نرم افزار طراحي سه بعدي كابینت نسخه 2013 + آموزش كامل +ژورنال + برنامه برش ورق

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

چکیده : كلمات كليديبرنامهطراحي سه بعدي كابينت-دانلود طراحي سه بعدي كابينت-دانلود برنامه طراحي سه بعديكابينت-... با عنوان : نرم افزار طراحي سه بعدي كابینت نسخه 2013 + آموزش كامل +ژورنال + برنامه برش ورق بخوانید :

كلمات كليدي

برنامهطراحي سه بعدي كابينت-دانلود طراحي سه بعدي كابينت-دانلود برنامه طراحي سه بعديكابينت-دانلود نسخه جديد  طراحي سه بعدي كابينت-دانلود برنامه ي طراحي سهبعدي كابينت-دانلود برنامه جديد طراحي سه بعدي كابينت-دانلود نسخه جديد طراحي سه بعدي كابينت-دانلود نسخه جديد برنامه  طراحي سه بعدي كابينت-برنامهتوپ طراحي سه بعدي كابينت-دانلود برنامه توپ طراحي سه بعدي كابينت-دانلود برنامهزيبا طراحي سه بعدي كابينت-دانلود نسخه قبلي برنامه طراحي سه بعدي كابينت-دانلودکرک برنامه  طراحيسه بعدي كابينت- رمز برنامه طراحي سه بعدي كابينت-کيجين برنامه طراحي سه بعديكابينت-نسخه جديد برنامه  طراحي سه بعدي كابينت-سايت برنامه طراحي سه بعديكابينت-سايت  طراحي سه بعدي كابينت-برنامه جديد طراحي سه بعدي كابينت-نقدبرنامه طراحي سه بعدي كابينت-خريد برنامه طراحي سه بعدي كابينت-خريد نقدي طراحي سه بعدي كابينت-download طراحي سه بعدي كابينت-download program طراحي سه بعدي كابينت-danlod barname طراحي سه بعدي كابينت- نرم افزار طراحي سه بعدي كابینت نسخه 2013 + آموزش كامل +ژورنال + برنامه برش ورق

بالاخره پس از مدتها نسخه جدید نرم افزار كابینت رسید. در این نسخه نیز همانند نسخه های قبلی مجموعه را همراه با آموزش فارسی و یك مجموعه كامل از ژورنال های كابینت و MDF خدمت شما تقدیم می كنیم.

كیفیت طراحی و امكانات این نسخه به نسبت نسخه ی قبل به مراتب بهتر شده و مهمترین مزیت آن این است كه بر روی ویندوز 7  هم بر روی ویندوزهای 32 بیتی و هم 64 بیتی
نیز قابل نصب است. در حالی كه نسخه قبلی فقط روی ویندوز XP 32Bit قابل نصب بود.

ضمنا فروشگاه ما به طور اختصاصی و برای تكمیل كردن این مجموعه نسخه 5 Kitchen Draw
  را همراه با آخرین نسخه نرم افزار برش ورق Smart Cut و Cut Master بصورت فول ورژن و رجیستر شده همراه با این محصول به شما ارایه میكند.

مناسب برای تمام كسانی كه با طراحی كابینت و دكوراسیون سرو كار دارند.

این نرم افزار به شما امکانات بسیار زیادی را میدهد تابتوانید آشپزخانه ای بسیار شیک و جذاب همراه با كابینت مورد نظرتان طراحی کنید.

شما در این نرم افزار می توانید ابعاد دلخواه خود را نیز به نرم افزار بدهید و به طور دقیق و سه بعدی وهمچنین با كمك طرح های الگویی كه در خود برنامه گنجانده شده ، كابینت مورد نظر خودرا طراحی و حتی پرینت كنید. همچنین امكان برش قسمت ها و رنگ بندی متنوع نیز وجوددارد. كار با نرم افزار به جهت آموزشی كه دارد آسان است و نیازی به تخصص روی زبان انگلیسی ندارید.

 آموزشكامل فارسی كار با نرم افزار بصورت فیلم تصویری می باشد که کار کردن بابرنامه را برایتان بسیار آسان و راحت می کند و به همین جهت مناسب ترین محصول دربین محصولات مشابه است.

در واقع آموزش از مراحل ابتدایی تا پیشرفته و كار بامنوهای نرم افزار به طور كامل طراحی شده و به همین سبب شما می توانید بدون نیاز بهدانستن زبان انگلیسی به راحتی كار با نرم افزار را فراگیرید.

