات کامل پک جامع سونی اریکسون 4 GSM Sony Ericsson 4:

مجموعه ای از بهترین دیکشنری های گوشی های سونی اریکسون شامل :
- بیش از 85 لغت نامه در قالب 13 زبان زنده دنیا، 2 دیکشنری فارسی، 28 لغتنامه انگلیسی به انگلیسی، لغتنامهای اصطلاحات،مثالها،مترادف،متضادها بهمراه تلفظ با بیش از 2 میلیون لغت، 12 لغتنامه Oxford,Element,Advanced، لغتنامهای آلمانی،فرانسوی،اسپانیایی،یونانی،ترکی،ایتالیایی،عربی،سوئدی،چک،اوکراین،صربستان و روسی، کاملترین لغتنامه های Webster,Slovo,MS Dict
- بررسی تخصصی 8 گوشی معروف سونی اریکسون

مجموعه از بهترین نرم افزارها، بازی ها و تم های جاوا :
- دو برنامه حرفه ای هک با کاربری آسان !
- بیش از 310 برنامه جاوا، بیش از 700 بازی جدید جاوا ! ، بیش از 170 محافظ زمینه Screen Saver، بیش از 700 تم گوشیهای سونی اریکسون Theme !
- بیش از 120 برنامه اختصاصی برای سری K&W بهمراه توضیح فنی فارسی !
- رمز گذاری بر روی فایلها،ماشین حساب مهندسی،تبدیل گوشی به وب کم،اجرای فایلهای آفیس،
- مخفی سازی فایل های صوتی و تصویری
- بیش از 18 برنامه جدید اختصاصی قابل نصب برروی کامپیوتر
- جدید ترین نرم افزار ساخت تم برای گوشی های سونی اریکسون
مجموعه ابزارهای مفید و کمکی تحت عنوان دستیار همراه برای گوشی های سونی اریکسون:
- نقشه 28 شهر ایران و نقشه راههای ایران+نقشه رهیاب همراه تهران 87 و اتوبوس های BRT و شهرهای مکه و مدینه و دبی !
- بازیابی اطلاعات مموری کارت و سیم کارت
- بیش از 60 کتاب الکترونیکی طلایی
- نرم افزارهای سودمند جاوا(بانک ملت، بانک صادرات،اطلاعات دارویی،یاهو مسنجر،تقویم هجری شمسی با امکانات یادآوری امور روزانه) !
- نرم افزار پیامک فارسی 200 کارکتری برای تمامی مدلها
- 35 مبدل جامع برای تبدیل تمامی فرمتهای ویدئویی و صوتی
- جدیدترین و زیبا ترین رینگ تون های سال بهمراه زنگهای اورجینال و نرم افزارهای ساخت زنگ
نرم افزارها،تم ها و تصاویر پشت ضمینه مذهبی

ویدئو کلیپ های جدید ومتنوع
بررسی تخصصی 8 گوشی معروف سونی اریکسون
مجموعه ای از بهترین دیکشنری های گوشی های سونی اریکسون شامل :
- بیش از 85 لغت نامه در قالب 13 زبان زنده دنیا، 2 دیکشنری فارسی، 28 لغتنامه انگلیسی به انگلیسی، لغتنامهای اصطلاحات،مثالها،مترادف،متضادها بهمراه تلفظ با بیش از 2 میلیون لغت، 12 لغتنامه Oxford,Element,Advanced، لغتنامهای آلمانی،فرانسوی،اسپانیایی،یونانی،ترکی،ایتالیایی،عربی،سوئدی،چک،اوکراین،صربستان و روسی، کاملترین لغتنامه های Webster,Slovo,MS Dict
آموزش زبان انگلیسی :
- Tofel,Interchange,Passages,Headway,News VOA
قابل استفاده در تمامی گوشی های موبایل
ابزارهای به روز رسانه یا آپدیت گوشی های سونی اریکسون :
- جدید ترین برنامه آپدیت گوشی های سونی اریکسون از طریق اینترنت!
ابزارهای UIQ2 :
- 300 برنامه جدید و رجیستر شده برای سری UIQ2 !
- 25 بازی جدید
- 120 تم اختصاصی UIQ2
ابزارهای UIQ3 :
- بیش از 500 نرم افزار جدید برایUIQ3 !
- 3 فارسی ساز و2 کیبورد فارسی
- شبیه ساز iPhone برای سری UIQ3
- رمزگذار فایلها،منشی تلفنی،ماشین حساب مهندسی،تقویم هجری شمسی،ویروس کشهای AVG,Macafee ، ساعت جهانی،مخفی کردن فایلهای صوتی وتصویری،جستجو گر و مدیریت فایلها،ذخیره ساز پیامک وافزایش سرعت گوشی و...
- بیش از 250 تم جدید و استثنایی برای UIQ3
- بیش از 600 تصویر پشت زمینه برای UIQ3
- 400 بازی جاوا و بیش از 55 بازیاختصاصی UIQ3


-----------------------------------------------------------------------
محتویات کامل پک جامع گوشی های سامسونگ GSM Samsung :
مجموعه ابزارهای مفید و کمکی تحت عنوان دستیار همراه برای گوشی های سامسونگ:
- نقشه 28 شهر ایران و نقشه راههای ایران+نقشه رهیاب همراه تهران 87 و اتوبوس های BRT و شهرهای مکه و مدینه و دبی
- بازیابی اطلاعات مموری کارت و سیم کارت
- بیش از 60 کتاب الکترونیکی طلایی
- نرم افزارهای سودمند جاوا(بانک ملت، بانک صادرات،اطلاعات دارویی،یاهو مسنجر،تقویم هجری شمسی با امکانات یادآوری امور روزانه)
- نرم افزار پیامک فارسی 200 کارکتری برای تمامی مدلها
- 35 مبدل جامع برای تبدیل تمامی فرمتهای ویدئویی و صوتی
- جدیدترین و زیبا ترین رینگ تون های سال بهمراه زنگهای اورجینال و نرم افزارهای ساخت زنگ
- نرم افزارها،تم ها و تصاویر پشت ضمینه مذهبی
الیاسین،عرفه،اذان گوی فارسی،دعای کمیل،ندبه،عید فطر،دعای امام زمان،جوشن کبیر،دعای توسل،مفاتیح الجنان،اذکار اسلامی،نرم افزارهای ویژه ماه مبارک رمضان، رمضانیه، ضیافت،مشکات،نامهای خدا،اوقات شرعی، رساله علما، زیارت عاشورا
- نرم افزارهای بانک صادرات،بانک ملت،ماشین حساب مهندسی،تقویم هجری شمسی با امکانات یاد آوری امور،پخش کننده فایلهای ویدوئی
- ویدئو کلیپ های جدید ومتنوع
مجموعه بی نظیر نرم افزار و بازی برای گوشی های سامسونگ :
- بیش از 300 نرم افزار برتر برای گوشی های سامسونگ(جاوا)
- بیش 2000 بازی اختصاصی گوشی های سامسونگ
- آموزش نصب بازی های سامسونگ
- تقویم هجری شمسی،قفل گذار،ویرایش عکس،پخش فایلهای صوتی و تصویری،افزایش کارایی سیستم گوشی،قطب نما،لغت نامه جامع،نمایش اسلاید تصاویر،رمزگذار فایلها
هزاران رنگ تون جدید و اختصاصی برای گوشی های سامسونگ
بیش از 200 تصویر متحرک،بیش از 3500 تصویر پس زمینه برای گوشی های سامسونگ
مجموعه نرم افزار های کامپیوتر گوشی های سامسونگ :
بیش از 15 نرم افزار اختصاصی گوشیهای سامسونگ قابل نصب بر روی کامپیوتر
جدید ترین ورژن Samsung PC Studio با قابلیت تبدیل تمامی فرمتهای صوتی و تصویری،ویرایش و درج تماس ها در گوشی و سیمکارت،ایجاد و ویرایش و ذخیره پیامکها
ابزارهای گوشی های Samsung مجهز به سیمبیان سری 60 نسخه 9.2 و 9.3 Symbian OS S60 v9.2, v9.3 !
- برترین آنتی ویروس سال 2009 بهمراه سریال و قابلیت آپدیت
- بیش از 160 نرم افزار رجیستر شده
- منشی تلفنی،تقویم هجری شمسی،قفل گذار فایلها،مخفی ساز فایلهای صوتی و تصویری،ماشین حساب مهندسی،ساعت جهانی،مدیریت تماس ها و پیامکها،ضبط صدا و مکالمات
- بیش از 70 تم برگزیده و زیبا برای S60 9.2&9.3
- بیش از 150 بازی جذاب برای S60 9.2&9.3
ابزارهای گوشی های Samsung مجهز به سیستم عامل ویندوز موبایل 6 و 6.1 Windows Mobile 6, 6.1!
- بیش از 150 نرم افزار سودمند برای ویندوز موبایل
- 15 لغتنامه برتر سال 2008
- دیکشنری فارسی به انگلیسی و بالعکس بهمراه تلفظ و کیبورد اختصاصی
- لغت نامه های برتر انتشارات Oxford ، Cambridge بهمراه تلفظ
------------------------------------------------------
محتویات کامل پک جامع گوشی های چینی GSM Chinese Mobile:

یک :
بهترین و برترین رینگ تونهای موبایل های چینی
نرم افزار ها ساخت رینگ تون
25 مبدل جامع برای تبدیل تمامی فرمت های صوتی و تصویری
بازیابی اطلاعات از دست رفته مموری کارت و سیم کارت
برترین ویدئو کلیپ های سال
دو :
- برترین فارسی ساز گوشی های چینی:
iPhone,K108,N95,N95 Ve,N989,NEC N880,N881,SED
Zt 303(2 Version),Zt&Ztc 11 Models,Ztc A5
مجموعه عظیم بازی برای گوشی های چینی
- بیش از 700 بازی برتر برای گوشی های چینی
سه :
- برترین فارسی سازهای گوشی های چینی(قسمت دوم):
Com1000, GT Mobile i737,K108,K118,K790,K990
N95 Slide(6 Version),N860,N880,N881,N898,N989,M5700,Nec N860
Nec Tv 168,Nec U com,Nec Conn,New82,N95(903 Model),N100
ZT588,PDA 901,AK606,V628,Zt303(2 Version),Zt321 3 Version
چهار :
نرم افزارهای باکس گوشی های چینی Box Softwares
- MultiPort Flash Download Project 3.1
- Photball phone farsi flash
- Spiderman Software
- SpiderMan V2.20
- SpiderMan V2.188
- Xintel flash box
- درایور تمامی گوشی های چینی
- برترین نرم افزارهای باکس گوشی های چینی
- 6 راه انداز گوشی های چینی
- نرم افزار عیب یاب گوشی های چینی
- بیش از 80 نرم افزار اختصاصی گوشی های چینی
- نرم افزار مسیر یاب،پلیر صوتی،قفل کننده گوشی،پخش کننده
- فایل های ویدوئی،کاریکاتور ساز،ویرایش عکس،ساعت گویای نماز،
- هک بلوتوثی،گزارشگر ویندوز،موتور جستجو گر موبایل،نرم افزار ریاضی
و...


قیمت: 15,000 تومان


روش خرید: برای خرید جادوگر موبایل، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید جادوگر موبایل


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 845 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

نوکیا 5800 با 4سیم کارت همزمان

نوکیا 5800 با 4سیم کارت همزمان


مشخصات عمومی
وضعیت : 12 ماه گارانتی طلایی شرکت
تاریخ ارائه : ماه اکتبر سال 2008
باند : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 /HSDPA 2100 / 900
ابعاد : 15.5x51.7x111 میلیمتر
وزن : 100 گرم
رنگ بندی : مشکی - قرمز - آبی
فرم : ساده
مشخصات صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش : TFT
تعداد رنگ قابل نمایش : 16 میلیون رنگ
رزولوشن : 640x360 پیکسل
سایز : 3 اینچ
صفحه لمسی : دارد
قابلیت autorotate : دارد
مشخصات صدای گوشی
نوع زنگ : پلی فونیک 64 کاناله
قابلیت پخش موزیک : دارد
قرار دادن mp3 بجای زنگ : دارد
فرمت های قابل پخش صوتی : AAC, AAC+, AMR-NB, AMR-WB, AU, AWB, eAAC+, M4A, MIDI Tones (poly 64), Mobile XMF, MP3, MP4, RealAudi
فرمت های قابل پخش تصویری : 3GPP formats (H.263), Flash Video, H.264/AVC, MPEG-4, RealVideo 7,8,9/10, WMV 9
مشخصات حافظه
دفتر تلفن : نامحدود با قابلیت نمایش تصویر تماس گیرنده
حافظه داخلی : 81 مگابایت
درگاه کارت حافظه : MicroSD (TransFlash)
قابلیت ارتقاء : 16 گیگابایت
حافظه RAM : -
مشخصات پردازنده
پردازنده : ندارد
سرعت پردازنده : ندارد
دیتا و اینترنت
پورت : Micro USB
اینفرارد : ندارد
بلوتوث : A2DP نسخه 2 با
GPRS : Class 32
EDGE : Class 32
HSCSD : دارد
3G : -
شبکه بی سیم : ندارد
WAP : دارد
xHTML : دارد
HTML : دارد
ارسال پیام : SMS, MMS, Email, Instant Messaging
مشخصات دوربین
دوربین : 2 مگاپیکسل
رزولشن عکس : 1200x1600 پیکسل
نوع لنز : -
فوکوس اتوماتیک : ندارد
بزرگنمایی اپتیکال : ندارد
بزرگنمایی دیجیتال : 3 برابر
حالت ماکرو : ندارد
تشخیص چهره : ندارد
تشخیص لبخند : ندارد
فلاش : LED
فیلم برداری : دارد
کیفیت فیلم برداری : VGA
دوربین دوم : دارد
کاهش قرمزی چشم : ندارد
Geo-Tagging : ندارد
پانوراما : ندارد
لرزشگیر دست : ندارد
موارد دیگر : دارای 4 سیم کارت همزمان فعال
امکانات
سیستم عامل : Symbian S60 5thطرح
GPS : -
رادیو : FM با RDS
ضبط صدا : دارد
شماره گیر صوتی : دارد
فرمان صوتی : دارد
منشی تلفن : ندارد
خروجی هدفون : پورت 3.5 میلیمتری
آی فون : دارد
DVB-H : ندارد
push to talk : ندارد
ویرایشگر آفیس : ندارد
نمایش فایلهای آفیس : دارد
نمایش پی دی اف : دارد
Turn to mute : دارد
Java : دارد
Motion Sensor : دارد
خروجی TV : دارد
موارد دیگر :

Nokia Maps 2.0 Touch

مشخصات باتری
باتری : (Standard battery, Li-Ion 1320 mAh(BL-5J
زمان مکالمه : 8 ساعت و 45 دقیقه
زمان جانشین : 408 ساعت


قیمت: 150,000 تومان


روش خرید: برای خرید نوکیا 5800 با 4سیم کارت همزمان، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید نوکیا 5800 با 4سیم کارت همزمان


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 827 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

مجموعه کامل معماری:بیش از هزار پلان و طرح سه بعدی+هزاران طرح دکوراسیون ومبلمان داخلی مسکونی و ../3dvd/اورجینال

مجموعه کامل معماری:بیش از هزار پلان و طرح سه بعدی+هزاران طرح دکوراسیون ومبلمان داخلی مسکونی و ../3dvd/اورجینال


مجموعه در قالب 3 دی وی دی
بخش اول طراحی ودیزاین دکوراسیون منزل
بهترین نمونه های طراحی دکوراسیون منازل مسکونی به سبک کلاسیک و اشرافی
- نمونه های دکوراسیون مدرن، نمونه های دکوراسیون روستیک
- بهترین نمونه های پروژه های تغییر دکوراسیون شامل تصاویر قبل از دكوراسیون و تصاویر بعد از تغییر دكوراسیون توسط طراحان برتر دنیا
- بهترین نمونه های دكوراسیون فضاهای داخلی منازل مسكونی از قبیل اتاق خواب، نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه ، حمام و سرویس های بهداشتی ، شومینه و عناصر دکوراتیو ، پنجره و پرده ، در ورودی ، هال عبوری و پله
- نمونه های مبلمان و اثاثیه منزل شامل مبلمان کلاسیک ، مبلمان آنتیک ، مبلمان مدرن و شیشه ای ، بوفه ها و ویترین های چوبی
- بهترین نمونه های نورپردازی و چراغها
- امكان مشاهده تصاویر بصورت پروژه ای
- كلیه مطالب و منوها به دو زبان فارسى و انگلیسى
- امكان پرینت ، كپى ، چاپ ، نمایش خودكار، جانمایى در صفحه

نرم افزاری شامل بیش از 1200 طرح زیبا ,پلان , از ویلاها و منازل مسکونی بصورت دو بعدی و سه بعدی که برای معماران و طراحان و مهندسین ساختمان بسیار مفید خواهد بود.
این مجموعه به کاربران امکان اضافه کردن موارد دلخواه در مورد نمای داخلی و خارجی و دسترسی به پلان مجموعه بوجود آمده را خواهد داد. همچنین از دیگر ویژگیهای این نرم افزار باید به این نکته اشاره کرد که نیازی به نصب نرم افزار وجود نداره و با قرار دادن نرم افزار داخل DVDRom میتونید از این مجموعه و امکاناتش استفاده کنید.
بخش دوم 1200 نقشه و طرح سه بعدی
ویژگیهای این مجموعه:
قابلیت چرخش 360 درجه پیرامون نمای ویلا جهت نمایش زوایای پنهان و جهات دیگر ویلا.
امکان افزودن موارد دلخواه و اختیاری در مورد نمای داخلی , خارجی و لوازم مورد نیاز.
امکان رویت نمای داخلی , اتاقها و سایر اجزای ویلا.
امکان تنظیم مساحت و زیر بنا به میزان دلخواه شما.
و ده ها امکان دیگر...
این نرم افزار توسط یک شرکت روسی طراحی شده و منوهای نرم افزار به زبان روسی میباشند ( که البته برای کار با نرم افزار نیازی به منوها نخواهید داشت). بیشتر اجزا و دکمه ها بصورت تصویری میباشند)


قیمت: 14,000 تومان


روش خرید: برای خرید مجموعه کامل معماری:بیش از هزار پلان و طرح سه بعدی+هزاران طرح دکوراسیون ومبلمان داخلی مسکونی و ../3dvd/اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید مجموعه کامل معماری:بیش از هزار پلان و طرح سه بعدی+هزاران طرح دکوراسیون ومبلمان داخلی مسکونی و ../3dvd/اورجینال


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 916 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

پلان ویتایل ونقشه های معماری وعمران به همراه نرم افزار طراحی کابینت/لیبل دار

پلان ویتایل ونقشه های معماری وعمران به همراه نرم افزار طراحی کابینت/لیبل دار


بیش از سه میلیون طرح آماده برای اتوکددر زمینه سازه معماری الکترونیک و مکانیک قابل اجرا از اتوکد2000 تا 2010.حرفه ای ترین نرمافزارهای طراحی کابینت با مثالهای آماده برای هر برنامه.

بیش از 350 طرح آماده ویلا(پلان . نما . پرسپکتیو و مصالح و....)با امکان چاپ و تفکیک جزئیات.

بهمراه مجموعه ای کامل از بلوکهای کاربردی تاسیسات الکترونیک و مکانیک برای اتوکد.

سازه فولادی. 3و 4طبقه.هتل. ساختمان بتنی . ویلایی . استادیوم فوتبال . سازه حسینیه . نقشه انواع پل . سیستم کابلی . بادبندی و ...


قیمت: 10,000 تومان


روش خرید: برای خرید پلان ویتایل ونقشه های معماری وعمران به همراه نرم افزار طراحی کابینت/لیبل دار، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید پلان ویتایل ونقشه های معماری وعمران به همراه نرم افزار طراحی کابینت/لیبل دار


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 831 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

كنكور سراسری و آزاد ، كنكور كاردانی به كارشناسی كنكور كارشناشی ارشد وكلیه آزمونهای تستی


             

گروه آموزشی نوین تست مجموعه ای جامع درباره تست زنی به روشمهندسی معكوس تهیه كرده كه دریافت آن را به كلیه داوطلبان كنكور اعم از كنكورسراسری و آزاد ، كنكور كارشناسی ارشد ، كاردانی به كارشناسی و... توصیه می كنیم.

آیا می دانید ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های مختلف تحصیلیبه ویژه دوره های روزانه بسیار محدود است بنابراین اگر شما بتوانید حتی دو تستبیشتر از دیگران بزنید،شما قبول خواهید بود؟!

آیا می دانیدبااستفاده ازروشهای ارائه شده دراین بسته آموزشیشماحداقل یگ گام جلوترازدیگران حرکت می کنید؟!

آیا می دانید با استفاده از شیوه مهندسی معکوس و منطق فازیمی توانید حتی با کمترین معلومات گزینه صحیح را تشخیص دهید؟!

آیا می دانید که سوالات کنکور چگونه طرح می شوند و طراحان ازچه قوانینی باید به اجبار پیروی کنند؟!

آیا می دانید که طراحان سوال به وسیله چه شیوه ها و شگردهاییپاسخهای صحیح را نادرست جلوه می دهند؟!

آیا می دانید طراحان سوالات کنکور حق ندارند هر جور که میخواهندجواب سوالات را بین گزینه ای «الف» و «ب» و «ج» و «د» توزیع کنند.؟!آیا می دانید احتمال وجود گزینه های همسان به صورت پشت سرهمنباید از 10 درصد بیشتر باشد؟!

آیا می دانید چگونه باید مطالعه کنید؟!

آیا می دانید به چه شیوه ای باید امتحان بدهید؟!

آیا می دانید…..؟!


چنانچه هریک از کلید های طلایی موجود در این بسته نرم افزاریرا بدانید مسلما با شیوه های طرح سوال و دیدگاه ها و حقه های طراحان سوال بیشترآشنا بوده و حتی با معلومات بسیار کم به جواب صحیح سوالات می رسید.


1-
آموزش کامل شیوه مهندسی معکوس درکنکورهای مقاطع مختلف
2-
روش NLP در طراحی تست
3-
مهارتهای حل صحیح تستهای کنکور با حد اقل معلومات
4-
شیوه سریع تست زنی
5-
تست زنی با کمترین معلومات
6-
روشهای کشف سریع گزینه صحیح در کمتر از چند ثانیه
7-
شکار گزینه صحیح با استفاده از روش منطق فازی
8-
آشنایی با محدودیتهای طراحان سوالات کنکورهای مقاطع مختلف
9-
آشنایی با شیوه ها و حقه های طراحی سوالات تستی
10-
برنامه ریزی صحیح درسی
11-
تکنیکهای مطالعه درست
12-
نمونه سوالات حل شده به روشهای فوق مربوط به کنکورسالهای قبل
13-
آشنایی با شیوه تست زنی نفرات برتر کنکور
14-
کاهش اضطراب در روز آزمون
15-
و صدها نکته های آموزشی دیگر
مهندسی معکوس چیست؟

مهندسی معكوس روشی جالب و شگفت انگیز برای كشف گزینه صحیحدرآزمونهای چهار گزینه ای است این روش مبتنی بر آموزش قوانینی است كه طراحانسئوالات كنكور بطور نا خوداگاه در متن سئوال ویا بین گزینه ها ایجاد می كنند كه بایادگیری این قوانین قابلیت كشف گزینه صحیح با حداقل ویا بدون معلومات را بدست میآوریم پایه علمی این روش سایكوسایبرنتیك یعنی (تفكردرموردتفكر) وموضوعآن شیوه تفكر طراحان آزمونها و قانونمندیهای آن است.

