دليل نبش قبر حجر بن عدي

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

چکیده : دلیل نبش قبر حجر بن عدی شبکه های فارسی زبان وهابی که هیچ گونه توجیه ی برای نبش قبر صحابی پیامبر(ص) ت... با عنوان : دليل نبش قبر حجر بن عدي بخوانید :
دلیل نبش قبر حجر بن عدی


شبکه های فارسی زبان وهابی که هیچ گونه توجیه ی برای نبش قبر صحابی پیامبر(ص) توسط گروهک های تروریستی سوریه نداشتند این کار را به ارتش سوریه و شیعیان نسبت می دهند.
یکی از این شبکه ها، شبکه نور است که با دلیلی واهی این ادعا را همزمان با دیگر شکبه های وهابی فارسی زبان مطرح کرده است.

این شبکه برای ادعای خود به پخش کلیپی می پردازد که از داخل مقبره صحابی پیامبر(ص) و پس از تخریب فیلم برداری شده است و در استناد به این کلیپ می گوید:« در این ویدئو دیدیم که یکی از نظامیان ارتش آزاد گفت ارتش جنایتکار بشار اسد یکی دیگر از راهکارهایش این است که نبش قبر می کند برای رسیدن به گنج ها و پول هایی که احتمالا در این قبرها بوده و اینها [ارتش آزاد] هم در حال جلوگیری از این مسئله هستند و اینکه نگذارند قبرهای بیشتری نبش شود» این در حالی است که بجز ترجمه صحبت های ادعایی ارتشیان آزاد در این ویدئو کلیپ هیچگونه دلیلی برای اثبات در این کلیپ وجود ندارد.

آیا صرف فیلم برداری دلیلی برای نسبت دادن این کار به ارتش سوریه و یا هر گروه و شخصی می تواند باشد؟ آیا همان جنایتکارانی که با نبش قبر صحابه این عمل ضد دینی را رقم زدند، پس از نبش قبر نمی توانستند این کلیپ را ضبط کرده و این جنایت را به ارتش سوریه نسبت دهند؟

پر واضح است این گونه به اصطلاح استدلال ها علاوه بر توهین به فهم بینندگان اندک این شبکه، حکایت غریقی است که برای نجات خود به هر خس و خاشاکی چنگ می زند.

جالب اینجا است که در همین برنامه، ارتباط تلفنی با "ملازاده" صاحب شبکه وهابی وصال برقرار شد، وی عکس های منتشر شده از عاملان این جنایت را به ارتش سوریه نسبت می دهد در حالی که در همین برنامه مجری شبکه نور با پخش کلیپ از همان افراد آنان را افراد " ارتش آزاد" معرفی می کند! که این نشانگر دروغ بودن این ادعا است.

شبکه های وهابی که همواره خود را منتسب به اهل سنت معرفی می کنند پس از بی حرمتی به حجر بن عدی، صحابی پیامبر(ص) بجای محکومیت این عمل ضددینی و دفاع از صحابی جلیل القدر پیامبر(ص)، به رد صحابی بودن وی، انتساب این عمل به شیعیان و ارتش سوریه پرداختند.

این تهمت ها علیه شیعیان و ارتش سوریه در حالی است که "جبهه النصره" رسما این جنایت را بعهده گرفت و خبر آن را "پیروزمندانه!" در فضای مجازی منتشر کردند.

...
نویسنده : حسين بازدید : 711 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:49