حتی اگر هیچ تجربه قبلی از کار با این نرم افزار ها ندارید این محصول به خوبی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.
قیمت : 12100 تومان

Software Name: 20-20 Kitchen Design V9.1 and Kitchen Draw 5 + Archicad 14برخی از مزایای بسته 2013 :


- آموزش فارسی برنامه 2020 به زبان فارسی و بصورت فیلم تصویری
- نسخه كامل و جدید برنامه 2020 ورژن 9
- نسخه كامل برنامه های برش ورق Smart Cut و Cut Master
- دارای ژورنال كابینت آشپزخانه و MDF حاوی بیش از 20.000 طرح گوناگون به عنوان هدیه
- آموزش تصویری كار با نسخه 9
- قابلیت نصب روی ویندوزهای Xp و 7 نسخه های 32 و 64 بیتی
- آموزش نصب فارسی
- دارای صدها كاتالوگ آماده جهت الگو برداری و با قابلیت نصب سریع و آسان روی برنامه
به عنوان هدیه- آموزش به شیوه نوین مالتی مدیا و به زبان فارسی
- بدون محدودیت در دفعات نصب و اجرا
سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته (یعنی نیاز نیست شما قبلا با برنامه كار كرده باشید)
- آموزش روش درج كابینت
- آموزش ویرایش كابینت ها
- آموزش درج دیگر اشیاء در كنار كابینت جهت چیدمان آشپزخانه
و ده ها قابلیت آموزشی كاربردی دیگر
شما می توانید به سادگی هر طرحی را كه توسط این نرم افزار طراحی می كنید بین 50 تا 150 هزار تومان به مشتریانتان بفروشید بنابراین مبلغی كه بابت خرید این نرم افزار می پردازید در مقابل سود حاصله بسیار ناچیز است و شما می توانید تنها با طراحی و فروش یك طرح تا 10 برابر مبلغ پرداختی خود را درآورید.


***نرم افزار برش ورق خودکار***
نرم افزار برش خودكار ورق نیز كه یكی از پركاربرد ترین نرم افزارها در طراحی كابینت است در این مجموعه قرار دادیم تا نیاز شما را كاملا برطرف كند. همچنین جهت رفاه بیشتر شما هر دو نسخه جدید Smart Cut و Cut Master در این پكیج قرار داده شده.این برنامه راحت ترین و پر كاربردترین برنامه برای برش ورقهای چوب و MDF می باشد.

 این برنامه جهت امور نجاری، كابینت سازی، ساخت میز، كمد و وسایل چوبی كاربرد دارد.

در این برنامه شما اندازه تمام قطعه های مورد نیازتان را هر چند تا كه باشد وارد میكنید و اندازه ورقی كه باید برش شود را نیز وارد می كنید. برنامه بلافاصله بهترین برشها را با كمترین مقدار اتلاف محاسبه می كند و آن را به شكل نقشه به شما ارائه می دهد. در ضمن تعداد ورق مورد نیاز و مقدار پرت ورق و اندازه های آن را دقیقا برای شما بدست می آورد.

به كمك این برنامه می توانید به راحتی و بدون فكر كردن این محاسبه ها را انجام دهید و از اتلاف زمان برای محاسبه جهت و اندازه برشها جلوگیری كنید. برنامه بصورت اتوماتیك بهترین حالت ممكن برای برشها را محاسبه می كند.

یك مجموعه ژورنال كابینت حاوی بیش از 20.000 مدل كابینت و MDF هدیه ما به شما

 به همراه این مجموعه ،  ژورنال كامل طرح های متنوع و زیبای كابینت آشپزخانه و MDF كه بیش از 20.000 طرح گوناگون است در قالب دی وی دی به رایگان تقدیم شما می گردد.

شایان ذکر است همین مجموعه ژورنال را همینک در بازار از 8000 تومان تا 20.000 تومان می فروشند که ما بخاطر کامل بودن بسته مان و قدردانی از خرید شما ، آن را  به رایگان تقدیم می کنیم.

PSmAQ.jpg
روش خرید:

برای خرید نرم افزار طراحی 3 بعدی كابینت آشپزخانه نسخه 2013 به يكي از آدرسهاي زير مراجعه فرماييد

...
نویسنده : حسين بازدید : 2844 تاريخ : دوشنبه 13 خرداد 1392 ساعت: 12:00