كشورهای ضعیف وقتی‏ می ‏خواهند تكنولوژی ساخت یك محصولپیشرفته را به دست آورند ، از مجموعه روش هایی استفاده‏ می ‏كنند كه تحت نام دانشمهندسی معكوس دسته بندی‏ می ‏شوند. مثلا اگر بخواهند دانش ساخت و تولید یك مدل تلویزیوندیجیتالی جدید را پیدا كنند ، ابتدا با حسابگری و دقت بی نظیر از تك تك اجزایتلویزیون اطلاعات برداری ‏می ‏كنند و به تدریج شروع به دمونتاژ یا باز كردن تك تكواحدها و نهایتا تك تك عناصر سازنده واحدها‏ می ‏كنند و از این مسیر و با كمكآزمایشات متعدد سعی ‏می ‏كنند مسیر طی شده توسط سازنده اصلی برای رسیدن به اینمحصول پیشرفته ( در مثال ما تلویزیون دیجیتالی) را كشف كنند.
در این مجموعه ما قصد داریم با استفاده از اصول مهندسی معكوسو استفاده از ابزارهای قدرتمند آمار و احتمالات و بحث های روانشناسی نحوه كاهشتردید بین جوابهای چهار گزینه ای به سه گزینه ای و نهایتا تك گزینه ای و كشف گزینهصحیح با درصد احتمال صحت بالا را برای شما تشریح كنیم. كارآیی خارق العاده اینروشها هنگامی آشكار ‏می ‏شود كه شما نتایج آن را روی كنكورهای برگزار شده دوره هایقبل تست و ارزیابی كنید. با كمی حوصله و پشتكار و دقت متوجه خواهید شد كه دیگر نیمساعت آخر جلسات آزمون كنكور سراسری برای شما نیم ساعت ناامیدی نیست ، بلكه نیمساعتی است كه ‏می ‏تواند سرنوشت قبولی شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و جایگاهو رتبه علمی شما را تا حد خارق العاده ای جابجا كند. در زمانی كه فقط با زدن دوعددتست بیشتر دانشگاه محل تحصیل و رشته و مقطع تحصیلی شما تعیین ‏می ‏شود ، بدیهی استكه اگر روشی بتواند رسیدن به بیش از دهها تست صحیح را تضمین كند، ارزشی هم سنگ طلاخواهد داشت.
به احتمال قوی شما از جمله افرادی هستید كه جهت آمادگی برایكنكور زحمات فراوانی را كشیده اید و در این راه سرمایه گذاری كرده اید. ازجملهسرمایه وجودی خویش ، زمانی و ریالی. لذا شما میتوانید با یادگیری روشهای مكمل بی شكاز رقیبان همرتبه خویش چند گام جلوتر حركت كرده و تلاش خود را به ثمر برسانید.
مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند درهر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهیدگرفت .
برای اثبات كارآیی این روشها به اختصار اشاره ‏می‏كنیم كهاگر شما در كنكور امسال 80% را بر مبنای دانش خویش درست علامت بزنید و 20% بقیه رابا روشهای ارایه شده درDVD علامت بزنید، امتیاز شما به جای 80% به رقم باور نكردنی6/99% خواهد رسید.

همینطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشید و نصف دیگررا با كمك تكنیك های ارایه شده علامت بزنید رتبه شما از 50% به 7/84% افزایش ‏می ‏یابد.


دكتر عباسپور (رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس) : گذشتزمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتیجه آن تغییر یابد و كسانی در كنكورپذیرفته شوند كه مهارت های بیشتری صرفاً در تست زنی داشته باشند. اخیراً برخی مؤسساتصرفاً با همین روش، یعنی افزایش مهارت های تست زنی ضریب پذیرفته شدن داوطلبان راافزایش داده اند.
روزنامه کیهان دوشنبه 2 مرداد 1385 سال شصت و چهارم-شماره18574

این روش معجزه نمی کند بلکه از روی اصول عمل می کند.

پاسخ به یك سوال متداول

سوال: پایۀ علمی این روش چیست ؟
پاسخ :این روش مبتنی بر سه شاخۀ علمی است
1-
سایکو سایبرنتیک : به دانش شناخت شناسی، که به قوانین درسطح تفکر و الگوهای قانونمند فکری می پردازد .
2-
زبان شناسی : دانش زبان و الگوهای کلامی که به طور مستقمبا شیوۀ تفکر و قوانین آن نزدیکترین ارتباط را دارد .
3-
آمار : تطبیق قوانین و فرمولهای کشف شده بر روی نمونه هایاسناد و آزمونها ی طراحی شده در سطح وسیع آماری می باشد.

مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند درهر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهیدگرفت

برای مثال در كنكور سال قبل استفاده از این مجموعه موجبافزایش درصدها به میزان 38 درصد ، 35 درصد ، 31 درصد ، 22 درصد و 19 درصد به ترتیبدر دروس معارف اسلامی ، ادبیات فارسی ، زبان ، عربی و ریاضی شده است و در سایردروس هم تاثیر مشابهی داشته كه نشانگر تاثیر مناسب این مجموعه می باشد.

این مجموعه شامل فایل های تصویری راهنمای تست زنی در آزمونهای تستی و 7 روش حذف گزینه غلط و 3 روش یادگیری است.
ش م:909-7555
با گارانتی طلایی

 

قیمت: 8,000 تومان


روش خرید: برای خرید مجموعه آموزش تصویری کشف گزینه های صحیح و حذف گزینه های غلط در کنکور/اصل، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید مجموعه آموزش تصویری کشف گزینه های صحیح و حذف گزینه های غلط در کنکور/اصل


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان


مطالب مرتبط


مجموعه آموزش تصویری کشف گزینه های صحیح و حذف گزینه های غلط در کنکور/اصل

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 1357 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

آموزش طب سوزنی به زبان فارسی اورجینال

آموزش طب سوزنی به زبان فارسی اورجینال


آموزش كامل راهكارهای درمان با طب سوزنی
بیش از صد ساعت فیلم آموزشی طب سوزنی
بیش از هزار تكنیك در مورد طب سوزنی
آموزش مهارت های لازم برای كار با سوزن
اطلاعاتی در مورد قواعد طب سوزنی
آموزش محل های سوزن زن در طب سوزنی
و . . .

طب سوزنی که به زبان چینی به آن جن جیو (ZHEN JIU) گفته می‌شود روشی است که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن باعث تسکین درد و یا درمان مشکل خاصی از بیمار می‌شود. براساس تئوری طب سوزنی، این نقاط خاص بر روی مریدین‌هایی (MERIDIANS) قرار دارند که یک نوع انرژی حیاتی به نام «چی» (QI) در آنها جریان دارند.

طب سوزنی از اواخر قرن بیستم توسط محققان مورد تحقیقات جدی علمی قرارگرفته است، هم از جهت نحوه اثر آن و پایه هایش و هم از جهت اثرات بالینیش. اما همچنان توافقی در مورد این مسایل میان دانشمندان و درمانگران حاصل نشده است.[۱] و بسیاری از مقالات به این جمع بندی رسیده‌اند که شاید اثرات آن ناشی از اثر پلاسبو باشد.

سازمان بهداشت جهانی و موسسه ملی سلامت آمریکا اعلان کرده‌اند که طب سوزنی در درمان مشکلات عصبی و درد می‌تواند موثر باشد[۴]. با این حال این گزارشها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته‌اند از این جهت که بر اساس مطالعات خطادار و دارای متودولوژی ضعیف بنا شده‌اند[۵][۶]. با این حال در این مورد توافق وجود دارد که طب سوزنی اگر از طرف یک متخصص طب سوزنی انجام شود و سوزنهای استریل مورد استفاده قرار گیرند روش بی خطری است و نیاز به تحقیقات بیشتر در مورد آن وجود دارد

تاریخچه طب سوزنی
برای اثبات‌پذیری کامل این بخش به منابع بیشتری نیاز است یا منابع ارایه‌شده به‌درستی ارجاع داده نشده‌اند.
لطفاً با توجه به شیوهٔ ویکی‌پدیا برای ارجاع به منابع با ارایهٔ منابع معتبر این مقاله را بهبود بخشید.
مطالب بی‌منبع در آینده مردود و حذف خواهندشد.

تاریخچه استفاده از طب سوزنی در کشور چین به ((عصر حجر)) باز می‌گردد که در آن زمان از سنگهایی نوک تیز به نام «بیان شی» (BIAN SHI) استفاده می‌شد. سوزن‌های سنگی طب سوزنی مربوط به پنج هزار سال پیش توسط باستان شناسان در کشور چین کشف شده‌است. اولین کتاب چینی که در آن در مورد طب سوزنی بحث شده‌است کتاب «طب داخلی کلاسیک امپراطور زرد» می‌باشد که در حدود ۲۳۰۰ سال پیش نوشته شده‌است. در این کتاب از انواع سوزن‌های فلزی، مریدین‌ها و نقاط خاص بر روی آنها، انواع روش‌های فروکردن سوزن در بدن و انواع مختلف بیماریهایی که می‌توان با استفاده از طب سوزنی آنها را درمان نمود بحث شده‌است.

تئوری طب سنتی چین
برای اثبات‌پذیری کامل این بخش به منابع بیشتری نیاز است یا منابع ارایه‌شده به‌درستی ارجاع داده نشده‌اند.
لطفاً با توجه به شیوهٔ ویکی‌پدیا برای ارجاع به منابع با ارایهٔ منابع معتبر این مقاله را بهبود بخشید.
مطالب بی‌منبع در آینده مردود و حذف خواهندشد.

طب سنتی چین(TCM) چندین هزار سال قدمت دارد. براساس طب سنتی چین، سلامت یک فرد، وضعیتی است که به علت تعادل «یین» (YIN) و «یانگ» (YANG) در بدن برقرار شده‌است. با استفاده از طب سوزنی، جریان «چی» (QI) و خون در بدن تنظیم شده و هر جایی از بدن که کمبودی از آنها وجود داشته باشد تقویت شده و هر جایی که زیادی آنها وجود داشته باشد کاهش می‌یابند. همچنین در جاهایی از بدن که جریان آزاد «چی» (QI) دچار رکود و انسدادشده باشد برطرف می‌گردد. طب سنتی چین به بدن انسان به عنوان یک کل نگاه می‌کند که چندین سیستم عملکردی در آن درگیر هستند. چینی‌ها به این سیستم‌ها اصطلاحاً «زانگ فو» (ZANG FU) می‌گویند که زانگ به معنای اعضای توپر بدن (مثل کبد و کلیه‌ها) و فو به معنای اعضای توخالی بدن (مثل معده و روده‌ها) می‌باشد. از نظر طب سنتی چین هنگامی بیماری ایجاد می‌شود که تعادل بین ئین، یانگ، چی و خون به هم خورده باشد. با اصلاح نمودن یک یا چند سیستم عملکردی از طریق استفاده از سوزن، فشار، حرارت و یا چیزهای دیگر در نقاط خاص و حساسی از بدن که به آنها نقاط طب سوزنی گفته می‌شود تعادل از دست رفته دوباره به دست می‌آید و بیماری درمان می‌شود.
شماره مجوز:
3665547565
قیمت: 8,500 تومان


روش خرید: برای خرید آموزش طب سوزنی به زبان فارسی اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش طب سوزنی به زبان فارسی اورجینال


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 2586 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

بانک اطلاعات طراحی دکوراسیون منزل

بانک اطلاعات طراحی دکوراسیون منزل


ژورنال معماری داخلی و خارجی
مجموعه ای کامل و به روز از ژورنال های معماری داخلی و خارجی


این ژورنال برای تمامی معماران و کارشناسان دکوراسیون در نظر گرفته شده است

لیست محتویات :

- نمای ساختمان ( اداری ، تجاری ، برج، مسکونی)

-آلاچیق، کاری از آلمان ، دکور باغی، کلبه های چوبی، تزئینات باغی، دکوراسیون فضای سبز آمریکا، سایه بان های چوبی، پارکینگ ماشین، فضای بازی کودکان، نرده های چوبی، نرده کار آلمان

-پلان ساختمان، تصاویر نما ویلاها، منازل ویلایی، استخر، نماهای ویلاها، فضای سازی جلوی ویلاها، محوطه سازی باغ و فضای سبز از اسپانیا، تزئینات ، طراحی کاشیکاری مدرن

-استخر، حاوی صدها تصویر متنوع از استخرهای روباز ، پاسیو ، انما ، دکورسازی ، کواریوم کار شده در پاسیو، گلخانه و باغها در ساختمان، طراحی پاسیوهای بزرگ، طراحی فضای باز در پاساژها ، مراکز عمومی.

- جکوزی ، حاوی دها طرح متنوع، نمونه متنوع راه پله ، گچ و مصالح ساختمانی ویژه مراکز عمومی ، مجتمع ها ، مکانهای باز و پله های اضطراری از امریکا ، دربهای اتوماتیک کاری از آلمان

- ویلا ، منازل ویلایی ، فضا سازی جلوی ویلاها دکور داخلی صدها طرح متنوع از ترکیه نمای منازل ویلایی به همراه پلانهای اجرائی کف ، سنگ فرش از اسپانیا

- مبلمان شهری ، طراح شهری ، سنگفرش پیاده روها، فواره ها ، دکور ، صندلی پارکی ، سطل زباله، الاچیق، سنگ فرش، مجموعه بسیار متنوع از طرحای متنوع دکورهای چوبی باغی. آبشار مصنوعی ، نورپردازی در زیر آب

- طراحی حیاط و فضای سبز حوض و استخر ویلایی ، کباب پزهای ویزژه باغها، فضای بازی کودکان ، دیوارچینی برکه مصنوعی

340 تصویر از کارهای حجمی با سنگ، چمن، جوی آب ، پلکان، سنگ چین ها

بیوفیلتر و تسویه آب

کارهای هنری روی چوب و کنده کاری جهت کار در ساختمان و گچبری

حوضچه ، باغ، آبنما به سبک ژاپنی

حوض های پرورش ماهی

منازل ویلایی و تاریخی قدیمی

طراحی رومی، طراحی استخر همراه با آبشار، استخر سایه بان دار

نمونه طرح قصرها و ساختمانهای تشریفاتی از یونان باستان با طرحهای مدرن

نمونه هایی از باربی کیو ، حیاط و تراس

باغ آرایی کلاسیک کشورهای بلژیک و هلند

نگاهی به معماری ساختمان از سالهای 1784 تا 2007 میلادی

تالار شیشه در ساختمان همراه با پلان و توضیحات کامل

نمونه کارهایی از فراسنه محوطه سازی با رنگهای مختلف از کلاسیک تا مدرن با کاربردهای متنوع مثل کاخ، محتمع های مسکونی، پارکهای مصنوعی

کار با مصالح ، سنگ ، گیاهان و درختچه ها و توضیحات مشروحی از چگونگی طراحی و ساخت فضای سبز ، کف سازی و زیر سازی پمپاژ آب، بافت گیاهی و جانوری در باغ

و ..................

*مجموعه نماهای معماری با کیفیت بالا مناسب برای چاپ
*بهترین نماهای ساختمان :مجموعه ای از بهترین نماهای معماری و پروژه های مسکونی عصر جدید
*انواع مدل های راه پله با تنوع فراوان
*بیش از 3000 طرح رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان
*تزئینات بسیار زیبا بوسیله فرفورژه 2008
*کابینت و دکوراسیون مخفی آشپرخانه 2008

*مجموعه بی نظیر از کارهای چوبی ایتالیا برای منزل . آشپز خانه
*ژورنال شومینه طرح و مدل فرانسه Charmez - Philiphe
* ژورنال نمای ساختمان اداری-تجاری-مسکونی با متد روز 2008
*برترین کف پوشها سرامیک طرح سنگ و نمای کف ساختمان
*سرویس اتاق خواب کودک و نوجوان
*سرویس کامل استخر , سونا , جکوزی , استخر روباز
*ژورنال حاوی صدها طرح درب چوبی برای درب منازل و واحدها و اتاق خوابها

*گچ بری های بسیار زیبا کاری از ایتالیا
*باغ آرائی و زینت بخشیدن به اتاق با گل آرایی
*مجموعه ای کامل از طرح های آلاچیق و فضای سبز برای منازل
*نمای خارجی مراکز اقامتی و استراحتی- پلاژها-محوطه سازی - درختکاری - استخر های فضای باز - غرفه های نمایشگاهی - سقف کاذب - سرویس بهداشتی و حمام - معماری سقف در استخر و سونا
- مجموعه کامل کابینت آشپزخانه

بهترین نمونه های طراحی دکوراسیون منازل مسکونی به سبک کلاسیک و اشرافی
- نمونه های دکوراسیون مدرن، نمونه های دکوراسیون روستیک
- بهترین نمونه های پروژه های تغییر دکوراسیون شامل تصاویر قبل از دکوراسیون و تصاویر بعد از تغییر دکوراسیون توسط طراحان برتر دنیا
- بهترین نمونه های دکوراسیون فضاهای داخلی منازل مسکونی از قبیل اتاق خواب، نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه ، حمام و سرویس های بهداشتی ، شومینه و عناصر دکوراتیو ، پنجره و پرده ، در ورودی ، هال عبوری و پله
- نمونه های مبلمان و اثاثیه منزل شامل مبلمان کلاسیک ، مبلمان آنتیک ، مبلمان مدرن و شیشه ای ، بوفه ها و ویترین های چوبی
- بهترین نمونه های نورپردازی و چراغها
- امکان مشاهده تصاویر بصورت پروژه ای
- کلیه مطالب و منوها به دو زبان فارسى و انگلیسى
- امکان پرینت ، کپى ، چاپ ، نمایش خودکار، جانمایى در صفحه

این مجموعه در بهترین بسته بندی و پک برای شما عزیزان در سراسر کشور عزیزمان ارسال می شود.


قیمت: 9,000 تومان


روش خرید: برای خرید بانک اطلاعات طراحی دکوراسیون منزل، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید بانک اطلاعات طراحی دکوراسیون منزل


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 2304 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

ژورنال های چوب کار شده در ساختمان ، کابینت آشپزخانه ، MDF

ژورنال های چوب کار شده در ساختمان ، کابینت آشپزخانه ، MDF


کابینت آشپزخانه-حاوی صدها طرح متنوع از کابینت های آشپزخانه و مکان قرارگیری آشپزخانه,دکوراسیون اشپزخانه بهمراه دهها طرح از نور مخفی,پچبری ,آرک + کارهای صورت گرفته در سقف آشپزخانه+بیش از 10.000 طرح

*کابینت,فقط چوب با نمونه های متنوع درب کابینت+ابعاد و نقشه

*-صنایع چوب کار شده در ساختمان,مجموعه ای بسیار وزیت از آلمان,گودهای چوبی کار شده در دیوارها , اتاق کودک,سرویس اتاق خواب,کابینت,میزهای کامپیوتر و تحریر,قفسه های چوبی کتابخانه

*-کار در سقف,نورپردازی,نور مخفی,گچبری,چیدمان,نمونه های متنوع مبلمان,پذیرایی,اتاق خواب ,کابینت,سرویس های بهداشتی,کاری از موسکو

*-دکوراسیون و معماری داخلی رستورانها و کافه تریاها,طراحی داخلی,چیدمان,نورپردازی,مبلمان+پلان های اجرایی

*چیدمان آشپزخانه بصورت کاملا مدرن برای خانمهای سرآشپز و دوستدار طراحی مدرن
و ....

این مجموعه جالب شامل یک عدد دی وی دی می باشد .

این مجموعه به صورت اورجینال می باشد.


قیمت: 6,000 تومان


روش خرید: برای خرید ژورنال های چوب کار شده در ساختمان ، کابینت آشپزخانه ، MDF، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید ژورنال های چوب کار شده در ساختمان ، کابینت آشپزخانه ، MDF


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 2826 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

آموزش کسب درآمد ۴۰۰ شغل


نمایش تجهیزات و تشریح تکنولوژی ساخت ۴۰۰ پروسه ساخت به صورت ساده …

How It’s Made (آشنایی با بیش از ۴۰۰ خط تولید)آیا تاکنون فکر کرده اید ابزار، وسایل و یا محصولاتی که هر روز استفاده می کنید چگونه ساخته شده اند؟مستند How It’s Made شما را با پروسه ساخت این وسایل کاملا آشنا می کند.

فیلم هایی از مراحل ساخت وسائل گوناگون، نمایش تجهیزات و تشریح تکنولوژی ساخت ۴۰۰ پروسه ساخت به صورت ساده در قالب ۷ عدد DVD.آیا میدانید با ساده ترین روش ها میتوانید یک کار تولیدی پر در آمد داشته باشید!آیا تاکنون فکر کرده اید ابزار ، وسایل و یا محصولاتی که هر روز استفاده می کنید چگونه ساخته شده اند؟آیا قصد راه اندازی کارگاه و یا کارخانه تولید محصولی را دارید و می خواهید با نحوه تولید و ساخت آن محصول آشنا شوید؟آیا تصمیم به تولید محصولی را دارید ولی فرصت و امکان سرکشی به کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی این محصول را ندارید؟آیا دوست دارید از خط تولید و نحوه ساخت محصولات کارخانجات پیشرفته دنیا بیشتر بدانید؟

این مجموعه مستند که پخش آن از سال ۱۹۹۹ شروع شده با استقبال زیادی رو به رو شده است، به طوری که بعد از گذشت ۹ سال، ساخت و پخش آن همچنان ادامه دارد. این مستند ابتدا در سال ۱۹۹۹ از شبکه Discovery Channel پخش شد و در ادامه از شبکه‌های دیگری نظیر Ztélé, The Science Channel, Discovery Science, Discovery Science IT, Discovery Channel Polska نیز پخش آن شروع شد.

تا به حال ۱۰ سیزن از این مجموعه ساخته شده است.این مجموعه شامل ۱۰ سیزن می باشد که هر سیزن ۱۳ اپیزود دارد و در هر اپیزود به بررسی نحوه ساخت سه الی چهار محصول پرداخته شده است.این مجموعه شامل فیلم‌های با کیفیت بالا و به زبان انگلیسی پیرامون تولید بیش از ۴۰۰ محصول مختلف به صورت کامل در ۷ حلقه DVD به خریداران گرامی عرضه می شود.فرآیند تولید بستنی

فرآیند تولید چیپس سیب زمینی

فرآیند تولید نان صنعتی

فرآیند تولید ماکارونی

فرآیند تولید سوسیس

فرآیند تولید و ساخت کاغذ

فرآیند تولید و ساخت مداد و پاک کن

فرآیند تولید و ساخت بطری‌های پلاستیکی

فرآیند تولید و ساخت دستمال بهداشتی

فرآیند تولید و ساخت سیمان

فرآیند تولید و ساخت طناب

فرآیند تولید و ساخت یخچال

فرآیند تولید و ساخت اجاق گاز

فرآیند تولید و ساخت انبردست

فرآیند تولید و ساخت پیچ و مهره

فرآیند تولید و ساخت کپسول گاز

فرآیند تولید و ساخت لیوان یک بار مصرف کاغذی

فرآیند تولید و ساخت فیلتر هوا

فرآیند تولید و ساخت کاشی‌های سرامیکی

فرآیند تولید و ساخت ترمز اتوموبیل

فرآیند تولید و ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی

و صدها فیلم دیگر در مورد نحوه تولید و ساخت محصولات…مجموعه بی نظیر نمایش خطوط تولید و نحوه ساخت بیش از ۴۰۰ محصول پرفروش!در مجموعه بی نظیر شما با نحوه ساخت بیش از ۴۰۰ از ابتدا تا انتها آشنا میشوید!مجموعه بی نظیر مخصوص همه بخصوص جوانان فعال!ما در این مجموعه شما را با خطوط تولید آشنا میکنیم.در این مجموعه بیش از ۴۰۰ خط تولید از ابندا تا انتها بصورت فیلم نمایش داده میشود.این مجموعه صرفا بدین منظور تهیه شده است که شما با آنچه در کارگاهها و کارخانه ها میگذرد آشنا شوید.مخصوص همه افراد علاقمند به کارهای تولیدی پردرامد بخصوص جوانان جویای کارآیا دوست دارید بدانید خلال دندان – شیشه عینک و لنز‌های رنگی – پاکت پلاستیک – فویل آلومینیومی – چوب گلف – تراک کامیون – ماشین آتش نشانی – شلوار جین – سی دی – درب بطری (بطری‌های فلزی که آک شده هستند )-وان حمام و توالت فرنگی – جوراب شلواری زنانه – کپسول و قرص – شکلات و نان – ربات – قطعات الکترونیکی – درب کنترلی – سیمان- تابلوهای برق – بادکنک – ترموستات- کرکره پنجره – اسکیت برد -موتور ماشین – پروانه هواپیما – بسته بندی تخم مرغ – ساخت شیشه – تولید تیله ها و گوی‌های رنگارنگ شیشه‌ای – لوله‌های عایق بکار رفته در صنعت نفت – ساخت رینگ و لاستیک – دیسک‌های سنگ زنی – ابزار آلات کارگاهی ( مته وچرخ دنده و میخ و..) – کابینت آشپزخانه – لامپ مهتابی – کاغذ کپی – توپ بیلیارد و توپ فوتبال آمریکایی توپ تنیس و….و هر آنچه در اطراف خود میبینید چگونه ساخته میشوند ؟اگر دوست دارید با بیش از ۴۰۰ پروسه کامل ساخت و روش شکل دهی ابزار و وسایل آشنایی پیدا کنید حتما این مجموعه را تهیه کنید و از دیدن آن شگفت زده شوید .این محصول برای تمامی رشته‌های مهندسی و علوم از جمله مهندسی مکانیک (تمام شاخه ها ) مهندسی برق – مهندسی شیمی و پتروشیمی مهندسی مواد و متالوژی – مهندسی معماری – مهندسی چوب و کشاورزی – مهندسی پزشی – مهندسی معدن -مهندسی هوافضا و….برای کلیه کارخانجات صنعتی و تمامی تولیدکنندگان کوچک و بزرگ قابل استفاده و مفید می باشد ، حتی برای دانش آموزان و دانشجویان…با دیدن این ۷ دی وی دی مانند این است که از چند صد کارخانه و کارگاه تولیدی دیدن کرده اید و کلی به اطلاعات و دانش شما افزوده خواهد شد .عناوین فیلم‌های هر کدام از DVD ها در زیر ذکر شده است :DVD شماره یک:* فویل‌های آلمینیومی – چوب اسکی – لنز چشمی – نان صنعتی

* دیسک فشرده – پنیر موزارلا – جوراب بلند زنانه – لامپ فلورسنت

* خلال دندان – وان حمام – هلی کوپتر – ماءالشعیر

* سمعک – معماهای سه بعدی – کفپوش لاستیکی – توالت فرنگی

* کاغذ کپی – پوشاک جین – کامپیوتر – تخته شیشه

* میخ و گیره کاغذ – عینک‌های محافظ – پارچه – دوچرخه

* کایاک(نوعی قایق) – کفش کار و ایمنی – نمایشگر علایم الکترونیکی – غلات حجیم شده صبحانه

* کامیون – چسب زخم بهداشتی – مدارات کامپیوتر

* استیل – آب سیب – شاسی aircraft – محصولات آرایشی بهداشتی

* هلوگرام – چاپ بسته بندی – کاشت پوست – خوراک ذرت

* کیسه‌های پلاستیکی – پانل‌های خورشیدی – دبه‌های پلاستیکی – چوب هاکی

* درب‌های پیچی آلمینیومی – شکلات – قرص و کپسول – ماکارونی

* کلاه دوچرخه سواری – باتری لیتیومی – ترمز‌های ماشین – آلمینیوم

DVD شماره دو:* شیشه عینک طبی – گرانیت – چیپس سیب زمینی – میکروپروسسور

* عسل – فایبر اوپتیکس – تولید آجر – ارگ لوله ای

* موتور روی آب شخصی – آب انگور – لوازم اداری – کفش اسکی

* کاپشن زمستانه – انیمیشن – پرورش قارچ – حلقه طلا

* رشد و نمو کاهو در ابهاى مغذى – الوار چوب – صنعت بازیافت – تله‌های ماهی گیری

* برش الماس – دربهای چوبی – پینت بال – روزنامه

* صنعت فرش – آب معدنی – جراحی لیزر چشم – تولید گیتار

* قایق فایبرگلاس – خشک کننده لباس – آدامس بادکنکی – لوازم آتش بازی

* گاوصندوق‌های استیل – ماکت دندان – هواپیما – عصاره چوب افرا

* صمغ – قوطی‌های آلمینیومی – پرورش ماهی – تندیس‌های برنزی

* قابلمه و ظروف آلمینیومی – اعضای مصنوعی بدن – خمیر بادام زمینی – لامپهایی با روشنایی زیاد

* اتومبیل – چرخ دستی فروشگاهی – نمونه سازی و مدل سازی سریع – سکه‌های کلکسیونی

* بلبرینگ – سیم الکتریکی – ریخته گری با مدل‌های مومی – ماشین آلات اتوماتیک

DVD شماره سه:* مهرهای جوهر دار – آلبالو خشک – نخ بافندگی – علایم جاده

* قفل‌های ترکیبی – کوزه گری – کمپ مسافرتی نقلیه – پاک کن

* لودر – روغن سبزیجات – ابزارآلات دستی – محصولات کتانی

* حصار فنسی – پوشش سقف – محصولات پلی استایرن و یونولیت – آبنبات

* کالسکه اسب سواری – چشم مصنوعی – غذای سگ و گربه – آینه

* تولید ماست – شمع – لامپ‌های نئونی – چاپ کتاب

* خردل آماده شده – ساخت ویلن – پیچ و مهره – دستمال توالت

* تولید گل تازه – نوار چسب – Tofu – بلیت‌های بخت آزمایی

* قایق بادی – پودر میوه – خمیر بازی – محصولات حصیری

* ژنراتور بادی – دستکش PVC – شیشه‌های ترموفرم شده – ماشین آتش نشانی

* رادیاتور ماشین – جوجه ماشینی – خمیر شیرینی پزی – چوب اسکی

* هیتر برقی – تولید شانه تخم مرغ تمام اتوماتیک – مرغ – بازی‌های کامپیوتری

* چکمه‌های نسوز – ابزارآلات باغبانی – ماشین آلات اتوماتیک – دیوارهای کچی

DVD شماره چهار:* بطری‌های پلاستیکی – پست و نامه – تخم مرغ – خودکارهای چوبی لوکس

* قالب‌های تزریق پلاستیک – فیلتر‌های هوا و روغن ماشین – کابینت – شیشه‌های دمیده شده

* ابزارآلات برش و سوراخکاری تحت فشار – شیشه کارى منقوش – تریلی – فلوت

* طبل و تنبک – آبکاری و روکش کاری فلزی – دکمه

* سنگ تراش کاری – کود کمپوست – پرده کرکره‌ای – شیر

* برس و جاروب – تخته سیاه – ماهی دودی – زیپ

* علایم ۳ بعدی تجاری – کفپوش‌های چوبی – لوله‌های پلی اتیلنی چین دار – تشک

* کاشی‌های سرامیکی – آجیل – قطعه کاری استیل – اسکی

* موتور ماشین – آرد – مبلمان راحتی – پاکت نامه

* لیوان و قاشق چنگال پلاستیکی – جلوه‌های ویژه – طلا – چنگ (آلت موسیقی)

* ورقه‌های لامینت – بستنی چوبی – اسباب بازی جور چین کودکان – مایع پاک کننده بهداشتی

* قالب ریزی تزیینی – قرقره و چرخ – شلنگ‌های لاستیکی صنعتی – ورقه‌های کفپوش وینیل

* کاردک‌های ساختمانی – درب‌های پارکینگ – الکتروموتور – پشم

DVD شماره پنج:* آسفالت – شیرینی – اسپیکرهای بلند – قفل درب الکترونیک

* بخاری‌های با سوخت چوب – پای مصنوعی – کفش باله – اتوبوس

* بازوی روباتیک – خالکوبی – دستمال بهداشتی – لوله‌های بتنی

* دستکش هاکی – کیک سنک – روکش مجدد تایر – مدیریت آب ضایعاتی

* آمبولانس – میز اتاق پذیرایی – اکوردئون* انگشتی – جوایز از جنس اکریل

* باتری آلکالین – ویلچر – چکمه‌های بلند – فلوت

* توپ گلف – دستگیره در – پارکومتر – جدا کننده اتاق و سالن

* زره – تیر چراغ خیابانی – چوب‌های خمیده – کلید‌های لمسی

* ارابه اسب سواری – نی*انبان – کیک و شیرینی مجلسی – طعمه ماهی گیری

* لایه محافظ – خار برگردان یقه – جعبه با مقوای نازک – لیوان‌های کریستالی

* سیمان – تابوت – نوشیدنی‌های بدون الکل – صندلی راحتی

* چاقوی آشپزخانه – مجسمه مانکن – جوراب – سوزن سرنگ

* پانل‌های الکتریکی – کایت – فریم عینک – مسواک

DVD شماره شش:* وسایل نقلیه ۳ چرخی – چوب بیسبال – درخچه‌های مصنوعی – شیپور و ترومبون

* فنر – سنگفرش – پیانو

* طناب – میز بیلیارد – تخته اسکی روی آب – سنج آلت موسیقی

* کمربند ایمنی خودرو – پنجره‌های نوین – اشکال شمعی – بالون‌های هوای گرم

* فیلتر هوا – چوب بیلیارد – تندیس‌های یخی – کت و شلوار

* ریل دستی پله برقی – ماژیک براق کننده – سیم گیتار – کلاه گیس

* کمان‌های سنتی – دستگاه قهوه ساز – عروسک‌های بزرگ – تخت خواب توری

* ایزولاسیون فایبرگلاس – اردک‌های چوبی – دستگاه آدامس فروش- سیستم اگزوز

* زنجیر – نان باگت صنعتی – رکوردهای وینیلی

* شیشه جلوی اتومبیل – زین اسب – کره – سعت‌های معابر عمومی

* وسایل حمل و نقل یک نفره – قایق‌های کوچک – گیتار برقی

* آبگرم کن – کیسه هوا – تنقلات جیلی بیلی – مسطح کننده یخ

* وسایل نقلیه دومحیطه خشکی و آب – چوب گلف – کشتی مدل – قسمت سر درام

DVD شماره هفت:* توپ راگبی – آمپلی فایر گیتار برقی – گلوله شیشه‌ای – ملخ هواپیما

* بدنه موتور – شانسی – بدنه درام – درام

* فندک – فسیل حیوانات – توپ هاکی – سیلندرهای با فشار بالا

* بادکنک – کاغذ دیواری – خلال فرانسوی – حباب لامپ

* کبریت – اسب‌های چرخ فلک – ظروف چینی – باک سوخت

* ظروف شیشه‌ای برای پخت و پز – صابون بهداشتی – درام استیل – لباس ضد آتش

* مداد مومی – قایق‌های کایاک چوبی – ماشین‌ای چمن زنی – زنجیر طلا

* وسایل نجات غریق – دستگاه تایپخط بریل – ویلن سل

* دکل‌های از جنس الیاف کربن – کیک چینی – پروجکتورهای آی مکس – زنجیر‌های دوار

* کلاه‌های ضد آتش -قطب نما – تیوب‌های بسته بندی – اره‌های دستی

* لامپ‌های هالوژن – ایزولاسیون سلولزی – نردبان‌های آلمینیومی – چوب ماهی گیری

* سر دریل – کابین عکاسی – تمبر

* چرخ‌های کرجی – قالی چه بافی – ترموستات خودرو – قلم درز


توجه :کلیه محصولات این فروشگاه (TT) طبق موازین جمهوری اسلامی ایران عرضه و حقوق کپی رایت نیز رعایت شده است و بر روی CD و DVD های اورجینال و با بسته بندی ویژه فروشگاه و کیفیت بالا برای فروش عرضه شده اند.


قیمت: 20,000 تومان


روش خرید: برای خرید آموزش کسب درآمد ۴۰۰ شغل، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش کسب درآمد ۴۰۰ شغل


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 703 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33قیمت:   18,500 تومان

مجموعه كامل ژورنالهای 2011 : ژورنال كابینت، ژورنال دكوراسیون داخلی منازل، ژورنال دكوراسیون اداری، اتاق خواب، هتل ها، رستورانها، اتاق كودك و...


بعد از درخواست طیف وسیعی از شما كابینت سازان عزیز مبنی بر تهیه یك پكیج كامل در زمینه ژورنال های قابل استفاده و با كیفیت جهت طراحی های تان، بر آن شدیم تا كاملترین نسخه ژورنالهای جدید و با كیفیت را برایتان بصورت یكجا تهیه و تدارك ببینیم كه به لطف خداوند متعال از امروز این مجموعه كامل و نفیس قابل ارایه به شماست.

قیمت : 18500 تومان


به جرأت ادعا می كنیم كه این مجموعه به طور گسترده طیف وسیعی از نیازهای شما كابینت سازان عزیز را پوشش می دهد و شامل موارد متنوع زیر می باشد:

  < تنها...
  ما را در سایت تنها دنبال می کنید

  نویسنده : حسين بازدید : 640 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

بسته اورجینال معماری و دكوراسیون داخل منزل 5000 طرح با كیفیت عالی و جدید
قیمت:
   5,300 تومانبیش از 5000 تصویر کامل از جدید ترین مدل های روز ، تفکیک موضوعی کامل ، امکان پرینت از کلیه تصویر ها ، تصاویری از شومینه ،سقف كاذب ، اتاق یا سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، اتاق كار و مطالعه ،اتاق کودک ، آشپزخانه ، مبلمان ، راه پله، تخت خواب ، کمد ، پاتختی ، آیینه ، کنسول ، طرح های MDF و ...
کیفیت تمامی تصاویر خیره کننده و بسیار بالا می باشد به گونه ای که با چندین بار زوم پیاپی نیز از کیفیت تصاویر کاسته نمی شود.

این مجموعه کاری کاملا جدید و به روز می باشد و در سال 1390 به مجموعه های ما افزوده شده و به صورت اورجینال و بسیار شیك به شما تقدیم می شود. اگر از علاقمندان به دكوراسیون منزل هستید توصیه می كنم مجموعه حاضر رو از دست ندید چون هم تنوع تصاویر بالاست و هم كیفیت فوق العاده ای دارند و از همه مهمتر كه هیچ آرم و لوگوی تبلیغاتی نیز بر روی تصاویر وجود ندارد.

لازم به ذكر است هم اكنون این مجموعه با تخفیف ویژه ای به فروش می رسد كه این تخفیف فقط تا پایان همین ماه اعتبار دارد.نمای داخلی- پذیرایی
آشپزخانه و كابینت
نهارخوری
پرده
آیینه
سقف كاذب
آكواریوم خانگی
ایده های خلاق
تزیینات و وسایل دكوری
سفره عقد
طرح های MDF

مجله های دکوراسیون و طراحی داخلی


قیمت: 5300 تومان

ضمنا این مجموعه دارای اتوران فارسی است...

مطمئن باشید از تهیه این مجموعه دیدنی هرگز پشیمان نخواهید شد

 چون كیفیت و تنوع این تصاویر به حدی بالاست كه هرگز چشمانتان خسته نخواهید شد. حتی با چندین مرحله زوم هم از كیفیت تصاویر كاسته نمی شود بنابراین تهیه این مجموعه جدید را به همه طرفداران ژورنال های دكوراسیون و طراحان كابینت و MDF و دوستداران طرح های جدید و شیك توصیه می كنیم.

با خرید امروز از تخفیف ویژه این مجموعه بهره مند شوید و به جای قیمت 9900 تومان با قیمت 5300 تومان این محصول را تهیه كنید.

 این تخفیف فقط تا پایان همین ماه معتبر است و بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر این مجموعه با قیمت واقعی خود عرضه خواهد شد.


خرید دكوراسیون


روش خرید: برای خرید معماری و دكوراسیون منزل 5000 طرح با كیفیت و جدید  ، بر روی دكمه ثبت سفارش كلیك كنید و فرم سفارش را تكمیل كنید بدین ترتیب ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 1955 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33مجموعه ای بی نظیر از بهترین و جدیدترین نرم افزارهای طراحی دكوراسیون آشپزخانه و كابینت 2011


این هم جدیدترین و كاملترین پكیج مجموعه نرم افزارهای طراحی كابینت در سال جدید كه توسط گروه "برنامه شاپ" برای شما عزیزان تهیه و گردآوری شده و با قیمتی بسیار مناسب همینك قابل تقدیم به شماست.
نام این مجموعه Designers Collection 2011 می باشد.
این مجموعه جدید شامل نرم افزارهای طراحی كابینت مبلمان و محصولات چوبی جهت دكوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه می باشد.

نرم افزارهای این مجموعه عبارتند از :
نرم افزار اتوكد جهت طراحی و معماری : AUTO DESK AUTOCAD ARCHITECTURE 2010   

نرم افزار طراحی كارهای چوبی  از كابینت تا كارهای معماری پیچیده: 20-20 KICHEN DESIGN VERSION 6.1 INTERNATIONAL

نرم افزاری بی نظیر با امكانات فراوان جهت طراحی كابینت : CABINET Visions
نرم افزار تخصصی طراحی آشپزخانه و كابینت : ADEKO KITCHEN DESIGN 6.3
نرم افزار قدرتمند طراحی كابینت و محصولات چوبی: GRAPHISOFT ARCHICAD 13
نرم افزاری جهت طراحی كابینت : CABINET SOLUTIONS V5.0
نرم افزار قدرتمند طراحی كابینت و محصولات چوبی به صورت 3 بعدی : DREAM HOUSE 3D 4.1
نرم افزاری ساده جهت طراحی آشپزخانه و حمام : KITCHEN & BATH
دارای امكانات بسیار برای طراحی آشپزخانه ای بسیار شیك و جذاب : KITCHEN DRAW V4.5

نرم افزاری جهت طراحی محصولات چوبی متنوع: WOODWORKS CONNECTION V2000
  WOODWORKS SHEARWALLS V2000a 

نرم افزاری كاربردی جهت طراحی محصولات چوبی: WOODWORKS SIZER 2000C

این مجموعه جدیدترین كار ارایه شده در بازار می باشد و برای طراحان كابینت از مبتدی تا حرفه ای محصول مفیدی است البته اگر نیاز به آموزش فارسی برای طراحی دارید توصیه می كنیم نرم افزار طراحی 3 بعدی كابینت آشپزخانه 2011 را تهیه بفرمایید در غیر اینصورت این مجموه جدیدترین كار و بهترین مجموعه است.

قیمت : 7000 تومان

شامل 2DVDروش خرید: برای خرید مجموعه ای بی نظیر از بهترین و جدیدترین نرم افزارهای طراحی دكوراسیون آشپزخانه و كابینت 2011 ، بر روی دكمه ثبت سفارش كلیك كنید و فرم سفارش را تكمیل كنید بدین ترتیب ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 1144 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:33

نرم افزار دسکتاپی تقویم شمیم یار 92 ❤‿︵ پرطرفدار ترین تقویم مذهبی


(( این مطلب به عینه از انجمن گفتگوی دینی نقل میشود )) (( باشد كه با حفظ منبع و تشكر از سازندگان این نرم افزار مفید ما هم به نوبه خود كمكی در توزیع این نرم افزار رایگان كرده باشیم ))


بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری در دیدارجمعی از فرهیختگان و اهالی فرهنگ و هنر
در شهریور 1388 جنگ نرم را واقعیت امروز دانستند و فرمودند:
در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است كه هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود.


معرفی نرم افزار شمیم یار 92

تقویم شمیم یار به عنوان اولین نرم افزار تقویم کاملاً مذهبی دسکتاپی در فضای مجازی ، توسط انجمن گفتگوی دینی وابسته به مرکز ملی پاسخگویی با محتوایی جامع و مفید طراحی و به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
با استقبال گسترده و چشمگیر کاربران فضای سایبری ، حدود 200 هزار نسخه از این تقویم زیبا و کارآمد فقط از طریق سایت انجمن گفتگوی دینی دانلود گردید.همچنین اکثر سایتهای مهم دانلود نرم افزار و همچنین سایتها ، وبلاگها و فرومهای دینی و مذهبی اقدام به انتشار این نرم افزار نمودند.

لذا بر آن شدیم تا برای سال 1392 شمسی ، ضمن تلاش گسترده و استفاده از نیروهای متخصص و به کارگیری دانش کارشناسان فنی و دینی، تقویمی با محتوای جامع تر ، مفیدتر و با امکانات ویژه در اختیار علاقمندان قرار دهیم.
همچنین با توجه به تماسها و پیامهای الکترونیک بسیار زیادی که دریافت کردیم، اوقات شرعی را از مراکز استانها به حدود 310 شهر کشور افزایش دادیم.
از امکانات جدید این تقویم می توان به نمایش تاریخ روز و اوقات شرعی در گوشه دسکتاپ ، امکان ثبت یادآوری ، امکان ثبت یادداشت روزانه ، پیامک پاسخگو ،جستجوگر جواب ، خبرنامه ، نمایش متفاوت تعطیلات رسمی و بخش جدید و ویژه معصوم شناسی اشاره کرد.
امیدواریم با استفاده از این محصول و رضایت داشتن از آن ، ضمن دعای خیر برای همه دست اندرکاران تولید این نرم افزار ، در انتشار رایگان آن بین دوستان و آشنایان خود و در مدارس و دانشگاهها و ... کوشا باشید.
هدیه به بانوی دو عالم حضرت زهرای مرضیه (س)


هزینه استفاده از این نرم افزار هدیه 14 صلوات به روح مطهر بانوی دو عالم ، حضرت فاطمه زهرا می باشد.


قابلیتهای قبلی با ارائه محتویات جدید :
نمایش تقویم به صورت روزانه با قابلیت جابجایی بین روزها
نمایش کامل رویداد های ملی و مذهبی و میلادی (اضافه تر از تقویمهای رسمی)
نمایش تقویم گرافیکی با طرح جدید مناسبتی ماهانه با قابلیت مشاهده رویدادهای هر روز
نمایش اوقات شرعی روز برای شهر دلخواه با قابلیت نمایش و چاپ اوقات شرعی کل سال
پخش اذان در هنگام اذان به صورت خودکار با قابلیت انتخاب 18 اذان دلخواه
هشدار دهنده اذان با قابلیت تنظیم بین 1 تا 30 دقیقه قبل از اذان
هر روز حاوی آیات گلچین شده قرآن کریم همراه با ترجمه و پخش آنلاین
هر روز حاوی یکی از احادیث زیبای معصومین همراه با ترجمه
هر روز حاوی یکی از احکام شرعی با نظر مراجع مختلف
هر روز حاوی یکی از جملات زیبای شهدا ، وصیتنامه ، خاطره و ...
هر روز حاوی مطالب مشاوره ای بسیار کاربردی برای همه اقشار جامعه
هر روز حاوی یک بیت شعر پیرامون امام زمان(عج) به علاوه یک صوت مهدوی در روزهای آدینه
نمایش اعمال عبادی سال (ذکر ادعیه و نماز و اعمال مخصوص مناسبت ها)
اجرای خودکار تقویم با هر بار اجرای ویندوز بدون ایجاد کندی در سیستم
قابلیت پنهان کردن تقویم و استفاده مجدد با هر بار نیاز تنها با یک کلیک
معرفی مراکز پاسخگو جهت دریافت هر گونه مشاوره و معرفی تولیدات انجمن گفتگوی دینی
قابلیتهای اضافه شده در نسخه جدید :
نمایش تقویم شمسی ،قمری ،میلادی و اوقات شرعی در کنار دسکتاپ ویندوز
هر روز حاوی مطالب معصوم شناسی جهت شناخت زندگی ائمه اطهار(ع)
نمایش خودکار سر خط مطالب و رویدادهای هر روز بدون باز کردن تقویم
اضافه شدن اوقات شرعی 310 شهر مختلف ایران
امکان اضافه کردت شهرهای جدید برای اوقات شرعی
امکان ثبت یادآوری برای روزهای دلخواه جهت هشدار دادن به شما
امکان ثبت یاداشتهای روزانه شما برای هر روز دلخواه
تفسیر مختصر آیات قرآن در هر روز بر مبنای تفسیر نور
امکان ارسال پرسش های دینی و دریافت جواب به صورت پیامک
سیستم خبرنامه جهت دریافت پیام و خبرهای مهم سایت
امکان جستجوی پرسش و دریافت پاسخ در جستجوگر جواب
نمایش تعطیلات رسمی با رنگ و آیکون مشخص
هدیه یک بسته فرهنگی ویژه در روز تولد شما
رفع مشکل نمایش ایکون برنامه بر روی تسک بار ویندوز
نمایش تازه های انجمن گفتگوی دینی در حالت آنلاین

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 634 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

برایکودکان الگو بسازیم

وقتی به بازارمیرویم و یا اینكه در خیابان های شهر قدم میزنیم قطعا با یک یا چند اسباب بازیفروشی روبرو خواهیم شد ، جایی كه باید دقایقی را برای دلخوشی كودكمان و یا............ توقفی داشته باشیم.
در آنجا محصولاتی خواهید دید که رفیقصمیمی بچه های این کشور هستند و یا خواهند بود .
قطعا اگر دغدغه فرهنگی داشته باشیم واین قبیل حرفها برایمان اهمیت داشته باشد با مشاهده بعضی از این اسباب بازی ها گردغم روی دلمان خواهد نشست .

طبق معمول عروسکهای باربی یا مشابهاتش ، عروسک های هری پاتر ، اسپایدر من ، بن 10 و ... 

                                  http://s2.picofile.com/file/7723702361/gben10_ggg_.jpg

                                  
              http://s3.picofile.com/file/7723702903/hh.jpg


و البته تعدادی هم بازی های فکری که انصافاً آدم رو وسوسه می کنه تااونها رو آزمایش کنه . اما عروسک ها کمی انسان دلسوز را در فکر فرو می برد .

الگوهای كودك پاك و معصوم من ....... ؟؟؟؟؟؟

توجهشما را به ادامه مطلب جلب می کنم

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 573 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

بایدکارهای فرهنگی ماندگار انجام داد

یكی از دغدغه های امور فرهنگی كه الحق بسیار از آن غفلت شده همین مهم (كارهای فرهنگی ماندگار) میباشد .

برایتوضیح این مطلب به كلام و سخن حجت الاسلام و المسلمین قرائتی بسنده میكنم :

حجتالاسلام و المسلمین قرائتی با اشاره به اینکه باید کارهای فرهنگی ماندگار انجامداد، تصریح کرد: شاه عباس یک کار فرهنگی کرده است؛ کاروانسرای شاه‌عباسی ساخته استکه 400  سال در خیابان‌ها خود را نشان می‌دهد؛ اما الان ما برای اینکه کار فرهنگی کنیم بنر می‌زنیم و تندیس می‌دهیم .

ویبیان داشت: همه بچه‌های مساجد باید بتوانند قرآن بخوانند و نمازشان را نیز درستبخوانند.

رئیسستاد اقامه نماز با تاکید بر اینکه کارها باید حساب شده باشد گفت: اگر وزارت ارشاد درست کار می‌کرد مانیاز به سازمان تبلیغات نداشتیم و اگر سازمان تبلیغات درست کار می‌کرد ما نیاز بهستاد اقامه نماز نداشتیم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی

همایش بیستمین سالروز تاسیسکانون‌های فرهنگی هنری مساجد

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 591 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31منتظر نظرات مفید شما هستیم
تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 511 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31کلیپ صوتی گزیده ای از بیانات امام خامنه ایپیرامون کوتاهی های فرهنگی

کوتاهی های فرهنگی تقصیر خود ماست 

حتّى در همان تهدیدهائى که مستقیماً از طرف دشمنهست، اگر ما ضربه‌اى خوردیم، تقصیر خود ماست، کوتاهى‌هاى خود ماست.

در زمینه فرهنگ مشکلاتی داریم : اخلاق عمومی ،عدم رواج فضایلاخلاقی.

اینها به خودى خود پیش نمى‌آید؛ اینها کار لازمدارد، تلاش لازم دارد. در این زمینه‌ها کوتاهى داریم.

نقاط منفی اولویت هایرا به ما نشان میدهد که چه کار باید بکنیم

دیدار با مسولان نظام ۱۶/۵/۹۰

 

دانلود فایل صوتی این سخن زیبا

حجم فایل 756 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی

 

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 480 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31قال اللّه تبارك وتعالى :(وَ رَتِّلِ الْقُرْانَ تَرْتیلاً)(مزّمّل ، آیه 4)

فایلی بسیار زیبا باعنوان آموزش تجوید برای شما خوبان جهت دانلود قرار دادیم

این فایل ارزشمند راحتما دانلود كنید

الحق و الانصاف كاریاست زیبا و كاربردی كه هم مورد استفاده خود دوستان قرار خواهد گرفت و هم برایآموزش به دیگران مفید خواهد بود

دانلود آموزش تجوید


حجم فایل 5,965 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 449 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

بسم الله الرحمن الرحیم

((
ان هذاالقرآن یهدی للتی هی اقوم ))


قرآن كریم دربرگیرنده هدایت و سعادتانسان در دنیا و آخرت میباشد و در تمام مراحل زندگی رهبر و راهنمای انسانبه سوی كمال است. << این قرآن به راهی هدایت میكند كه مستقیمترین راههاست...<< 

یكی از مواردی كه در بحثها و تبلیغات فرهنگی نباید از آن غافل شداستفاده از قرآن كریم است كه البته متاسفانه قرآن مهجور مانده و كمتر از آناستفاده میشود
قرآن منبع بسیار بزرگی است كه لارطب و لایابس إلّا فى كتاب مبین است
برای شما بزرگواران مجموعه ارزشمندی از آیات تربیتی قرآن كریم فراهمآورده ایم كه  میتوانید در پایین همین پست دانلود كنید

دانلود مجموعه آیات قرآن


حجم فایل 4,884 KB

 دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 492 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

كار فرهنگی در مكه و مدینه + دانلود مجموعه اشعار ورود و وداع

انشاء الله قسمت همه ما بشه بریم مکه و مدینه
حتما اونجا زائرین خانه خدا و مدینه منوره رو به فیض برسونید و كارفرهنگی در این سرزمین مقدس را فراموش نكنید
یكی از وقتهایی كه خواهید توانست به طور ویژه زائرین را به فیض برسانید و قطعا دریادها خواهد ماند وقتهای ورود و وداع از مدینه و مكه است .
مجموعه اشعار و مرثیه های زیبایی برای شما خوبانفراهم كردم كه قطعا كمكتون خواهد كرد

میتونید در انتهای نوشتار دانلود كنید

یك نكتهمهم : در اشعاری كهدانلود میكنید چند شعر در مورد ماجرای حضرت زهرا (س) وجود دارد كه حتما قبل از رفتن بهعربستان حذف كنید یا به تعبیری دیگر گلچین  و با خودتون نبرید .

نمونه :
یا رسول الله مهمانتوئیم                                      میهمان تو ز ایران توئیم

سیّد عالم تو صاحب خانهای                                 ما گرسنه بر سر خوان توئیم

در هوایت بال و پر افشاندهایم                                ما کبوتر های ایوان  توئیم

از صف گرمای هجرانسوختم                                تشنه ی آبی  ز باران توئیم

گفته ای سلمان ز اهل بیتماست                         ما زاهل بیت سلمان توئیم

با تو و آل تو پیمان بستهایم                                  همچنان بر عهد و پیمان توئیم

 

 

ای منی ای سرزمین اهلبیت                                           ای ز اشک انبیا خاک تو گل

ای منی ای کعبه عشق ووفا                                            ای منی ای مکتب صدق و صفا

ای منی تی مرکز وصلاله                                     ای به خیل عاشقان میعادگاه

ای منی ای وادی افروخته                                     ای ز آه خسته دلها سوخته

ای منی  آفتاب نور عشق                                       ای منی ای گام گامت طور عشق

ای منی ای محفل قربخدا                                               ای ز من کرده منیت را جرا

ساکنانت ساکن کویحقند                                               عاشقانت عاشق روی حقند

در کجای دامنت ای خاکپاک                                       مصطفی صورت نهاده روی خاک

می رسد بر گوش اینسرزمین                                          بانگ لبیک امیرالمؤمنین

خاک اهل دل تو صحرا بودهای                                             شاهد العفو زهرا بوده ای

در کدامین خیمه صحرایراز                                               با خدا کرده حسن راز و نیاز

در کجای دامنت از هر دوعین                                         بوده جاری در دعا اشک حسین

کعبه جان قبله دلهاکجاست                                             خیمه گاه مهدی زهرا کجاست

دوست دارم رو در آن صحراکنم                                         جستجوی مهدی زهرا کنم

حاجیان جمع اند دور همهمه                                            پس کجا رفته حسین فاطمه

او که خود در خانه صاحب خانهبود                                شمع رویش را حرم پروانه بود

حاجیان جمع اند جمله درمنی                                            او چرا رفته سوی کربلا

او به جای موی سر ، سر میدهد                                 قاسم و عباس و اکبر می دهد

سعی حج او صفا با خنجراست                                       مروه اش قبر علی اکبر است

به یاد آن قافله ای که روز هشتم ذی الحجه با بیت خوا وداع کرد همهحجاج دارند طواف می کنند اما حسین می بیند دشمن زیر احرام ، شمشیر بسته می خواهدخون عزیز فاطمه را بریزد لذا دست زن و بچه اش را گرفت و حرکت کردگفتند آقا مگرعرفات نمی آیی ، مگر منی نمی آیی ، چرا منای من جای دیگر است آقا مگر قربانی نمیکنی ، فرمود چرا قربانی ها همراهم هستند ، قربانی ام علی اکبر است ، قاسم است ،عباس است ، (عاشقان ابی عبدالله ) اما یک قربانی که دل عالم را آتش می زند علیاصغر است . روز عاشورا آورد مقابل لشکر دشمن ، فرمود : " یا قَوم، اِن لَمتَرحَمونی فارحَمُوا هذَا الطِّفل اَما تَرُونَهُ کَیفَ یَتَلَظّی عَطَشاً"اگر به من رحم نمی کنید ، به این طفل رحم کنید مگر نمی بینید از شدّت تشنگی لبهارا باز و بسته می کند هنوز سخن امام تمام نشده بود ببینید علی دارد دست و پا میزند ، همه صدا بزنید حسین .دانلودمجموعه اشعار مكه و مدینه


حجم فایل 27 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 745 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

دانلود مجموعه بسیار زیبای نقاشی با حروف فارسی

نقاشی كردن و آموزشنقاشی یكی از ابزارهای مهم فرهنگی است كه برای جذب قشر كودك و خردسال بسیار كارآمداست .

هر كسی اعم از مجریانفرهنگی و یا پدر و مادر و معلمان عزیز و.... اگر تصمیم دارد در گروه خردسال و كودكآموزش و فعالیت فرهنگی داشته باشد باید به زبان خود كودكان با آنها سخن بگوید (چون كه با كودك سرو كارت فتاد پس زبان كودكی باید گشاد ) .

در خلال نقاشی كردن ، كاردستی درست كردن ، شعر كودكانه خواندن ، هم بازی شدن با كودكان و....... بهترینمعارف و ارزشها را میشود به این نسل آموخت .

در اینجا یك یادگاریبراتون قرار دادم باشد كه مرا هم دعا كنید .

این مجموعه به نام آموزشنقاشی با حروف یكی از بهترینهایی است كه من دیدم و خود بسیار استفاده كردم .

از این مجموعه همگیمیتوانند استفاده كنند حتی خود كودكان و خردسالان .

فقط چون عكسها اسكناز روی كپی است كمی كیفیت پایین است ولی قابل استفاده است و من از این امرعذرخواهم.

حتما دانلود كنید بعدپرینت گرفته و استفاده كنید .

انتظار دارم جهتدلگرمی ما نظر خود را نسبت به سایت و بهبود آن بفرمایید . (از اینجا)

 

دانلود مجموعه بسیار زیبای نقاشی با حروف فارسی


حجم فایل 931 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی
تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 863 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

مدینه

مدینه ، مدفن پیغمبر ماست
كه خاكش سرمه چشم تِر ماست
مدینه ، مهبط جبریل بوده
است
مدینه ، مرقد چار اختر ماست
مدینه ، سرفراز و سربلند است
مدینه ،
داغدار و دردمند است
زدیوار و زمین و كوچه هایش
صداى ناله زهرا، بلند
است
بقیعِ دل خراش ما، در اینجاست
قبول اولیاى ما، در اینجاست
درونش قبر
بى نام و نشانى است
كه مى گویند آنجا قبر زهراست
خداوندا! بسى حسرت
كشیدیم
به شهر پاك پیغمبر رسیدیم
مدینه آمدیم ، اما دریغا
كه قبر حضرت
زهرا ندیدیم
بقیع ما، نشانش بى نشانى است
بقیع ما، گلستان نهانى است
درون
شب در این گلزار خاموش
چراغش نور ماه آسمانى است

شرح كوتاهی از مدینه

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 442 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

دانلود مجموعه مناجاتهای زیبا ( بخش دوم )

در اینجا برای شما خوبان مجموعه دوم مناجاتهای زیبا رو قرار دادیم

این مجموعه بسیار زیبا را از دست ندهید


همچنین میتوانید مجموعه اول را از اینجا دانلود كنید

نمونه :

آری ای دوست مرا داغ عتابم کافی است

به دلم قهر و غضب وقت خطابم کافی است

دیگر از عدل عذابم مکن ای معدن فضل

شعله خجلت ذنبم به عذابم کافی است

مستحق غضب و قهر و عذابم اما

بی محلی تو یارب به جوابم کافی است

آه، رسوا مکنم نزد رئوس الاشهاد

زآنکه شرمندگی روز حسابم کافی است

باورم نیست ز اصحاب شمالم خوانند

پیش اصحاب یمین چشم پر آبم کافی است

خواهی ار از من نالان گذری در صف حشر

پیش چشمان علی ترک عقابم کافی است

شعله نار بر این چهره میفروز که خود

از گنه مانده بر این چهره نقابم کافی است


دانلود مجموعه مناجات


حجم فایل 52 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 461 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31دانلود مجموعه مناجاتهای زیبا ( بخش اول )

در این پست برای شما خوبان از بهترین و زیباترینمناجاتها رو قرار دادیم

این مجموعه بسیار زیبا را از دست ندهید

در انتها فایل ورد این مجموعه زیبا را دانلودكنید

همچنین میتوانید مجموعه دوم را از اینجا دانلود كنید


نمونه :

به مهمانى خود در خانه خود دعوتم كردى

سر خوانت نشستم، توبه نزدت بارها كردم

نمك خوردم شكستم با نمكدان توبه خود را

ولى از بس رئوفى تو، به تو من التجا كردم

ژولیده نیشابورى

 

بندگانیم و به درگاه خدا آمده ایم

چون فقیران به تمناى نوا آمده ایم

ما كه گِرد یكى خانه طوافى داریم

به گِدایى به سرِ خوان خدا آمده ایم

ما نه مشتاق به سنگیم و نه وابسته به گِل

به وصال تو به سر نى كه به پا آمده ایم

آرزومندى و درویشى و بى سامانى

جمع در ما و به امید غنا آمده ایم

كوله بار گنه از كوه صفا سنگین تر

خالى از غیر و در این جا به پناه آمده ایم

از سر خاكِ غریب حَسَن(علیه السلام) و امّالبنین(علیها السلام)

خون جگر، شِكوه كنان، سوى خدا آمده ایم

تا بگوییم گلستان خزان است بقیع

از اُحد، وز سر قبر شهدا آمده ایم

(محتشم)

 

دانلود مجموعه مناجاتحجم فایل 125 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی

 


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 467 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31


با سلام ودرود فراوان

كمال تشكر از اینكه ما را لایق دانسته و دقایقی از وقت گرانبهایتان رادر سایت ما حضور دارید

امید داریم دست خالی از اینجا بیرون نروید

استدعا داریم ما رو از نظرات خودتون در مورد سایت بی بهرهنگذارند

قطعا نظرات شما در بهبود هرچه بیشتر سایت لحاظ خواهد شد

با تشكر فراوان

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 538 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31

تست هوشساده ولی سخت

از بچه‌های کودکستان سوال زیر پرسیده شد:

«اتوبوس شکل زیر به کدام طرف حرکت می‌کند؟»

سعی کنین فکر کنینبعدش جواب رو بخونین

 

یه راهنمایی : تنها دو جواب وجود دارد: «چپ» یا«راست»

درباره‌اش فکر کنید.

جواب

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 508 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31ذهن خلاق + طراحی با تراشه‌های مداد

شما میتوانید حتی از اشیاء دور ریختنی و به ظاهرغیر قابل استفاده یك طرح و یا كاردستی زیبا خلق كنید

قطعا این طرح و كاردستی ارزشش چندین برابر طراحیهای دیگری خواهد بود كه از ابزار غیر دورریختنی ساخته میشوند

به كارگیری این روش در كارهای فرهنگی باعث ایجادو یا فعال شدن خلاقیت كودكان خواهد شد و بسیار موثر است

گاهی بعضی از كودكان با این روش كاردستی هایی خلقخواهند كرد كه در عین سادگی همه مبهوت خلاقیتشان خواهند شد

به عنوان نمونه یك طراحی بسیار زیبا توسط این روشبه شما خوبان تقدیم میكنم

طراحی با تراشه‌های مدادتنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 848 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31


تست هوش

یكی از روشهایی كه به جذاب سازی در فعالیتهای فرهنگی كمك میكند و بایداز این روش استفاده شود سوالهای ساده  باجوابهای غیر قابل باور و به دور از ذهن است و بهتر است بگوییم استفاده از تست هوشاست .

قطعا این روش در اجرای گردهمایی ها و مسابقات و محافل فرهنگی بسیاركارآمد بوده و حال و هوای آن مجلس را عوض خواهد كرد و به یادها خواهد ماند

در این پست یك نمونه از این روش را تقدیمتان میكنم كه میتوانید بهسلیقه خوب خودتان ارائه اش كنید

تست هوش = سوالات جالب و پاسخ های باور نکردنی
 

مسئله 1-فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید. در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوسمی شوند ، در ایستگاه دوم 3 نفر بیرون می روند و پنج نفر وارد می شوند . رانندهچند سال دارد ؟

مسئله 2-پنج کلاغ روی درختی نشسته اند ، 3 تا از آنها در شرف پرواز هستند .حال چه تعداد کلاغ روی درخت باقی می ماند؟

مسئله 3-چه تعداد از هر نوع حیوان به داخل کشتی موسی برده شد ؟

مسئله 4-  شیب یک طرف پشت بام شیروانی شکلی ، شصت درجه استو طرف دیگر 30 درجه است . خروسی روی این پشت بام تخم گذاشته است . تخم به کدام سمتپرت می شود ؟

مسئله 5-  این سوال حقوقی است . هواپیمایی از ایران به سمتترکیه در حرکت است و در مرز این دو سقوط می کند ، بازمانده ها را کجا دفن می کنند؟

مسئله 6-من دو سکه به شما می دهم که مجموعش 30 تومان می شود. اما یکی از آنهانباید 25 تومانی باشد . چطور ؟

جوابها .....


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 593 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31آموزشیكاربردی برای نظم بخشیدن به ایمیل های یاهو و جیمیل

باتوجه اینكه از جانب بعضی از گروههای اینترنتی و یا سایتها شاید ایمیل های زیادی (معمولا به صورت روزانه ) در Inbox ایمیلتون دریافت می كنید و با توجه به این نكتهكه ایمیل های ارسالی شاید بطوری موجب مزاحمت شما و عدم مشاهده ایمیل های آن فرستنده و یا دیگر دوستانتان شود ( یعنی ممكنه كه شما فرصت نكنید هر روزایمیلتون رو چك كنید و وقتی بهش سر می زنید با كمال شرمندگی ملاحظه می فرمائید كهایمیلتون پر شده از ایمیل های متنوع و جورواجور( ! لازم دونستم یك آموزشكاربردی جهت نظم بخشیدن به ایمیلهای یاهو و جیمیل اینجا بنویسم

تذكر وعذر خواهی : قطعا بسیاری از دوستان این آموزش را خودمیدانند و من از جانبتان عذرخواهم ولی صرفا جهت یادآوری است

اما آموزش :

دسته بندی در یاهو

1- ابتدا یک ایمیل از فرد مورد نظر راباز می کنیم

2- از منوی بالای ایمیل گزینه Action و سپس Filter Emails Like This راانتخاب می کنیم

3- در قسمتName یک نام برای این دسته بندی ( فیلتر ) انتخاب می کنیم چون در اینجا قصد داریم تنهاایمیل های مربوط به یک فرد خاص رو دسته بندی کنیم در قسمت From ایمیل فرد مورد نظر را وارد می کنیم ( از آنجاییکه شما ابتدا ایمیلی از فرد مورد نظر را باز کرده اید و سپس اقدام به ایجاد فیلترنموده اید این بخش به طور اتوماتیک توسط یاهو پر خواهد شد(

4- اگر تمایل دارید ایمیل های مورد نظردر اینباکس ظاهر نشوند ( برای جلو گیری از شلوغ شدن اینباکس) از قسمت Then Move the messages to گزینه New Folder  راانتخاب کنید و سپس در مقابل آن نامی برای فولدری مربوط به ایمیل ها انتخاب کنید (مثلا faniaz  )

5- بر روی Save کلیک کنید کار تمام است از این پس ایمیل هایارسالی از طرف فرد مورد نظر به جای ظاهر شدن در اینباکس، در پوشه ای که شما نام آنرا انتخاب کردید قرار خواهند گرفت و اینباکس شما شلوغ نخواهد شد متاسفانه برخلافجی میل، یاهو این قابلیت را ندارد که دسته بندی ایجاد شده را بر روی ایمیل هایی کهپیش از این دریافت کرده اید اعمال کند گرچه ایمیل های آینده به درستی به جایاینباکس به مکان مورد نظر شما منتقل خواهند شد ولی ایمیل های که تا به حال دریافتکرده اید را باید به طور دستی منتقل کنید ( همه را تیك زده و بعد آنها را میكشیمداخل پوشه مورد نظر )

مهم مهم  : توجه داشته باشید كه با بكارگیری این روش دیگر لازم نیستمیل هایی رو كه دریافت میكنید ، علی رغم اینكه ممكنه دوست داشته باشید كه بصورتآرشیو نگهداری كنید، به ناچار از صفحه روزگار ایمیلتون Delete كنید ! چون درایمیل های یاهو به لحاظ لطفی كه یـــــاهـــــونسبت به تمام كاربران سرویس ایمیل رایگان خود دارد بطور كلی محدودیت حجمی رابرداشته است و شما می توانید هر چقدر كه دوست داشته باشید و تا اونجا كه دلتون میخواد بصورت نامحدود ایمیل های مورد علاقه تون رو ذخیره نموده و در صورتلزوم در زمان های آینده هم ازش استفاده كنید و به نوعی این اطمینان رو داشته باشیدكه هیچوقت ایمیلتون پر یا بسته نخواهد شد.

 

دسته بندی در جی میل

اصولکار تقریبا همانند یاهو ست بنابراین از جزئیات صرف نظر می کنم

1- پس از باز کردن ایمیلی از فرد مورد نظر از بخش More ( واقع در سربرگهای بالای ایمیل سمت راست ) گزینه  Filter Messages Like These راانتخاب می کنیم

 2 – بعد Create filterwith this searchرا زده و به مرحله بعد میروید

3-  پساز رفتن به گام بعدی ابتدا بخش Skip the Inbox را علامت می زنیم ( برای جلوگیری ازنمایش ایمیل ها در بخش اینباکس) و سپس از بخش Apply the label گزینه New Label‌ را انتخاب کرده همانند آنچه در یاهوگفتیم، نام فولدری که قصد داریم ایمیل های مورد نظر در آن ذخیره شود را انتخاب میکنیم و Createرا میزنیم

 4- پس از کلیک بر روی Create Filter کار به اتمام رسیده است از این پسایمیل های مورد نظر به جای ظاهر شدن در اینباکس در فولدری که ما انتخاب کردیم جایخواهند گرفت ... اینجا یک فرق بین جیمیل و یاهو وجود داره و اون اینه که در جی میلبا انتخاب کردن گزینهalso apply filter to ...below پیش از کلیک بر روی Create Filter میتوانید ایمیل هایی که تا به حال دریافت کرده اید را نیز در فولدر انتخاب شده قراردهید این امکانیست که در یاهو وجود ندارد و باید ایمیل های که تا به حال دریافتکرده اید را باید به طور دستی منتقل کنید

 

موفقو پیروز و پایدار باشید

مدیرسایت 

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 553 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31


كار فرهنگی در مساجد

در این پست برای شماخوبان یك فایل آموزش با عنوان كار فرهنگی در مساجد تهیه كرده ایم كه میتوانید درانتهای مطلب آن را دانلود كنید

آنچه دراین فایل آموزشی خواهید دانست

§       تعریف کار فرهنگی چیست؟

§       برای کار فرهنگی در مسجد چه اهدافی را فراروی خود ترسیم كنیم ؟

§       برای انجام کار فرهنگی مطلوب از چه ابزارهایی می توان استفاده کرد؟

§       روش شناسی کار فرهنگی ایده ال ؟

§       چه عواملی مانع تداوم واستمرار کار فرهنگی در مساجد می شود؟

توضیحاتتکمیلی

§       اهداف این مجموعه :

 1-ایجاد دغدغه فکری در افراد در زمینه مسائل جاری مجموعه های فعال فرهنگی مساجد

 2- زمینه سازی انجام پژوهش وتحقیق پیرامون مبانیاولیه کار فرهنگی در مسجد

 3- تبادل تجربیات بین شرکت کنندگان در همایش

 4- آسیب شناسی کار فرهنگی در مسجد با رویکردتعریف تربیتی وپرورشی از کار فرهنگی

نکته:

§       در کانونهای فرهنگی هنری مساجد سه نوع آموزش لازم است:

§       آموزشهای مربوط به تشکیلات سازمانی ومدیریتی از قبیل گذراندن دوره هایتربیت مدیر فرهنگی –برنامه ریزی – طرح نویسی و...

§        آموزشهای مربوط به فنونکلاسداری ،تبلیغ وروشهای مربی گری

§       کنکاش پیرامون تعاریف اولیه مرتبط با کار فرهنگی مثل تعریف کار فرهنگیدر مسجد ،روش شناسی ،ابزار شناسی ،هدف شناسی ،اسیب شناسی و...

§       «هدف از این فایل آموزشی پرداختن به مباحث بند سوم است«

 

دانلود فایل آموزشی كار فرهنگی در مساجد


حجم فایل 452 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 655 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31


متنهای زیبا برای شروع و پایان مجریگری


الهی !

حجاب ها از راه بردار و ما را به ما وامگذار!

به رحمتک یا عزیز یا غفار!

***

الهی !

نه شناخت تو را توان ، نه ثنای تو را زبان !

نه دریای جلال و کبریایی تو را کران

پس تو را مدح و ثنای چون توان ؟

تو راکه داند؟ که تو را تو دانی تو ،

تو را نداند کس ، تو را تو دانی بس .

***

الهی !

یاد تو عیش و  است و مهر تو سور است !

شناخت تو ملک است و  یافت تو سرور!

محبت تو  روح است و قرب تو  نور!

جوینده ی تو کشته ی باجان است و یافت تو رستخیز بی صور!

***

الهی !

یادی و یادگاری ، و در یافتن خود یاری !

معنی دعوی صادقانی .

فروزنده ی نفس های دوستانی و آرام دل غریبانی !

مارابه عزّ وصال خود برسان .

آمین

***

الهی !

در دل های ما جز تخم  محبت مکار!

و برجان های ما ، جز باران رحمت مبار!

***

الهی !

به لطف ما را دستگیر و پای دار!

که دل در قرب کَرم است و جان در انتظار!

و در پیش ، حجاب بسیار!

الهی !

یاد تو میان دل و زبان است و مهر تو در میان سر و جان !

یافت تو  زندگانی جان است و رستخیز نهان!

***

الهی !

گفت تو راحت دل است و دیدار تو زندگانی جان !

زبان به یاد تو نازد و  دل به مهر و جان به عیان !

***

الهی !

تو آنی که نور تجلّی بر دل های دوستان تابان کردی !

چشمه های مهر در سرهای ایشان روان کردی !

و آن دل ها را آیینه ی خود و محل صفا کردی !

تو در آن پیدا ، و به پیدایی خود در آن ،دو گیتی ناپیداکردی !

ا ی نور دیده ی آشنایان و سور دل دوستان !

و سرور جان نزدیکان !

 

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 842 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31


بسم الله الرّحمن الرّحیم

(( دانلود فایل صوتی در انتهای متن ))

زیارت ائمّه بقیع عَلَیْهِمُ ‏السَّلام‏

یعنى حضرت امام حسن مجتبى و امام زین‏ العابدین و امام محمد باقر وامام جعفر صادق‏ علیهم السلام. چون خواستى زیارت كنى این بزرگواران را باید به عملآورى آن چه در آداب زیارات ذكر شد از غسل و طهارت و پوشیدن جامه‏ هاى پاك و پاكیزهو استعمال بوى خوش و رخصت ‏طلبیدن در دخول و نحو این ها و بگو نیز:

یا مَوالِىَّ یا اَبْناءَ رَسُولِ اللَّهِ، عَبْدُكُمْ وَابْنُاَمَتِكُمُ الذَّلیلُ بَیْنَ اَیْدیكُمْ،

اىآقایان من اى فرزندان رسول خدا من بنده ی  شما و پسر كنیز شمایم كه

وَالْمُضْعِفُ فى ‏عُلُوِّ قَدْرِكُمْ،وَالْمُعْتَرِفُ بِحَقِّكُمْجآئَكُمْ مُسْتَجیراً بِكُمْ، قاصِداً

ذلیلدر برابرتان و فزاینده در علوّ قدر و منزلتتان و اعتراف كننده به حقّ شمایم؛آمده‏ام به درگاهتان به حال پناه خواهى

اِلى‏ حَرَمِكُمْ،مُتَقَرِّباً اِلى‏ مَقامِكُمْ، مُتَوَسِّلاً اِلَىاللَّهِ تَعالى‏ بِكُمْ، ءَاَدْخُلُ یا

وحرم شما را قصد كرده و به وسیله ی مقام شما تقرّب جویم و متوسّل شوم به خداىتعالى. آیا داخل شوم اى سروران من‏؟

مَوالِىَّ،ءَاَدْخُلُ یا اَوْلِیآءَ اللَّهِ، ءَاَدْخُلُ یامَلائِكَةَ اللَّهِ الْمُحْدِقینَ بِهذَا الْحَرَمِ،

آیا داخل شوم اى اولیای خدا؟ آیا داخل شوم اى فرشتگان خدا كه حلقه‏وار اطراف این حرم را گرفته‏

الْمُقیمینَبِهذَا الْمَشْهَدِ. ‏

و در این زیارتگاه رحل اقامت افكنده ‏اید

و بعد از خشوع و خضوع و رقّت داخل شو و پاى راست را مقدّم دار و بگو:

اَللَّهُاَكْبَرُ كَبیراً، وَالْحَمْدُ للَّهِ‏ِ كَثیراً، وَسُبْحانَ اللَّهِ بُكْرَةًوَاَصیلاً،

خدابزرگ تر است به بزرگى كامل و ستایش خاصّ خداست؛ بسیار منزّه است خدا در بامداد و پسین‏

وَالْحَمْدُ للَّهِ‏ِ الْفَرْدِ الصَّمَدِ الْماجِدِ الْأَحَدِ،الْمُتَفَضِّلِ الْمَنَّانِ، الْمُتَطَوِّلِ‏

و ستایش خاصّ خدا است كه یگانه و بى‏ نیاز و شوكت مند و یكتا و فزونبخش و نعمت ده و احسان‏ بخش‏

الْحَنَّانِ،الَّذى‏ مَنَّ بِطَوْلِهِ، وَسَهَّلَ زِیارَةَ ساداتى‏ بِاِحْسانِهِ، وَلَمْ‏

ومهرورز است خدایى كه منّت نهاد به وسیله ی احسان خود و آسان كرد برایم زیارتآقایانم را به احسان خود

یَجْعَلْنى‏ عَنْ زِیارَتِهِمْ مَمْنُوعاً، بَلْ‏تَطَوَّلَ وَمَنَحَ.

و از زیارتشان بازم نداشت بلكه تفضل و احسان فرمود.

پس ‏نزدیك ‏قبور مقدّسه‏ ی ایشان برو و پشت به قبله و رو به قبر ایشانكن و بگو:

اَلسَّلامُ عَلَیْكُمْ اَئِمَّةَ الْهُدى‏،

سلام بر شما پیشوایان هدایت‏

اَلسَّلامُ عَلَیْكُمْ اَهْلَ التَّقْوى‏، اَلسَّلامُ عَلَیْكُمْ‏اَیُّهَا الْحُجَجُ على‏ اَهْلِ‏

سلام بر شما شایستگان پرهیزكارى؛ سلام بر شما اى حجّت ها بر اهل‏

الدُّنْیا،اَلسَّلامُ عَلَیْكُمْ اَیُّهَا الْقُوَّامُ فِى الْبَرِیَّةِ بِالْقِسْطِ،اَلسَّلامُ عَلَیْكُمْ‏

دنیا سلام بر شما اى قیام كنندگان به عدل در میان مردم سلام بر شمااى

اَهْلَ الصَّفْوَةِ، اَلسَّلامُ عَلَیْكُمْ آلَ رَسُولِ اللَّهِ،اَلسَّلامُ عَلَیْكُمْ اَهْلَ‏

شایستگان برگزیدگى سلام بر شما اى آل رسول خدا سلام بر شما اى اهل‏

النَّجْوى‏، اَشْهَدُ اَنَّكُمْ قَدْ بَلَّغْتُمْ وَنَصَحْتُمْوَصَبَرْتُمْ فى‏ ذاتِ اللَّهِ،

راز گواهى دهم كه شما بخوبى تبلیغ و خیرخواهى كردید و در مورد خداشكیبایى كردید

وَكُذِّبْتُمْ وَاُسْیئَ اِلَیْكُمْ فَغَفَرْتُمْ، وَاَشْهَدُاَنَّكُمُ الْأَئِمَّةُ الرَّاشِدُونَ‏

بااینكه شما را تكذیب كرده و با شما بد كردند ولى شما آن ها را بخشیدید و گواهى دهمكه شمایید امامان راه بَر

الْمُهْتَدُونَ، وَاَنَّ طاعَتَكُمْ مَفْرُوضَةٌ، وَاَنَّ قَوْلَكُمُالصِّدْقُ، وَاَنَّكُمْ‏

راه یافته و همانا اطاعت شما واجب است و گفتارتان راست است و به راستىشما

دَعَوْتُمْ فَلَمْ تُجابُوا، وَاَمَرْتُمْ فَلَمْ تُطاعُوا،وَاَنَّكُمْ دَعائِمُ الدّینِ،

مردمرا به خدا دعوت كردید ولى اجابت نكردند و دستور دادید ولى اطاعت نكردند و هماناشمایید پایه‏ هاى دین‏

وَاَرْكانُ الْأَرْضِ، لَمْ تَزالُوا بِعَیْنِ اللَّهِ، یَنْسَخُكُمْمِنْ اَصْلابِ كُلِّ مُطَهَّرٍ،

و ركن هاى زمین و همواره در زیر نظر خدا بودید كه برمى‏داشت شما را ازصلب هاى هر شخص پاك‏

وَیَنْقُلُكُمْ مِنْ اَرْحامِ الْمُطَهَّراتِ، لَمْ تُدَنِّسْكُمُالْجاهِلِیَّةُ الْجَهْلاءُ، وَلَمْ‏

و منتقلتان مى ‏ساخت به رحم هاى پاكیزه، آلوده نكرد شما را اوضاعجاهلیت غرق در نادانى و

تَشْرَكْ فیكُمْ فِتَنُ الْأَهْوآءِ، طِبْتُمْ وَطابَ مَنْبَتُكُمْ،مَنَّ بِكُمْ عَلَیْنا دَیَّانُ‏

شركت نكرد در شما فتنه‏ هاى هوا و هوس پاك بودید و پاك بود ریشه شمامنّت نهاد به وسیله ی شما بر ما جزا ده‏

الدّینِ، فَجَعَلَكُمْ فى‏ بُیُوتٍ اَذِنَ اللَّهُ اَنْ تُرْفَعَ،وَیُذْكَرَ فیهَا اسْمُهُ، وَجَعَلَ‏

روز جزا پس نهادتان در خانه‏ هایى كه اجازه داد خدا بالا رود و یادشود در آن ها نام او و قرار داد

صَلوتَنا عَلَیْكُمْ رَحْمَةً لَنا، وَكَفَّارَةً لِذُنُوبِنا، اِذِاخْتارَكُمُ اللَّهُ لَنا، وَطَیَّبَ‏

درودفرستادن ما را بر شما رحمتى براى ما و كفّاره‏اى براى گناهانمان چون كه خدا شما رابراى ما انتخاب فرمود و پاك كرد

خَلْقَنا بِما مَنَّ عَلَیْنا مِنْ وِلایَتِكُمْ، وَكُنَّا عِنْدَهُمُسَمّینَ بِعِلْمِكُمْ،

خلقت ما را به وسیله ی آن چه منّت گذارد بر ما از ولایت شما و ما پیشخدا از نامبردگان به دانش شما

مُعْتَرِفینَ بِتَصْدیقِنا اِیَّاكُمْ، وَهذا مَقامُ مَنْ اَسْرَفَوَاَخْطَاَ، وَاسْتَكانَ‏

واعتراف كنندگان به تصدیقمان نسبت به شما بودیم و این جایگاه كسى است كه زیاده‏ روىو خطا كرده و مستمند شده‏

وَاَقَرَّ بِما جَنى‏، وَرَجى‏ بِمَقامِهِ الْخَلاصَ، وَاَنْیَسْتَنْقِذَهُ بِكُمْ مُسْتَنْقِذُ

و به جنایت خود اقرار داشته و امید دارد بدین جایگاه خلاصى خود را ونجات دهدش خداوند به وسیله شما

الْهَلْكى‏ مِنَ الرَّدى‏، فَكُونُوا لى‏ شُفَعآءَ، فَقَدْ وَفَدْتُاِلَیْكُمْ اِذْ رَغِبَ‏

نجاتدادن هلاك شدگان از نابودى پس شما شفیعان من باشید كه من به شما وارد شدم در آنگاهكه دورى كردند

عَنْكُمْ اَهْلُ الدُّنْیا، وَاتَّخَذُوا آیاتِ اللَّهِ هُزُواًوَاسْتَكْبَرُوا عَنْها، یا مَنْ‏

از شما مردم دنیا و آیات خدا را مسخره گرفتند و تكبر ورزیدند از آنهااى‏

هُوَ قآئِمٌ لا یَسْهُو وَدآئِمٌ لا یَلْهُو، وَمُحیطٌبِكُلِّشَىْ‏ءٍ، لَكَ الْمَنُّ بِما

پابرجایى كه سهو ندارد و پاینده ‏اى كه سرگرم نشود و به هر چیز احاطهدارد تو را است منّت بدان چه‏

وَفَّقْتَنى‏، وَعَرَّفْتَنى‏ بِما اَقَمْتَنى‏ عَلَیْهِ، اِذْ صَدَّعَنْهُ عِبادُكَ، وَجَهِلُوا

مرابدان موفق داشتى و شناساندى مرا بدان چه مرا بدان برپا داشتى در صورتى‏ كه بندگانتاز آن روگرداندند و از شناختنش‏

مَعْرِفَتَهُ وَاسْتَخَفُّوا بِحَقِّهِ، وَمالُوا اِلى‏ سِواهُ،فَكانَتِ الْمِنَّةُ مِنْكَ عَلَىَ‏

نادان بودند و حقش را سبك شمردند و به غیر آن منحرف شدند پس منت دارىبر من‏

مَعَاَقْوامٍ خَصَصْتَهُمْ بِما خَصَصْتَنى‏ بِهِ، فَلَكَ الْحَمْدُ اِذْ كُنْتُعِنْدَكَ فى‏

با مردمى كه مخصوصشان داشتى بدانچه مرا بدان مخصوص كردى پس تو را استستایش چون كه من در پیش تو در

مَقامى‏ هذا مَذْكُوراً مَكْتُوباً، فَلا تَحْرِمْنى‏ ما رَجَوْتُوَلا تُخَیِّبْنى‏ فیما

این مقام یاد شده و نام برده شده بودم پس محرومم مكن از آن چهامیدوارم و نومیدم مساز در آنچه‏

دَعَوْتُ، بِحُرْمَةِ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطَّاهِرینَ وَصَلَّىاللَّهُ‏ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ.

تو را خواندم به حرمت محمد و آل پاكیزه ‏اش و درود خدا بر محمد و آلمحمد.

پس دعا كن از براى خود به هر چه خواهى و شیخ طوسى‏ رحمه الله در تهذیبفرموده كه بعد از آن هشت ركعت نماز زیارت بكن یعنى از براى هر امامى دو ركعت.

مفاتیح الجنان


دانلود فایل بسیار زیبای زیارت ائمه بقیع علیهم السلام


حجم فایل 3,520 KB

دانلود نرم افزار آموزش اُریگامی


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 511 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:31


بزرگترینمجموعه عکس های دکوراسیون داخلی و معماری


مجموعه ای از جدیدترین تصاویر معماری داخلی، دکوراسیونداخلی، کابینت و آشپزخانه، فضای سبز، شومینه، نمای ساختمان، استخر، ویلا، اتاقکودک و برگرفتهاز بهترین و گرانترین مجله های روز دنیا

این مجموعه عظیم شامل 4 دی وی دی کهدارای محیط کاملا کاربری با دسترسی آسان می باشد و شامل: 

نمای داخلی: آشپزخانه وکابینت، سالن پذیرایی و نشیمن، اتاق کودک، اتاق خواب، حمام، سرویس بهداشتی، مبلمانخانگی و اداری، هتل، رستوران، کافی شاپ، فضاهای اداری، مبلمان کودک، درب و پنجره،سرامیک و کاشی، پرده، شومینه، نورهای مخفی، چراغ ها، میز، صندلی، بوفه، کتابخانه، وسایل تزئینی،استخر، سونا، جکوزی و ... 

نمای خارجی: نمای خارجیساختمان های اداری و مسکونی ، هتل ، بناهای زیبای ساختمانهای ویلایی و پاساژ، سالنهای همایش، نمایشگاه، موزه، مجتمع ها، نقش های تزئینی، بناهای تاریخی و مساجد، آبنما، استخر، درب و پنجره و ... 

محوطه سازی: استخر، فضایسبز، باغ، باغچه، حیاط، سنگ های تزئینی، درخت کاری، حوضچه و آبخوری، سالن اجنماعاتو نمایش، محوطه خارجی خانه های ویلایی، تراس و ...

 

 ازقابلیت های کلیدی این مجموعه:

- بزرگترین مجموعه عکس های دکوراسیون داخلی و خارجی و معماری

- بیش از 70,000 عکس با کیفیت بسیار بالا از جدیدترین مدل های 2012

- قابلیت پرینت تصاویر در ابعاد آچار و بالاتر با کیفیت بسیار بالا

- مجموعه ای کامل و به روز از عکسهای معماری داخلی و خارجی

- بیش از 14 گیگ عکس با کیفیت بالا در قالب 4 دی وی دی

- کاملترین مجموعه تصاویر دکوراسیون داخلی و خارجی

- یک مجموعه عکس مناسب برای تمامی معماران و کارشناسان دکوراسیون

- با کیفیت ترین مجموعه در ایران

- بدون نیاز به هزینه های بسیار بالا برای خرید مجله های گران قیمت

- با داشتن این مجموعه دیگر نیازی به گشتن مدلی برای دکوراسیون مورد نظر نیست


قبل از گم کردن ما در این دنیای مجازی همین امروز سفارش خود را به ثبت برسانید

کالا را اول تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید


راستی تا حالا خرید اینترنتی رو تجربه کردید؟

خرید از ما رو چطور؟


قیمت : 16,200 تومان 

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 896 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

کتاب دکوراسیون داخلی و معماری خانه زیبا

کتاب بسیار زیبای دکوراسیون داخلی و معماری خانه زیبا منتشر شد (چاپ دوم)


از ویژگی های کلیدی کتاب خانه زیبا:

 

-برای اولین بار در ایران با قابلیت ارائه آخرین مدل های روز طراحی دکوراسیون داخلی و معماری

 -با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 -رقیب بهترین، گرانترین و مدرنترین کتاب و ژورنال های روز اروپا

- مناسب برای دانشجویان رشته های معماری و عمران

 -با صفحات تمام گلاسه رنگی و کیفیت بالای چاپ

 -امکان استفاده برای مهندسین ساختمان، طراحان دکوراسیون، معماران، پیمانکاران، مشاورین املاک و همه دوستداران و علاقمندان به دکوراسیون داخلی و معماری

 -با ارائه بیش از 150 مدل متنوع از نمای داخلی آشپزخانه، اطاق خواب، نشیمن، پذیرایی، حمام، سرویس های بهداشتی به همراه توضیحات کامل

 -اولین کتاب در ایران با موضوع دکوراسیون داخلی با کیفیت بسیار بالا از نظر چاپ و محتوا

- کاملاً فارسی به همراه آموزش های کاربردی

- بسیار جذاب ، سرگرم کننده و انتخابی مناسب برای خوش سلیقه ها

- با ایده های گفته شده شما هم میتوانید قشنگ ترین زندگی را داشته باشید

- بهترین هدیه شما برای دوستداران دکوراسیون داخلی و علاقمند به هنر معماری

- در این کتاب سعی شده بهترین نظریه های تئوری و عملی و سلیقه های مهندسین مجرب و طراحان دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا به تصویر کشیده شود که مطمئناً با سلیقه شما خریدار گرامی فاصله چندانی نداشته و در صورت استفاده از این کتاب می توانید به راحتی آرامش و لذت بهره گیری از داشتن یک زندگی ایده ال را برای خانواده به ارمغان ببرید و خستگی هزینه سنگین و زمان زیادی را که برای احیاء یک زندگی مدرن و مجلل از دست دادید از تن بیرون کرده و از یاد ببرید بی آنکه زحمتی برای رسیدن به یک طرح نو و شیک کشیده باشید.

- از ویژگی های بارز این کتاب غیر سنتی بودن، کاملاً مدرن، دسترسی آسان و ارزان، کیفیت بالای چاپ با صفحات تمام رنگی بر روی کاغذ گلاسه و تمامی طرح ها و نمونه های ارائه شده در این کتاب برگرفته از آخرین سلیقه های علمی و هنری روز دنیا بوده و کمترین ریزوپاش ها و اتلاف وقت را به همراه است.

- هدف از چاپ این کتاب ایجاد یک فضای دلنشین و آرامبخش، کاملا اقتصادی و مدرن که هر نوع سلیقه را به وجه آورده و شکوفا خواهد کرد تا آنجا که مخاطب خود را اشباع از دریافت و یا ارائه نظر و ذوق و سلیقه می بیند و قدرمسلم رضایت مندی شما خریدار گرامی می تواند ما را در جمع آوری و مدل های برتر دنیا و ارائه به جویندگان آن مصمم تر سازد.

- در واقع شما میتوانید از این کتاب به عنوان یک پل ارتباطی مناسب میان خود و خواسته هایتان در زمینه دکوراسیون و زیبایی های آن، استفاده نمایید.


قیمت : 15,000 تومان 


قبل از گم کردن ما در این دنیای مجازی همین امروز سفارش خود را به ثبت برسانید.

راستی تا حالا خرید اینترنتی رو تجربه کردید؟


خرید از ما رو چطور؟


کالا را اول تحویل بگیرید، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید.قیمت : 15,000 تومان


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 512 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29مدل های آماده دكوراسیون داخلی

یك سورپرایز ویژه

كاملترین مرجع مدل های آماده دكوراسیون

یك بانك عظیم شامل تمامی مدل های روز دنیا

ویژه دانشجویان رشته معماری و طراحی داخلی ...

كسب درآمد بسیار عالی از طریق طراحی داخلی منازل و مغازه ها و ...

2 DVD

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

شامل طرح های بسیار پر طرفدار

بهترین پیشنهاد برای دوستداران دكورینگ

اگر می خواهید یك دكوراتور حرفه ای شوید ...

از یك حرفه پر سود و پر مخاطب بهره مند شوید ...

2 DVD

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

كاملترین مرجع مدل های آماده دكوراسیون

یك بانك عظیم شامل تمامی مدل های روز دنیا

ویژه دانشجویان رشته معماری و طراحی داخلی ...

كسب درآمد بسیار عالی از طریق طراحی داخلی منازل و مغازه ها و ...

2 DVD

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

شامل طرح های بسیار پر طرفدار

بهترین پیشنهاد برای دوستداران دكورینگ

اگر می خواهید یك دكوراتور حرفه ای شوید ...

از یك حرفه پر سود و پر مخاطب بهره مند شوید ...

این مجموعه كه حاوی بیش از 20 نوع از طراحی های دكورینگ داخلی میباشد،

همراه با تمامی فایلهای سورس بوده و شما می توانید كاملا آن را شخصی سازی كنید.

2 DVD

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

این مجموعه زیبا برای طراحان دكوراسیون داخلی مهم خواهد بود،

زیرا كه در طراحی دكوراسیون عوامل و ریزه كاری های بسیار زیادی دخیل می باشد.

از مهمترین عوامل دخیل میتوان به مدلسازی و ریزه كاریهای آن، نور پردازی،

تكسچرینگ، انتخاب مناسب مكان اجزا و .. غیره كه میتواند در زیبایی یك طراحی دكور مهم باشد


                                   

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 434 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

دکوراسیون 2011


منازل ویلایی و پلان ساخت+محوطه سازی اطراف ویلا+دکوراسیون داخلی منازل+دکوراسیون آشپزخانه و کابینت+جدیدترین مجلات روز دنیا


با یك تیر 5 نشان


 این پکیج شامل 5 مجموعه بسیار وزین میباشد


1- نرم افزار سه بعدی 500 طرح منازل ویلایی و پلان ساخت
2- مالتی مدیا جدید از طرح های محوطه سازی اطراف ویلا
3- مالتی مدیا جدید از طرح های دکوراسیون داخلی منازل
4- مالتی مدیا جدید از طرح های دکوراسیون آشپزخانه و کابینت
5- تعداد 42 مجله روز دنیا در تمامی زمینه های دکوراسیون به صورت فایل پی دی اف با کیفیت اصلی به همراه نرم افزار موردنیاز جهت اجرا

قابل ذکر است تمامی مالتی مدیا های موجود در این پکیج جدید بوده و برای اولین بار ارایه میگردد و همچنین سایز تصاویر موجود همگی فول اسکرین (یعنی کل صفحه مانیتور) با بالاترین کیفیت ممکن میباشد


توجه توجه توجه
شما خود به خوبی میدانید كه هر یك از این مجموعه ها به تنهایی حدود 8 هزار تومان به فروش میرود
اما الآن این مجموعه بسیار وزین و با کیفیت را تنها با 16500 تومان به صورت خرید پستی (پرداخت وجه پس از تحویل کالا) تهیه فرمایید

در تهیه این مجموعه ارزشمند تردید نكنید وفرصت را از دست ندهید . 

قبل از گم کردن ما در این دنیای مجازی همین امروز سفارش خود را به ثبت برسانید


قیمت: 16,500 تومان


روش خرید: برای خرید دکوراسیون 2011، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید دکوراسیون 2011


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 451 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

AutoCAD for Android

نرم افزار معروف AutoCad اینبار برای اندروید! به تازگی کمپانی Autodesk این نرم افزار را ارائه کرده و تاکنون چندین هزار مورد دانلود داشته است.از ویژگی های این نرم افزار میتوان به مشاهده,ویرایش به وسیله ی ابزارهایی که برنامه در اختیار شما قرار میدهد و اشتراک گذاری فایل های DWG اشاره کرد.

نکته: این نرم افزار برای گوشی هایی با CPU 1GHz و RAM 512MB قابل اجراست.


1297363688 android برنامه محبوب AutoCad WS v1.0.3 برای آندروید ۲٫۱ و بالاتر، با پشتیبانی از App2SD

1295948671 arrow down برنامه محبوب AutoCad WS v1.0.3   دانلود فایل

حجم ۴٫۹۷ مگابایت

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 401 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه».

طراحی داخلی

با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل‌مان فکر می‌کنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می‌گیریم. با این‌همه، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند.

آیا دکوراسیون داخلی حرفه‌ای پرطرفدار است؟

برخلاف تصور عامه، تعداد دکوراتورهای داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می‌کنند و حتی برخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز هستند، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته‌ها نباشند، اما با این وجود بسیاری از دکوراتورهای داخلی از راه طراحی درآمد بسیار بالایی نیز کسب می‌کنند.

شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آنها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد، گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.

به هر حال در دنیای امروز بیشتر تجربیات زندگی افراد در فضاهای بسته و داخلی به دست می‌آید.

شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم، اما همین شادی فرار از محیط بسته، نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق‌ها سپری می‌کنیم. به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب، بهترین راه حل برای بهبود وضعیت کاری، تحصیلی و زندگی‌مان می‌باشد.

تاریخچه دکوراسیون داخلی

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که پیشینه این هنر به چه زمانی باز می‌گردد؟

مطمئناً علاقه انسان به تزئین و آرایش محل زندگی‌اش امری تازه نیست حتی این احتمال وجود دارد که نقاشی‌های دوران غارنشینی، سوای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش تزئینی نیز داشته‌اند.

به هر روی، هنگامی که در سال ۱۹۲۲، هاوارد کارتر (Howard Carter)، باستان شناس بریتانیایی، مقبره توتنخامون (Tutankhamen) را گشود؛ نقاب طلای خالص، جواهرات ظریف و اشیاء تزئینی که در کنار جسد و در داخل مقبره قرار داده شده بود، بینشی وسیع درباره چگونگی زندگی مصریان و علاقه آنان به تزئینات و طراحی را در اختیار محققان گذاشت که به نوبه خود  آغازگر جستجویی دنباله‌دار و منجر به تجلی یافتن شکوه سبک اولیه مصری شد.

حفاری‌های اولیه نشان داد که حتی بی‌نواترین خدمتکاران مصری هم، لوازم روزمره خانه‌شان را تزئین می‌کرده‌اند، امری که براساس استاندارهای فعلی در خور توجه است اینکه مصریان هرگز به راحتی رازهای خود را برملا نمی‌کردند، به همین روی مشخص نیست که دقیقاً علاقه و انگیزه آنان برای طراحی از کجا سرچشمه گرفته است.

فرضیه‌ها و استدلال‌های مستمری در این زمینه مطرح شده است. آنچه می‌دانیم این است که سبک‌های آغازین طراحی از مصر نشأت گرفته‌اند.

رومی‌ها اساتید مسلم طراحی بوده‌اند و هنوز هم از بسیاری جهات، خصوصاً در زمینه طراحی کلاسیک، سرآمد طراحان جهانند. علاقه وافرشان به اشیاء زیبا و سبک آسایش طلبانه‌شان در آثار به جامانده کاملا قابل ملاحظه است.

آنها علاقمند بودند تا ثروت و موقعیت اجتماعی‌شان را به نمایش بگذارند و به زندگی مجلل و  سبک پر زرق و برق تمایل داشتند.

به دلیل موفقیت آنان در زمینه طراحی داخلی، حتی با معیارهای نوین هم هنوز در زمره بهترین‌های این هنر محسوب می‌شوند.

میزان آسایش و نقاشی‌های زیبای فضای داخلی خانه‌هایشان که به صورت نقاشی دیواری و موزائیک‌کاری کف جلوه‌نمایی می‌کرد، از شگفت‌آورترین موفقیت‌های طراحی داخلی آن زمان بوده است.

آنها با تمامی آراستگی و آذینی که می‌توانستند متصور شوند مبلمان، میزهایی با پایه‌های پنجه مانند، صندلی، اثاثیه خاص و مبلمان راحتی را طراحی می‌کردند و می‌ساختند. ضیافت‌ها و شیوه زندگی مجلل مهم‌ترین بخش هستی‌شان بود و از این‌رو این امر را در آرایش خانه‌هایشان متجلی می‌ساختند.

برخلاف رومیان، یونانی‌ها در زمینه دکوراسیون داخلی چندان شهره نبودند و شهرت اصلی‌شان به خاطر سبک معماری فوق‌العاده‌شان است که هنوز هم در شهر آتن قابل ملاحظه است.

پس از سقوط امپراطوری روم و اشاعه مسیحیت، سبک سرد و صومعه مانندی بر دکوراسیون داخلی خانه‌ها حکمفرما شد. شیوه‌های کلاسیک، آزادی طراحی، زیبایی‌دوستی و تجمل‌پرستی رومی جای خود را به تخته‌های تیره و خانه‌های بی‌تزئین دادند.

گرچه هنرمندان دوران گوتیک، سعر کردند تا حدی از این بی‌پیرایگی بکاهند، اما عملاً این سبک تا زمان ظهور رنسانس حکمفرما بود. با تولد دوباره آزادی‌های هنری؛ زیبایی و تزئین، مجدداً به خانه‌ها بازگشت. تعدد هنرمندان به نامی که پس از رنسانس با آنها روبرو می‌شویم، خود گواهی بر این امر است.

در ملل شرقی نیز علاقه به دکوراسیون داخلی زیبا کاملاً آشکار است. مبلمان و تزئینات چینی، فرش‌های ایرانی، صدف‌کاری‌های ژاپنی و مجسمه‌ها و نقاش‌های پر رنگ و لعاب هندی، همه نشان دهنده علاقه این ملل به زیباسازی فضای زندگی‌شان است. گرچه سبک دکوراسیون داخلی شرقی با شیوه غربی آن تفاوت‌های بسیاری دارد.

با این همه اگر علاقمندید تا به عنوان یک دکوراتور داخلی حرفه‌ای به کار مشغول شوید، بهتر است پیش از هر کاری به مطالعه دقیق و کامل تاریخ هنر و معماری بپردازید تا کاملاً با انواع سبک‌ها و شیوه‌های مرتبط با این حرفه آشنا شوید. بسیاری از طراحان داخلی سرشناس، سبک‌ها و مبلمان‌هایی را به نام خود به جا گذاشته‌اند.
گرچه ساختمان‌ها و فضای داخلی آنها باید سبک و شیوه زندگی زمان خود را منعکس کنند، اما این عمل بدون آگاهی از پیشینه آنها میسر نمی‌شود. بسیاری از طراحان داخلی با آمیختن چند سبک و حتی به کار بردن المان‌های شرقی و غربی در مکانی واحد، فضایی را خلق می‌کنند که علاوه بر تنوع و زیبایی، آرامشی خاص را برای ساکنینش به ارمغان می‌آورد.

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 2804 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 430 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

دکوراسیون اتاق نشیمن

در تصویر زیر همان طور که مشاهده می کنید نورپردازی به صورت سقفی نبوده و از چند منبع نور متفاوت در جاهای مختلف استفاده شده است. و رنگ قرمز و مشکی کوسن ها اتاق را از سفیدی یکدست درآورده است.

رنگ دیوارهای روشن و قرمزی مبلمان باعث دلنشین شدن فضا می شود.تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 467 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

این محصول دارای شماره مجوز 1023065 و 9786005096361: ISBN میباشد

 

 

جدیدترین ژورنال معماری داخلی

Decoration 2008

1 DVD

 

 

كلمه وسیله ایست برای شاعر تا احساسات و نقطه نظرهای خود را بیان كند , صوت ابزاری است برای تحلیل هیجانات روحی و الهامات آهنگ ساز و بلاخره خط , شكل , فضا , بافت , نور و رنگ عواملی هستند برای عینیت بخشیدن به درون مایه نقاشان , پیكر تراشان و معماران.نقاش در صفحه دو بعدی , پیكرتراش بر حجم سه بعدی و بلاخره معمار داخلی در فضای درونی ساختمان با بكارگیری همین عوامل در معنا دادن به فضا و كار خود میكوشد

 

مدل های مختلف برای چیدمان منزل

 

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

از معماری رحم تا گور , انسان پیوسته خود را در فضا ها می یابد , اما كمتر فضائی را می یابد , كه از شان بالقوه انسانی نشات گرفته باشد.پس از انقلاب صنعتی معماری در شكل كلی و شهری جلوه خود را از دست داد ; معماری شكل سطحی و غیر كالبدی به خود گرفت و روح بلند فضاهای داخلی به حس غریبی بدل شد.كه حتی نیاز های اولیه برای انجام فعالیت های روزمره را نیز بر آورده نمی ساخت.بی گمان معماری داخلی , ماهیت خود را از ارتباط با درونی انسان به دست می آورد.

از این رو , با روحیه انسان رابطه مستقیمی دارد و توان تاثیرات عمیق تری را نیز میتواند دارا باشد.پس امروزه باید با نگاهی تازه تر به اطراف نگریست انسان فقط یك وجود فیزیكی ساده كه به جا و مكان نیاز داشته باشد نیست , بلكه پاسخهای احساسی وی نیز از اهمیت فراوانی برخوردارند.همچنانكه كه دانش انسان نسبت به خود و محیط اطرافش گسترش می یابد , حوزه دید او از زندگی و امكانات آن نیز وسیع تر میگردد و به دنبال ایجاد نظم در دنیای اطراف خود میگردد و آنگونه نظمی , منظور و مطلوب خواهد بود كه بتواند بیشترین سازگاری را با طبع و روح انسان برقرار كند.روابط زیبا ترین اجزاء گوناگون همیشه به روح انسان اثری ذلپذیر می گذارد , وجوه زیبائی نظم فع الواقع در هنر فشرده گردیده , واجد معنی ویژه ای می گردند و این تجمع عناصر زیبائی شناسی و انسانی است كه به فضا شخصیتی ویژه اعطاء می كند
 

فضاهای مسكونی از قبیل

اتاقهای خواب، فضای نشیمن

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

انسان در طول تاریخ اشیائی را با استفاده از تناسبات مرتبط با بدن خود خلق نمود تا مورد استفاده قرار دهد و این مسئله باعث پیدایش علم طراحی شد گسترش و پیشرفت سریع تكنولوژی و شهر نشینی موجب شد تا علم طراحی نیز دائمآ در حال تغییر و تحول باشد.اگر مدل و یا طرحی در یك دوره مورد توجه قرار گیرد به این دلیل است كه بر اساس نیازهای زمان خود طراحی شده است از این رو طرحهای دكوراسیون و الگو های آن همواره با تغییراتی كلی و جزئی هموار هستند باید به گونه ای طراحی شود كه منطبق با خواسته های درونی انسان باشد , هدف اصلی از انجام دكوراسیون , بالا بردن زیبا سازی فیزیكی و هماهنگی آن با احساسات درونی انسان میباشد كه جز با تاكید بر روابطی چون عاملیت و عملكرد با فرم و... و همچنین به وسیله عناصر متعلقه و مرتبطی چون رنگ , بافت و....

میسر و مقدور نمی باشد.طراحی داخلی با بكار كیری عناصر فوق سعی در بهینه سازی فضا ها و دست یابی به كار آیی و كاركرد مناسب در كنار زیبائی و معانی و معنا ها می باشد.طراحی داخلی با ایجاد مجموعه ای از بایدها و نبایدها , كثرت ها و كاستی ها , و قرار دادن فرم در برابر فرم و فضا , هندسه در برابر طبیعت , داخل در برابر خارج و همچنین قدرت و منطق مردانه از یك سو و احساسات زنانه از سوی دیگر می كوشد ارتباط معنائی و فرمال ( formal )را مفهوم بخشد..در واقع طراحی داخلی به وسیله این تركیب می خواهد به اهداف مورد نظر خود در طراحی فضا دست یابد. طراحی داخلی در ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین برای افراد جامعه نقش موثردارد.محیط مناسب یعنی فضایی كه بشر در آن بتواند فارغ از فشارهای ناخواسته روانی رشد كرده و شكوفا شود و این از خواسته های عقلانی و منطقی هر جامعه است.بنابراین , هدف طراحی داخلی بهبود عملكرد فیزیكی و روانی و دست یابی به اصول زیبا شناسی فضای داخلی است.در این میان , اصولی كه در طراحی با هدف ایجاد فضائی معمارانه در نظر گرفته می شود , در ۹عنوان زیر تقسیم بندی می شوند:

طراحی فضای داخلی با استفاده از

 نور پردازی طبیعی و مصنوعی و ...

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

۱. فرم: بافت و فرم مهمترین نقش را در آذین و دكوراسیون بر عهده دارند آنها زیبائی و عملكرد را به برنامه خود می افزایند.انتخاب بافت و فرم از سبك معماری و محدودیتهای محیطی و همچنین اولویتهای شخصی متاثر خواهد شد.بدون شك گزینه های امكانپذیر زیادی وجود دارد كه وظیفه تعیین فرم را دارند اگر به نقش این قواعد توجه كنیم آنگاه میتوانیم انتخابی آگاهانه و هوشمندانه داشته باشیم و بدین گونه خطا های بصری را میتوان شناسائی كرد.فرم ها می توانند در نگاه ما به تناسب اثر بگذارند.به وسیله دنباله این قواعد خردمندانه خواهیم توانست فرم مناسب را برای افزایش فضا انتخاب كنیم


۲.رنگ:یكی از ملاحظات روانشناختی رنگ كه در كاربرد هنری رنگ اهمیت دارد ، بررسی تأثیر متقابل رنگ ها است . جلوه یا اثر هر رنگ در جوار رنگ دیگر تغییر می كند هر رنگ نسبت به دیگری میزان تیرگی یا روشنی ذاتی اش را می نمایاند . معكوس كردن این ترتیب طبیعی ، ناسازگاری رنگی به بار می آورد. رنگ های سرد ، مختصر كاهش در دمای بدن نگرنده ایجاد می كنند و رنگ های گرم باعث مختصر افزایش دمای بدن می شوند . به لحاظ بصری ، رنگ گرم پیش می آید و رنگ سرد پس می نشیند.رنگهای درخشان به تنهایی جذاب هستند اما اگر در یك الگو یا ردیفی منظم قرارگیرند از نظر بصری تاثیر بیشتری خواهند داشت. این نوع آرایش یك ساختار ساده را بر این رنگها حاكم میكند و در نتیجه یك مفهوم و یا نوعی نظم را، ورای حضور محض رنگها، منتقل خواهد كرد.همچنین رنگها میتوانند به نگاه ما نسبت به بافت ها تاثیر بگذارند.بافت هائی با كنتراست بالا یك احساس فعال و پر انرژی ایجاد می كنند و رنگها را برای ایجاد محیطی آرام محصور میكنند

بهترین نمونه های د كوراسیون فرفورژه

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 


۳.بافت:كلیه مواد و اجسام دارای نوعی بافت داخلی و ساختمانی هستند.بافت را توسط دو حس لامسه و بینایی میتوان تشخیص داد .در كارهای هنری بافت های ملموس و بصری ممكن است با هم تلفیق شوند و یا از یكدیگر متمایز گردند.نیاز به بافت در محیط اطراف احتیاجی برای انسان است.طبیعت , مملو از اثرات بافتی زیبا است.اماكن پر بافت موجب فشار ذهنی و آشفتگی خاطر میگردند و متقابلآ محیط های یكنواخت اثرات بدی و كسالت باری بر انسان باقی می گذارند.بكارگیری طبیعی مواد , لذت بصری بیشتری دارد.پاره ای بافت ها , ظریف و زیبا و برخی دیگر خشن و ناهنجار بنظر میرسند.تضاد , بر میزان زبری یا ظریف , به نظر آمدن یك بافت , اثر می گذارد.بافتی كه در برابر یك پس زمینه صاف دیده میشود , شفاف تر از هنگامی است كه در مجاورت بافتی مشابه قرار داده می شود ; كما اینكه هنگام دیده شدن در برابر یك پس زمینه زبر تر , نرم تر و با مقیاسی كوچكتر به نظر خواهد رسید


۴.نور:نور اصلی ترین عامل پویایی یك فضای داخلی است.بدون نور , فرم , رنگ , یا بافت قابل دیدنی وجود نخواهد داشت.و نه هیچگونه حصار مریی جهت فضای داخلی.بنابراین , نخستین عملكرد طراحی نور , روشن كردن فرم ها و فضای یك محیط داخلی و نیز اجازه به كاربردهای فضا است تا فعالیت ها و وظایف خود را با سرعت , دقت و راحتی در خود انجام دهند.نور بر ادراك ما از بافت تاثیر میگذارد و در عوض و خود هم توسط بافتی كه آن را روشن می كند , تحت تاثیر قرار می گیرد.نور مستقیم كه روی سطحی با بافت فیزیكی می تابد , بافت دیداری آن را افزایش میدهد ; در حالی كه نور پراكنده , بافت فیزیكی را تشدید كرده و حتمآ می تواند ساختار سه بعدی آن را مبهم نماید.نحوه چیمان منابع نوری و الگوهای روشنایی ساطع شده توسط آنها بایستی با جنبه های معمارانه ی یك فضا و الگو های كاربردی آن , هماهنگی داشته باشند.از آنجا كه چشمان ما همواره در جستجوی درخشنده ترین اشیاء و پرتحركترین تضادهای سایه و روشن در میدان دیدشان می باشد , این هماهنگی در طراحی نورپردازی متمركز سطح كار , اهمیت ویژه ای می یابد
 

 

مدلهای مختلف انواع تختخواب

ویترین ، لوستر، آباژور

 

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

۵.بازشوها:بازشوها , سطوح را از نظر بصری مجزا می كنند و آنها را به طور انفرادی تفكیك مینمایند.هر چه بر اندازه و تعداد این بازشوها افزوده شود , بسته بودن فضا كمتر احساس می گردد , فضا بازتر می شود و شروع با ادغام با فضای مجاور می كند.تاكید بصری بیشتر روی سطوح محصور كننده است تا حجم تعریف شده توسط این سطوح.و از آنجا كه شدت تابش نور خورشید برای ما تقریبآ و جهت آن قابل پیش بینی می باشد , چگونگی تاثیر آن بر وجوه , فرم ها و فضا های یك اتاق از نظر بصری به وسیله اندازه , محل قرار گیری , و جهت پنجره ها و نور گیری آن اطاق تعیین میشود.برای تعیین نوع نور طبیعی ای كه یك اتاق میگیرد و جهت پنجره یا نورگیری میتواند مهمتر از اندازه آن باشد


۶.خط دید در فضا:آسمان در روز توسط خط افق از زمین جدا می گردد.در شب اشكال سماوی و ستارگان وجه تمایز آسمان از زمین هستند.فضای داخلی نیز توسط دیوار ها و سقف شكل گرفته , از فضای بیرون مجزا می شود.فضا و شكل دو عنصر جدا ناشدنی اند , زیرا تمام اشكال در فضا تحقق می یابند و در همان حال فضا را اشكال , شكل می دهند.در معماری , تفاوت های ناگهانی شكل ها در جهات بالا و پایین و یا در عرض و طول , فضایی پر هیاهو و فعال بوجود می آورند.به وسیله دكور و مبلمانی كه بر ارتفاع خاصی تاكید ندارند و با تعادل و نظم و وحدتی بدیع در میان كف و سقف می توان تحرك بیشتری در فضا ایجاد كرد و از كسالت فضائی كاست و همچنین اثرات بیانی انها نیز وسیع تر خواهد شد .آنها چشم و روح را به سرعت و به طریقه الهام بخشی به بالا هدایت می نمایند و بر راسی استوار میگردند.وضع بی دوام یافته و كسالت آور را پایان می بخشد و گویای كنشی مستمر خواهند بود.اشكال اگر بزرگ و منظم و یكسان باشند فشار قابل توجهی به وجود می آورند , اگر كوچك و نا منظم باشندممكن است قدرت خود را با دفع شدن نیروهای شیی بلند تر ازدست بدهند.بهمین سبب مقیاس و تناسب در رابطه با مبلمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

مدلهای مختلف انواع محصولات چوبی

 

۷.مبلمان: از این رو با مبلمان و رنگی متناسب خواهیم توانست تركیب بندی با ثبات داشته باشیم. هر تركیب بندی را میتوان كارآمد دانست به شرط این كه عناصر صحنه به طور موثر با بینندگان مورد نظر آن، ارتباط برقرار كند. در اغلب موارد، نكته اساسی در شناسایی عناصر كلیدی صحنه نهفته است تا با نظم مبلمان و میزان نور ، آنها را از دل سایر عناصر تصویری متفرقه، بیرون بكشید. همین اشیاء مزاحم، صحنه ها را مخدوش میكنند و همچنین،بهتر است به جای تمركز زیاد روی جزییات خیلی خاص، تنها روی ساختار كلی صحنه تمركز كنید. چرا كه تاثیر آنها در مقابل تركیب بندی عمومی، بسیار سطحی است.منظور از مبلمان كارآمد مبلمانی است كه نه تنها فضا را تزئین كرده و آن را از لحاظ زیباشناختی میاراید , بلكه دارای كارایی و عمكرد مناسب و متناسب باشد.این عناصر می توانند از لحاظ دیداری برای چشمان ما لذت بخش , برای قوه لامسه ما جالب و یا محركی برای ذهن باشد
 

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

۸.عملكرد فضائی و محدودیت ها:عنصری كه در شروع باید مدنظر قرار گیرد عملكرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است.یك چهار دیواری میتواند به عنوان اطاق خواب "نشیمن " اطاق بچه " اشپزخانه" یا دفتر كار شخص معین برای فعالیت مشخص قرار گیرد ضروری است با استفاده از عواملی چون نورپردازی و چیدن مبلمان تقسیم گردد تا عملكرد هر یك دقیقآ مشخص گردد.شكل و نظم اثاثیه می تواند همچون دیوارها در یك فضای بزرگ ایجاد نوعی محصوریت كرده و الگو های خاصی را به نمایش بگذارد.حتی یك عنصر تنها قادر است از طریق فرم , اندازه و شكل خود , فضای را تحت الشعاع قرار داده و حوزه فضایی را نظم بخشد.همچنین نور و الگو های تاریك و روشن آن باعث می شود تا قسمتی از فضا جلب نظر كرده و در عوض از اهمیت سایر قسمت ها كاسته شود و در نتیجه , فضا از این طریق تقسیم بندی می شود.بنابراین با افزایش عناصر یك طرح , روابط فضایی نیز تنوع می یابند.این عناصر , درون مجموعه ها و دسته هایی قرار میگیرند كه هر كدام نه تنها فضا را اشغال میكنند بلكه بیانگر یا مشخص كننده فرم فضایی نیز هستند. در نهایت شكل گیری فضا به نحوه ی استفاده ما از آن فضا بستگی قاطع دارد.ماهیت فعالیت های ما و نحوه انجام آنها بر طرح , نظم و سازمان دهی فضای داخلی تاثیر میگذارد

 

مدلهای مختلف مبلمان

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

۹.مقیاس در فضا :به سایز و مقیاس در فضا توجه نمائید.امكانات و حس فضائی بزرگ در فضائی كوچك به ما احساس عظمت میدهد.مقیاس انسانی , به حس بزرگی اطلاق میشود كه یك شی به ما میدهد.اگر ابعاد یك فضای داخلی یا اندازه ی عناصر داخلآن برای ما حس كوچكی القاء كنند , می توانیم بگوییم آنها فاقد مقیاس انسانی هستند.از طرف دیگر , در صورتی كه عناصر یك فضا از طریق نیازهای ابعادی مربوط به دسترسی و فواصل ایمن یا حركت , تناسب راحتی را برای ما فراهم كرده یا به نظر كوتاه نیایند , میتوانیم بگوییم دارای مقیاس انسانی است

 

انواع كفسازی و ستون و دیوار و سقف

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

 


در صورت لزوم واطلاعات بیشتر و دیدن این محصول در فروشگاه اصلی ما ئارتباط با پشتیبانی به آدرس زیر مراجعه فرمایید

بهترین فروش


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 450 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

این محصول دارای شماره مجوز 1023065 و 9786005096361: ISBN میباشد

 ژورنال معماری داخلی و خارجی 2010

جدید ترین و کاملترین پکیج معماری برای علاقمندان

حاوی عکس های اسکن شده از برترین و معتبرترین مجلات معماری

بیش از هزاران طرح و عکس از جدیدترین متدهای معماری جهان

بدون نیاز به هزینه های بسیار بالا برای خرید مجله های گران قیمت

از طرح ها و عکسهای این ژورنال استفاده کنید

در طراحی دکوراسیون منزل و محیط کار از

جدیدترین متدهای معماری دنیا استفاده کنید

بهترین طرح های سنتی و مدرن

آیا از دکوراسیونهای تکراری  و روزمره همیشگی خسته شده اید؟

مجموعه ای کامل و به روز از ژورنال های

 معماری داخلی و خارجی این ژورنال برای تمامی معماران

 و کارشناسان دکوراسیون در نظر گرفته شده است

به همراه کتاب مسکن مهر به عنوان هدیه

3DVD

قیمت : 9600تومان
قیمت : 8000
تومان

خرید پستی           خرید پستی

لیست محتویات :
- نمای ساختمان ( اداری ، تجاری ، برج، مسکونی) -آلاچیق، کاری از آلمان ، دکور باغی، کلبه های چوبی، تزئینات باغی، دکوراسیون فضای سبز آمریکا، سایه بان های چوبی، پارکینگ ماشین، فضای بازی کودکان، نرده های چوبی، نرده کار آلمان -پلان ساختمان، تصاویر نما ویلاها، منازل ویلایی، استخر، نماهای ویلاها، فضای سازی جلوی ویلاها، محوطه سازی باغ و فضای سبز از اسپانیا، تزئینات ، طراحی کاشیکاری مدرن -استخر، حاوی صدها تصویر متنوع از استخرهای روباز ، پاسیو ، انما ، دکورسازی ، کواریوم کار شده در پاسیو، گلخانه و باغها در ساختمان، طراحی پاسیوهای بزرگ، طراحی فضای باز در پاساژها ، مراکز عمومی.

 - جکوزی ، حاوی دها طرح متنوع، نمونه متنوع راه پله ، گچ و مصالح ساختمانی ویژه مراکز عمومی ، مجتمع ها ، مکانهای باز و پله های اضطراری از امریکا ، دربهای اتوماتیک کاری از آلمان - ویلا ، منازل ویلایی ، فضا سازی جلوی ویلاها دکور داخلی صدها طرح متنوع از ترکیه نمای منازل ویلایی به همراه پلانهای اجرائی کف ، سنگ فرش از اسپانیا - مبلمان شهری ، طراح شهری ، سنگفرش پیاده روها، فواره ها ، دکور ، صندلی پارکی ، سطل زباله، الاچیق، سنگ فرش، مجموعه بسیار متنوع از طرحای متنوع دکورهای چوبی باغی. آبشار مصنوعی ، نورپردازی در زیر آب - طراحی حیاط و فضای سبز حوض و استخر ویلایی ، کباب پزهای ویزژه باغها، فضای بازی کودکان ، دیوارچینی برکه مصنوعی
 

قیمت : 9600تومان
قیمت : 8000
تومان

خرید پستی           خرید پستی

 تصویر از کارهای حجمی با سنگ، چمن، جوی آب ، پلکان، سنگ چین ها بیوفیلتر و تسویه آب کارهای هنری روی چوب و کنده کاری جهت کار در ساختمان و گچبری حوضچه ، باغ، آبنما به سبک ژاپنی حوض های پرورش ماهی منازل ویلایی و تاریخی قدیمی طراحی رومی، طراحی استخر همراه با آبشار، استخر سایه بان دار نمونه طرح قصرها و ساختمانهای تشریفاتی از یونان باستان با طرحهای مدرن نمونه هایی از باربی کیو ، حیاط و تراس باغ آرایی کلاسیک کشورهای بلژیک و هلند نگاهی به معماری ساختمان از سالهای 1784 تا 2007 میلادی تالار شیشه در ساختمان همراه با پلان و توضیحات کامل نمونه کارهایی از فراسنه محوطه سازی با رنگهای مختلف از کلاسیک تا مدرن با کاربردهای متنوع مثل کاخ، محتمع های مسکونی، پارکهای مصنوعی کار با مصالح ، سنگ ، گیاهان و درختچه ها و توضیحات مشروحی از چگونگی طراحی و ساخت فضای سبز ، کف سازی و زیر سازی پمپاژ آب، بافت گیاهی و جانوری در باغ و ..................

قیمت : 9600تومان
قیمت : 8000
تومان

خرید پستی           خرید پستی

*مجموعه نماهای معماری با کیفیت بالا مناسب برای چاپ *بهترین نماهای ساختمان :مجموعه ای از بهترین نماهای معماری و پروژه های مسکونی عصر جدید *انواع مدل های راه پله با تنوع فراوان *بیش از 3000 طرح رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان *تزئینات بسیار زیبا بوسیله فرفورژه 2008 *کابینت و دکوراسیون مخفی آشپرخانه 2008 *مجموعه بی نظیر از کارهای چوبی ایتالیا برای منزل . آشپز خانه *ژورنال شومینه طرح و مدل فرانسه Charmez - Philiphe * ژورنال نمای ساختمان اداری-تجاری-مسکونی با متد روز 2008 *برترین کف پوشها سرامیک طرح سنگ و نمای کف ساختمان *سرویس اتاق خواب کودک و نوجوان *سرویس کامل استخر , سونا , جکوزی , استخر روباز *ژورنال حاوی صدها طرح درب چوبی برای درب منازل و واحدها و اتاق خوابها *گچ بری های بسیار زیبا کاری از ایتالیا *باغ آرائی و زینت بخشیدن به اتاق با گل آرایی *مجموعه ای کامل از طرح های آلاچیق و فضای سبز برای منازل *نمای خارجی مراکز اقامتی و استراحتی- پلاژها-محوطه سازی - درختکاری - استخر های فضای باز - غرفه های نمایشگاهی - سقف کاذب - سرویس بهداشتی و حمام - معماری سقف در استخر و سونا
- مجموعه کامل کابینت آشپزخانه
 

قیمت : 9600تومان
قیمت : 8000
تومان

خرید پستی           خرید پستی

بهترین نمونه های طراحی دکوراسیون منازل مسکونی به سبک کلاسیک و اشرافی - نمونه های دکوراسیون مدرن، نمونه های دکوراسیون روستیک - بهترین نمونه های پروژه های تغییر دکوراسیون شامل تصاویر قبل از دکوراسیون و تصاویر بعد از تغییر دکوراسیون توسط طراحان برتر دنیا - بهترین نمونه های دکوراسیون فضاهای داخلی منازل مسکونی از قبیل اتاق خواب، نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه ، حمام و سرویس های بهداشتی ، شومینه و عناصر دکوراتیو ، پنجره و پرده ، در ورودی ، هال عبوری و پله - نمونه های مبلمان و اثاثیه منزل شامل مبلمان کلاسیک ، مبلمان آنتیک ، مبلمان مدرن و شیشه ای ، بوفه ها و ویترین های چوبی - بهترین نمونه های نورپردازی و چراغها - امکان مشاهده تصاویر بصورت پروژه ای - کلیه مطالب و منوها به دو زبان فارسى و انگلیسى - امکان پرینت ، کپى ، چاپ ، نمایش خودکار، جانمایى در صفحه
 

قیمت : 9600تومان
قیمت : 8000
تومان

خرید پستی           خرید پستی

به روز بودن حق شماست

در این مجموعه حتی جدیدترین روشهای

 نورپردازی در محیط مختلف را نیز خواهید دید.

دکوراسیون اتاق کار- اتاق کودک – سالن پذیرایی-

آشپزخانه و ده ها مدل و روش جدید و کاملاً مدرن

مجموعه ای که با تلاش بیش از  مهندس و کارشناس مطرح طرح معماری

 و دکوراسیون جهانی تهیه شده است.

                       

 

در صورت لزوم واطلاعات بیشتر و دیدن این محصول در فروشگاه اصلی ما ئارتباط با پشتیبانی به آدرس زیر مراجعه فرمایید

بهترین فروش


تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 459 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

ژورنال پروژه های ویلایی

پروژه های آماده شامل بیش از 1000 پروژه

 در متراژهای گوناگون

 به همراه مقیاس

امكان تغییر رنگ هر جز از نما

مشخص بودن نوع مصالح در هر ویلا

امكان گرفتن عكـس از نماهای مختلف

محاسبه هوشمند فواصل از نقطه ای به نقطه دیگر

امكان تغییر و جابجایی عناصر پلان (مبلمان، میز و صندلی، درخت، اتومبیل و ...)

ارائه پلان كامل، نمای سه بعدی، نماهای دو بعدی

ارائه عكـس از نماهای مختلف

با قابلیت چرخش 360 درجه‌ای

بیش از 800 عكـس از بهترین پروژه های ویلایی

جهت استفاده مهندسن عمران , معماری , و ....

 در قالب یك DVD

قیمت : 6600تومان
قیمت : 5500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

پكیج نرم افزاری پروژه های ویلایی شامل بیش از 1000 پروژه در متراژهای گوناگون به همراه مقیاس شامل انواع ویلاهای چوبی، آجری، اسكلتی، سیمانی
این نرم افزار به شما این امكان را می دهد كه پروژه تكمیل شده یك ویلا را در نمایی كاملا سه بعدی با قابلیت چرخش 360 درجه‌ای مورد ارزیابی و مشاهده قرار دهید.


برخی از امكانات و قابلیتها:

 • امكان تغییر رنگ هر جز از نما

  ما را در سایت تنها دنبال می کنید

  نویسنده : حسين بازدید : 417 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

  10ایده جالب برای دكوراسیون منزل
همه ایده های تغییر دکوراسیون مستلزم صرف وقت و هزینه ی زیاد نیست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این 10 مورد می تواند کمکتان کند.

1. تنظیم چیدمان مبلمان و لوازم خانه را تغییر دهید: مبلمان را از کنار دیوار برداشته و سعی کنید آنها در زوایای جدیدتر و گیراتر بچینید. مثلاً قرار دادن کاناپه به صورت مورب در یک اتاق نشیمن باریک باعث می شود که اتاق وسیعتر نشان دهد.

2. یک دیوار را رنگ کنید: یکی از دیوارهای مهم خانه که در معرض توجه نیز هست را به رنگ دلخواهتان رنگ کنید. تابلوها و لوازم هنری از آن آویزان کنید و مبل جدید و زیبایی در آن قسمت قرار دهید. (البته دقت داشته باشید که رنگ آن با سایر لوازم خانه هماهنگ باشد)

3. از گل و گیاه استفاده کنید: گل و گیاه می تواند حال و هوای تازه ای به خانه بیاورد. اگر علاقه ای به رسیدگی به گل و گیاه ندارید، می توانید از گل ها و درختچه های مصنوعی استفاده کنید. کیفیت گل های مصنوعی هم آنقدر خوب شده است که به سختی می توان آنها را از گل طبیعی تشخیص داد.

4. یک قالیچه محلی در نقطه ای بیندازید: قالیچه های محلی وسیله ی بسیار خوبی برای اتاق های گفتگو و نشیمن به شمار می رود. قالیچه ای متناسب با اسباب و لوازم اتاق انتخاب کنید و آن را پایین میز بیندازید.

5. تابلو و آینه از دیوارها آویزان کنید: تابلوهایی آویزان کنید که شخصیت و روحیه شما را منعکس کند. سعی کنید از قاب های تزئینی تر و زیباتر استفاده کنید. هنگام آویزان کردن دقت کنید که تابلو از هر قسمت خانه قابل مشاهده باشد و گیرا باشد.

6. مجسمه ها را در یک جا جمع کنید: مجسمه ها و پیکره های کوچک و مرتبط با هم را در قسمتی از خانه که مورد توجه است کنار هم قرار دهید. این مجسمه ها را به صورت های فانتزی و متنوع بچینید.

7. از کوسن های تزئینی استفاده کنید: این بالشتک ها و کوسن های تزئینی به سادگی رنگ و بوی جدیدی به خانه می دهد و مبلمان منزل را نیز باشکوه تر جلوه میدهد.

8. لامپ ها و لوسترها را عوض کنید: لوسترها و لامپ ها جزء وسایلی هستند که خیلی زود بر بیننده آشکار می کنند که سبک چیدمان خانه تان قدیمی است یا جدید. به دنبال لوسترهایی باشید که جدیدتر و فانتزی باشند، و ضمناً با لوازم و رنگ بندی خانه تان نیز هماهنگ باشند.

9. لحاف ها و رواندازها نیز مثل کوسن های تزئینی، به اتاقتان رنگ می دهد. این رواندازها و روتختی ها در انواع جنس ها و رنگ ها موجود می باشد. با توجه به روحیه و سلیقه ی خود زیباترین را انتخاب کنید.

10. لوازم اضافی را از جلوی دید بردارید: وسایل و لوازم اضافی باعث از بین رفتن جلوه ی اتاق می شود. برای برگه ها، اسباب بازیهای بچه ها، و سایر اسباب و وسایلی که شکل اتاق را بر هم می زند، جای مخصوصی تدارک ببینید.
 

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 574 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

 مجموعه طرح های کابینت و محصولات چوبی به همراه نرم افزار

5204- مجموعه طرح های کابینت و محصولات چوبی به همراه نرم افزار

مجموعه طرح های کابینت و محصولات چوبی به همراه نرم افزار

تعداد: 3DVD


طرح های کابینت و محصولات چوبی
مجموعه طرح های کابینت و محصولات چوبی (طراحی داخلی منزل)
به همراه نرم افزارهای طراحی کابینت
Collection of interior &amp; cabinet Design soft ware

مجموعه ای بی نظیراز صنایع چوب ، کاری از ایتالیا با طرح های صنایع چوب در موضوعات :
میز تلویزیون ، کمد ، بوفه ، میز ناهارخوری ، صندلی ، کنسول ، مبلمان راحتی ، میز اداری ، میزکنفرانس و کامپیوتر ، تختخوابهای فانتزی ، کابینت چوب ، کابینت های MDF آشپز خانه ، میز غذا خوری ، قفسه چوبی ، کتابخانه ویژه منازل واتاق خوابها ، میز مطالعه مخصوص کودکان ، جاکفشی ، دکوراسیون چوب اتاق کودک ونوجوان ، جالباسی ، چوب و چرم ، کاناپه و میز بیلیارد .

بیش از 3200 عکس از طرحهای مختلف آشپزخانه حمام ، و سرویس های بهداشتی ، اتاق خواب و اتاق غذا خوری ، اتاق کودک ، به همراه مدلهای مختلف کمد و کابینت ، طراحی داخلی هتل ها ، رستورانها، نمایشگاهها و ادارت و ... به صورت مجزا گرد آوری شده است.


لیست نرم افزارها:

CUT MASTER
2020
KITCHEN DESIGN
CABINET VISION
Cabinet Solutions V5.0
ADEKO KITCHEN 6.3
KITCHEN &amp; BATCH
KITCHEN DRAW V 4.5
Dream House 3D 4.1
WoodWorks Connections 2000
WoodWorks Shearwalls 2000a
WoodWorks Sizer 2000c


قیمت: 7,500 تومان


روش خرید: برای خرید 5204- مجموعه طرح های کابینت و محصولات چوبی به همراه نرم افزار، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید 5204- مجموعه طرح های کابینت و محصولات چوبی به همراه نرم افزار


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 635 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

این محصول دارای شماره مجوز 1023065 و 9786005096361: ISBN میباشد

 

ژورنال فرفورژه2008

 

Cast Iron

1DVD

مجموعه فرفورژه و صنایع فلزی برنز،

چراغهای خیابانی پاركی

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

هزاران طرح از اروپا و آمریكا

صدها طرح متنوع،مبلمان،صندلی؛میز راحتی

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

مجموعه ای برگزیده دهها كتاب و

 ژورنال،نرده،حفاظ،گارد و ترانس

 

 

فضای سبز،گل نرده،جاشمعی،آباژور،وسایل فانتزی

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

مجموعه ای بسیار وزین حاوی صدها طرح متنوع،

طرح نرده و مبلمان از اسپانیا

 

 

نرده،حفاظ درختان،چراغ های

روشنائی كلاسیك،صندلی پاركی

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

 

صنایع فلزی،آبكاری شده برنج و چدن،میز،كنسول

 

 

حفاظ،كلون ها،مقبره ها،طاقدیس ها،سرویس خواب،دكور باغی

 

 

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

مبلمان،گلچین دهها كتاب وژورنال

 

پل كوتاه،آلاچیق،سردربمنازل سایه بان ستون،مجسمه،راه پله

 

 

گارد جلو شومینه،حفاظ نرده،شمعدان

 

 

        

قیمت : 7200تومان
قیمت : 6000 تومان

گلچینی از بهترین طرحهای فرفورژه از

 بین دهها كاتالوگ وژورنال

این ژورنال برای ایده گرفتن معماران و كارشناسان

محترم دكوراسیون در نظر گرفته شده است


دانلود ژورنال فرفورژه

در صورت لزوم واطلاعات بیشتر و دیدن این محصول در فروشگاه اصلی ما ئارتباط با پشتیبانی به آدرس زیر مراجعه فرمایید

بهترین فروش

تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 520 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

ین محصول دارای شماره مجوز 1023065 و 9786005096361: ISBN میباشد

 ژورنال معماری داخلی و خارجی 2011

جدید ترین و كاملترین پكیج معماری برای علاقمندان

حاوی عكس های اسكن شده از برترین و معتبرترین مجلات معماری

بیش از هزاران طرح و عكس از جدیدترین متدهای معماری جهان

بدون نیاز به هزینه های بسیار بالا برای خرید مجله های گران قیمت

از طرح ها و عكسهای این ژورنال استفاده كنید

در طراحی دكوراسیون منزل و محیط كار از

جدیدترین متدهای معماری دنیا استفاده كنید

بهترین طرح های سنتی و مدرن

آیا از دكوراسیونهای تكراری  و روزمره همیشگی خسته شده اید؟

مجموعه ای كامل و به روز از ژورنال های

 معماری داخلی و خارجی این ژورنال برای تمامی معماران

 و كارشناسان دكوراسیون در نظر گرفته شده است

به همراه كتاب مسكن مهر به عنوان هدیه

2DVD

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

لیست محتویات :
- نمای ساختمان ( اداری ، تجاری ، برج، مسكونی) -آلاچیق، كاری از آلمان ، دكور باغی، كلبه های چوبی، تزئینات باغی، دكوراسیون فضای سبز آمریكا، سایه بان های چوبی، پاركینگ ماشین، فضای بازی كودكان، نرده های چوبی، نرده كار آلمان -پلان ساختمان، تصاویر نما ویلاها، منازل ویلایی، استخر، نماهای ویلاها، فضای سازی جلوی ویلاها، محوطه سازی باغ و فضای سبز از اسپانیا، تزئینات ، طراحی كاشیكاری مدرن -استخر، حاوی صدها تصویر متنوع از استخرهای روباز ، پاسیو ، انما ، دكورسازی ، كواریوم كار شده در پاسیو، گلخانه و باغها در ساختمان، طراحی پاسیوهای بزرگ، طراحی فضای باز در پاساژها ، مراكز عمومی.

 - جكوزی ، حاوی دها طرح متنوع، نمونه متنوع راه پله ، گچ و مصالح ساختمانی ویژه مراكز عمومی ، مجتمع ها ، مكانهای باز و پله های اضطراری از امریكا ، دربهای اتوماتیك كاری از آلمان - ویلا ، منازل ویلایی ، فضا سازی جلوی ویلاها دكور داخلی صدها طرح متنوع از تركیه نمای منازل ویلایی به همراه پلانهای اجرائی كف ، سنگ فرش از اسپانیا

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

 تصویر از كارهای حجمی با سنگ، چمن، جوی آب ، پلكان، سنگ چین ها بیوفیلتر و تسویه آب كارهای هنری روی چوب و كنده كاری جهت كار در ساختمان و گچبری حوضچه ، باغ، آبنما به سبك ژاپنی حوض های پرورش ماهی منازل ویلایی و تاریخی قدیمی طراحی رومی، طراحی استخر همراه با آبشار، استخر سایه بان دار نمونه طرح قصرها و ساختمانهای تشریفاتی از یونان باستان با طرحهای مدرن نمونه هایی از باربی كیو ، حیاط و تراس باغ آرایی كلاسیك كشورهای بلژیك و هلند، توضیحات مشروحی از چگونگی طراحی و ساخت فضای سبز ، كف سازی و زیر سازی پمپاژ آب، بافت گیاهی و جانوری در باغ و ..................

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

*مجموعه نماهای معماری با كیفیت بالا مناسب برای چاپ *بهترین نماهای ساختمان :مجموعه ای از بهترین نماهای معماری و پروژه های مسكونی عصر جدید *انواع مدل های راه پله با تنوع فراوان *بیش از 3000 طرح رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان *تزئینات بسیار زیبا بوسیله فرفورژه 2008 *كابینت و دكوراسیون مخفی آشپرخانه 2008 *مجموعه بی نظیر از كارهای چوبی ایتالیا برای منزل . آشپز خانه *ژورنال شومینه طرح و مدل فرانسه Charmez - Philiphe * ژورنال نمای ساختمان اداری-تجاری-مسكونی با متد روز 2008 *برترین كف پوشها سرامیك طرح سنگ و نمای كف ساختمان *سرویس اتاق خواب كودك و نوجوان *سرویس كامل استخر , سونا , جكوزی , استخر روباز *ژورنال حاوی صدها طرح درب چوبی برای درب منازل و واحدها و اتاق خوابها *گچ بری های بسیار زیبا كاری از ایتالیا *باغ آرائی و زینت بخشیدن به اتاق با گل آرایی *مجموعه ای كامل از طرح های آلاچیق و فضای سبز برای منازل *نمای خارجی مراكز اقامتی و استراحتی- پلاژها-محوطه سازی - درختكاری - استخر های فضای باز - غرفه های نمایشگاهی - سقف كاذب - سرویس بهداشتی و حمام - معماری سقف در استخر و سونا
- مجموعه كامل كابینت آشپزخانه

قیمت : 7800تومان
قیمت : 6500
تومان

خرید پستی           خرید پستی

بهترین نمونه های طراحی دكوراسیون منازل مسكونی به سبك كلاسیك و اشرافی - نمونه های دكوراسیون مدرن، نمونه های دكوراسیون روستیك - بهترین نمونه های پروژه های تغییر دكوراسیون شامل تصاویر قبل از دكوراسیون و تصاویر بعد از تغییر دكوراسیون توسط طراحان برتر دنیا - بهترین نمونه های دكوراسیون فضاهای داخلی منازل مسكونی از قبیل اتاق خواب، نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه ، حمام و سرویس های بهداشتی ، شومینه و عناصر دكوراتیو ، پنجره و پرده ، در ورودی ، هال عبوری و پله - نمونه های مبلمان و اثاثیه منزل شامل مبلمان كلاسیك ، مبلمان آنتیك ، مبلمان مدرن و شیشه ای ، بوفه ها و ویترین های چوبی - بهترین نمونه های نورپردازی و چراغها - امكان مشاهده تصاویر بصورت پروژه ای - كلیه مطالب و منوها به دو زبان فارسى و انگلیسى - امكان پرینت ، كپى ، چاپ ، نمایش خودكار، جانمایى در صفحه
 

به روز بودن حق شماست

در این مجموعه حتی جدیدترین روشهای

 نورپردازی در محیط مختلف را نیز خواهید دید.

دكوراسیون اتاق كار- اتاق كودك – سالن پذیرایی-

آشپزخانه و ده ها مدل و روش جدید و كاملاً مدرن

مجموعه ای كه با تلاش بیش از  مهندس و كارشناس مطرح طرح معماری

 و دكوراسیون جهانی تهیه شده است.

                       

 

این محصول دارای شماره مجوز 1023065 و 9786005096361: ISBN میباشد تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 1389 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

مجموعه مجله های طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی سال 2010

مجموعه مجله های طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی سال 2010


آیا از دکوراسیونهای تکراری و روزمره همیشگی خسته شده اید؟
در طراحی دکوراسیون منزل و محیط کار از جدیدترین متدهای معماری دنیا استفاده کنید
بهترین طرح های سنتی و مدرن
جدید ترین و کاملترین مجله های دکوراسیون و معماری برای علاقمندان
شامل برترین و معتبرترین مجلات معماری
مجموعه ای کامل و به روز از مجله ها و ژورنال های معماری داخلی و خارجی
این ژورنال ها برای تمامی معماران و کارشناسان دکوراسیون در نظر گرفته شده است

مجموعه مجله های طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی سال 2010
این مجموعه نفیس شامل موارد زیر میباشد که در 12 فایل با فرمت PDF عرضه میشوند.

مجله ی دکوراسیون خانه هایی به سبک قدیمی September 2010 Traditional Home
مجله خانه ایده آل The Ideal Home and Garden Magazine - September 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Ideal Home - September 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Ideal Home - August 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Casa Decor Magazine Agosto 2010
مجله طراحی داخلی Interiores Magazine No. 124 June 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Bay Living - June/July 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Country Living - July 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Living etc - July 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Valley Living - May/June 2010
مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Florida Homes - Spring 2010
مجله طراحی دکوراسیون و طراحی داخلی Style at Home Januray 2010

مجله ی دکوراسیون خانه هایی به سبک قدیمی Traditional Home
این مجله شامل 184صفحه است که طراحی داخلی خانه های قدیمی را به شما نشان میدهد.

مجله خانه ایده آل The Ideal Home and Garden Magazine - September 2010
مجله خانه ایده آل در مورد خانه و باغ هاو ویلا های ایده آل برای شما سخن می گوید.
این مجله در ساختن خانه های رویایی و ایده آل به شما ایده می دهد. اگر می خواهید با یک بودجه خاص یک خانه رویایی بسازید این مجله را از دست ندهید.
این مجله پر از طرح ها و خانه های زیبا و عامه پسند است که توجه هر کسی را به خودش جلب می کند. این مجله الکترونیکی شامل 149 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Ideal Home - September 2010
این مجله شامل طراحی دکوراسیون داخلی اماکن، عکس ها از طراحی های برتر دنیا، تطبیق رنگ دکوراسیون و محیط، استفاده از بهترین جنس برای تولید دکور می باشد.
که مناسب برای دانشجویان معماری و همه کسانی که دنبال یک طرح مناسب برای دکوراسیون می باشند. این مجله الکترونیکی شامل 172 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Casa Decor Magazine Agosto 2010
در این مجله طرح هایی زیبا از دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها موجود است که بسیار زیبا و جالب می باشند که طراحان و دیزاینر ها می توانند از این مجموعه در امور خود نهایت استفاده را داشته باشند این مجله به خاطر تنوع موضوعاتی از طرفداران بسیاری بهره مند است، زیرا دارای چندین بخش متفاوت می باشد یکی از بخش های این مجله به طراحی لباس و مد اختصاص دارد که نظر علاقمندان به این گونه موضوعات را نیز جلب نموده در این مجله بخش هایی با موضوعات متفاوت دیگر نیز موجود است از جمله طراحی و تبلیغات مدل های جدید ماشین، نقاشی هایی زیبا و دیدنی و ... این مجله الکترونیکی شامل 49 صفحه است

مجله طراحی داخلی Interiores Magazine No. 124 June 2010
طراحی داخلی یا Interior design به مجموعه اعمالی که جهت بهینه‌سازی و یا ایجاد تغییر در فضای داخلی بناها از لحاظ ساختار، چیدمان عناصر، نور و رنگ انجام می‌شوند، گفته‌می‌شود.
طراحی داخلی به ‌منظور ارائه‌ راه‌حل‌هایی برای سهولت در استفاده ساکنان و پدیدآوردن فضایی مناسب، بسته به نوع کاربری بنا انجام می‌شود.
یک طراح داخلی کارش را فراتر از خیلی از انضباط ها، از جمله روانشناسی محیطی، معماری، طراحی تولیدی و دکوراسیون تجاری (از نظر زیباشناسی و فضایی) ترسیم می کند.

آنها فضا هایی تقریبا از هر نوع ساختمان شامل هتل ها - فضاهای اداری – مدارس – بیمارستانها – فضاهای مسکونی – خصوصی – فروشگاهها – رستوران ها – تئاترها و ترمینالهای فرودگاه را طرح می دهند.
امروزه طراحان داخلی باید با جزییات معماری مانند طرح های کف، تعمیرات خانه و دستورالعمل های ساختمان هماهنگ باشند.
مجله الکترونیکی Interiores نسخه June 2010 یک مجله پی دی اف اسپانیایی است که به معرفی جدیدترین طرح های دکوراسیون داخلی می پردازد. این مجله الکترونیکی شامل 173 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Ideal Home - August 2010
در این مجله طرح هایی زیبا از دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها موجود است که بسیار زیبا و جالب می باشند که طراحان و دیزاینر ها می توانند از این مجموعه در امور خود نهایت استفاده را داشته باشند این مجله به خاطر تنوع موضوعاتی از طرفداران بسیاری بهره مند است، زیرا دارای چندین بخش متفاوت می باشد یکی از بخش های این مجله به طراحی لباس و مد اختصاص دارد که نظر علاقمندان به این گونه موضوعات را نیز جلب نموده در این مجله بخش هایی با موضوعات متفاوت دیگر نیز موجود است از جمله طراحی و تبلیغات مدل های جدید ماشین، نقاشی هایی زیبا و دیدنی و ...
این مجله الکترونیکی شامل 180 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Bay Living - June/July 2010
در این مجله طرح هایی زیبا از دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها موجود است که بسیار زیبا و جالب می باشند که طراحان و دیزاینر ها می توانند از این مجموعه در امور خود نهایت استفاده را داشته باشند.
این مجله الکترونیکی شامل 44 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Country Living - July 2010
این مجله شامل طراحی دکوراسیون داخلی اماکن، عکس ها از طراحی های برتر دنیا، تطبیق رنگ دکوراسیون و محیط، استفاده از بهترین جنس برای تولید دکور می باشد که مناسب برای دانشجویان معماری و همه کسانی که دنبال یک طرح مناسب برای دکوراسیون می باشند.
این مجله الکترونیکی شامل 173 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Living etc - July 2010
در این مجله طرح هایی زیبا از دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها موجود است که بسیار زیبا و جالب می باشند که طراحان و دیزاینر ها می توانند از این مجموعه در امور خود نهایت استفاده را داشته باشند
این مجله الکترونیکی شامل 172 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Valley Living - May/June 2010
در این مجله طرح هایی زیبا از دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها موجود است که بسیار زیبا و جالب می باشند که طراحان و دیزاینر ها می توانند از این مجموعه در امور خود نهایت استفاده را داشته باشند
این مجله الکترونیکی شامل 44 صفحه است

مجله دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی Florida Homes - Spring 2010
در این مجله طرح هایی بسیار جالب که تقریبا برای همه سلایق می باشد موجود است که دیزاینر ها و طراحان می توانند با ایده گرفتن از این مجله که در آن طرح هایی برای داخل ساختمان و خارج آن و همین طور برای وسایل خانه از جمله: مبلمان، پرده ، فرش و موکت، دکوراسیون اتاق خواب، تخت خواب و ... موجود می باشد، طرح ها و مدل هایی در خور توجه را فراهم آورند،
این مجله یکی از مجلات پر طرفدار می باشد که بسیاری از آن هاخانم ها هستند زیرا در آن طرح هایی برای تزیین وسایل منزل و مدل لباس و ... موجود می باشد که ای مسایل توجه خانم های مشکل پسند را نیز جلب نموده
این مجله الکترونیکی شامل 68 صفحه است

مجله طراحی دکوراسیون و طراحی داخلی Style at Home Januray 2010
این مجله در فرمت PDF بوده و شامل 116 صفحه می باشد.
طراحان داخلی و دکوراسیون می توانند از ایده ها و طرح های جدید و نوین موجود در این مجله استفاده کرده و جهت جذابیت و زیبایی طرح هایشان بهره بگیرند. امیدواریم


قیمت: 11,200 تومان


روش خرید: برای خرید مجموعه مجله های طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی سال 2010، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید مجموعه مجله های طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی سال 2010


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 549 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

منازل ویلایی و پلان

منازل ویلایی و پلان


نرم افزار روسی ۳بعدی نمای داخلی وخارجی ویلا
بدون نیاز به نصب با کاربری آسان حاوی ۵۰۰ مدل ویلا همراه با پلان و امکان حرکت در داخل اتاق ها و چرخش در بیرون ویلا با امکان حذف طبقات - تغییر رنگ دیوار و سقف مورد نیاز مهندسین معمار و افرادی که قصد ساختن ویلا در متراژ های گوناگون دارند مجموعه ای مناسب جهت ایده گرفتن قبل و بعد از ساخت ویلا. . . .


قیمت: 12,500 تومان


روش خرید: برای خرید منازل ویلایی و پلان، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید منازل ویلایی و پلان


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 441 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29

ژورنال صنایع چوبی کاری از ایتالیا با طرحهای صنایع چوب

ژورنال صنایع چوبی


مجموعه ای بی نظیر از صنایع چوب , کاری از ایتالیا با طرحهای صنایع چوب در موضوعات : میز تلویزیون , کمد , بوفه , میز ناهار خوری , صندلی , کنسول , مبلمان راحتی , میز اداری , میز کنفرانس و کامپیوتر , تختخوابهای فانتزی , کابینت چوب , کابینت های MDF آشپزخانه , میز غذاخوری , قفسه چوبی , کتابخانه ویژه منازل و اتاق خوابها , میز مطالعه مخصوص کودکان , جاکفشی , دکوراسیون چوب اتاق کودک و نوجوان , جالباسی , چوب و چرم, کاناپه و میز بیلیارد , صنایع فلزی و فرفورژه بیش از ۳۴۰ صفحه….

این مجموعه شامل دو سی دی بوده که محتویات سی دی
اول شامل عناوین بالا میباشد و سی دی دوم به صورت مالتی مدیا از جدید ترین طرح های
کابیت ام دی اف MDF بوده


قیمت: 12,500 تومان


روش خرید: برای خرید ژورنال صنایع چوبی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید ژورنال صنایع چوبی


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان تنها...
ما را در سایت تنها دنبال می کنید

نویسنده : حسين بازدید : 672 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 3:29